Pożyczki w domu klienta — z dojazdem do domu

Firmy pozabankowe są dostępne dla klientów w różnych formach. Można skorzystać z ich usług online, kontaktując się z nimi za pośrednictwem internetu lub telefonu. Jeśli ktoś preferuje bardziej tradycyjne podejście, istnieją również stacjonarne biura kredytowe, gdzie można otrzymać pożyczkę online. Jednak jednym z unikalnych produktów oferowanych przez te firmy jest możliwość uzyskania pożyczki w domu klienta. Jest to szczególnie pomocne dla osób starszych, które nie są zaznajomione z technologią internetową. Bezpośredni kontakt z przedstawicielem firmy w domu klienta zapewnia wygodę i umożliwia lepsze poznanie oferty. Nawet osoby bez konta bankowego lub z zajętym kontem mogą skorzystać z tych usług. Firmy pozabankowe są elastycznym rozwiązaniem dla różnych potrzeb finansowych.

POŻYCZANIE ONLINE

4/30/20194 min read

Pożyczki z dojazdem do domu

mikroratkamikroratka

do 2000 zł; do 35,44 lub 52 tygodni; RRSO: 178%

ProvidentProvident

300 - 20 000 zł; do 48 miesięcy; RSOO: 19,75%

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu lub pożyczki zostaną przedstawione przez właściwą firmę lub bank w trakcie zawierania umowy.

Bocian PożyczkaBocian Pożyczka

do 5000 zł; do 12 miesięcy; RRSO: 120%

Pożyczki w domu klienta — z dojazdem do domu
Pożyczki w domu klienta — z dojazdem do domu

Firmy pozabankowe udzielają swoich pożyczek za pośrednictwem internetu, czasami pożyczkodawcy kontaktują się z kredytobiorcami za pośrednictwem telefonów. Z produktów pozabankowych można skorzystać w stacjonarnych biurach kredytowych, które posiadają w swojej ofercie pożyczki online, w ramach umowy partnerskiej. Autorskim programem firm pozabankowych jest oferta, dotycząca udzielania pożyczek w domu klienta. W Polsce istnieje kilka firm pożyczkowych, które posiadają w swojej ofercie taki zakres usług. Szczególnie pomocny dla osób starszych, które nie zawsze mają możliwości techniczne do skorzystania z pożyczek online. Bezpośredni kontakt z przedstawicielem firmy pozabankowej, realizowany we własnym domu, zwiększa komfort usługi i pozwala na lepsze poznanie oferty. Osoby, które nie mają konta bankowego, lub mają np. zajęte przez komornika, też będą zainteresowane tym zakresem oferty.

Jakie firmy pozabankowe udzielają pożyczek w domu klienta?

Przeglądając rynek firm pozabankowych, można znaleźć kilka ofert, które można zakwalifikować jako pożyczki udzielane w domu klienta np.:
Mikroratka ➜ pożyczka oferowana do wartości 750 zł z tygodniową spłatą na przestrzeni 35,44 lub 52 tyg. - RRSO 178%.

Bocian Pożyczki ➜ pożyczki z miesięcznymi ratami udzielana do kwoty 5 000 zł na 9 - 12 miesięcy - RRSO 120%;
Provident ➜ pożyczka z tygodniową ratą udzielana do kwoty 15 000 zł na 60 - 104 tyg. - RRSO 75,22%;
➜ pożyczka z miesięczną ratą udzielana do kwoty 15 000 zł na 3 - 24 miesiące — RRSO 63,56%.

Obie propozycje można zakwalifikować jako pilne pożyczki na dzisiaj.

W tym zestawieniu nie ujęliśmy pośredników finansowych, którzy oferują pożyczki w domu klienta, z oferty swoich partnerów.

Pożyczka w domu klienta — jak ją uzyskać?

Osoby, które są zainteresowane uzyskaniem pożyczki ratalnej realizowanej w domu klienta, powinni wyszukać firmę pozabankową, która preferuje ten model sprzedaży swoich produktów. W zależności od praktykowanej obsługi klienta, który jest realizowany przez usługodawcę. Można np. skorzystać z wniosku online, w którym musimy podać swoje dane personalne i numer telefonu komórkowego. Na który zadzwoni konsultant z biura obsługi klienta, w celu ustalenia szczegółów dotyczących oczekiwań wnioskodawcy i wstępnej oceny możliwości kredytowej. Jeśli, pożyczkodawca zdecyduje się na przedstawienie oferty pożyczki, konsultant ustali szczegóły dotyczące daty i czasu spotkania w domu pożyczkodawcy w celu zawarcia umowy pożyczkowej i wypłaty gotówki.

Można indywidualnie zainicjować rozmowę telefoniczną, bez wcześniejszego wypełniania wniosku online. Korzystając z numerów telefonicznych pożyczkodawcy, przeznaczonych do kontaktów z klientami. Innym sposobem dla zainicjowania kontaktu jest np. skorzystanie ze stacjonarnych biur pożyczkodawców ew. ich partnerów.

Ocena kredytowa wnioskodawców o pożyczkę w domu klienta

Niezależnie od kanału sprzedaży produktów pozabankowych, niezmienne pozostają procedury dotyczące oceny kredytowej klientów. Właściwe indywidualnym standardom firm pożyczkowych. Każdy pożyczkodawca posiada swoje własne procedury i oceny, na podstawie których wydaje opinie kredytowe. Dlatego nie należy oczekiwać od pożyczek w domu klienta, większej ich dostępności w stosunku do produktów oferowanych za pośrednictwem kanału internetowego. Wszystko zależy od zawartości merytorycznej oferty pożyczki, nie od formy jej sprzedaży.

Warto pamiętać, że pożyczki w domu klienta angażują pracownika firmy pożyczkowej do jej obsługi — zawarcie umowy kredytowej, wypłata gotówki i odbiór rat spłaty. Determinując dodatkowe koszty, które ponosi pożyczkobiorca. Standardowo — koszt takiej pożyczki jest wyższy od oferty realizowanej za pośrednictwem internetu.

Czy pożyczki udzielane w domu są bezpieczne?

Warunki bezpieczeństwa, jakie należy zachować przy wyborze oferty kredytowej w domu klienta, są uniwersalne i mają powszechne zastosowanie do zdziałań konsumenckich.

Decyzja kredytowa powinna zostać dobrze przemyślana i oparta na realnych potrzebach i możliwościach. Dbając o właściwą ocenę własnych możliwości regulowania swoich należności. Nie rolujemy zadłużenia — nie pożyczamy, aby spłacić inne pożyczki. Wybieramy tylko sprawdzone oferty od wiarygodnych pożyczkobiorców, którzy są wpisani do rejestru instytucji pozabankowych w KNF. Nigdy nie wpłacamy przedpłat na poczet pokrycia kosztów uzyskania kredytowania itp. Należy pamiętać, że nie ma tzw. pożyczek dla każdego! A każde zobowiązanie musi zostać uregulowane.

Nie korzystamy z tzw. wyjątkowych okazji, które oferują szemrane środowiska, osoby czy instytucje. Szczególnie należy uważać na oferty pożyczek pod zastaw nieruchomości. Jeśli już zdecydujemy się na skorzystanie z prywatnej oferty, należy bezwzględnie skonsultować zapisy umowy kredytowej z niezależnym prawnikiem, w celu uniknięcia oszustwa, czy wyjątkowo niekorzystnych warunków spłaty.

➤ Nie wpuszczamy do domu pozainstytucjonalnych przedstawicieli pożyczkodawców.