Pożyczka Mikroratka do 2000 zł

Pożyczka MikroratkaPożyczka Mikroratka

Reprezentatywny przykład SuperGrosz

Mikroratka — pożyczka z obsługą domową

Firma pozabankowa dopasowuje oferty indywidualnie do potrzeb klienta. Dotyczy to również procesu spłaty zadłużenia. Spłata może trwać 35,44 lub 52 tygodnie. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 2000 zł. Z kolei minimalna to 500 zł. Natomiast RRSO wynosi 178%. Kalkulacje sporządzone na dzień 14.05.2020.

Mikroratka wniosek online

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Mikroratka

Kredytodawca: Hype Marketing Spółka z o.o.

RRSO: 178%

Oprocentowanie: brak danych

Prowizja: brak danych

Okres: 35, 44 lub 52 tygodnie

Kwota: do 2000 zł

Opłata rejestracyjna: brak

Max. kwota pierwszej pożyczki: 750 zł

Wiek: od 20 lat

Godziny pracy: Pn-Pt 7.30-20.00, Sb 09.00-20.00, Nd 09.00-18.00

Adres: Plac Bankowy 2, 00-095 Warszawa

Telefon: brak danych

Adres poczty elektronicznej: [email protected]

Mikroratka z obsługą domową jest oferowana do kwoty 2000 zł. Spłata odbywa się w ratach tygodniowych w zakresie 35,44 lub 52 tygodni.

Mikroratka oferta pożyczki ratalnej

Pożyczka Mikroratka to popularny produkt finansowy oferowany przez firmę pozabankową. Pożyczka ta ma na celu zapewnienie szybkiego dostępu do niewielkich kwot, zazwyczaj do 2000 zł. Unikalną cechą pożyczki Mikroratka jest to, że może ona zostać dostarczona bezpośrednio do domu pożyczkobiorcy, co czyni ją wygodną opcją dla osób, które mogą mieć trudności wyjazd do biura kredytowego. Przyjrzymy się szczegółom pożyczki Mikroratka z obsługą w domu oraz korzyściom, jakie niesie ona dla pożyczkobiorców.
Pożyczka Mikroratka to produkt finansowy, którego celem jest zapewnienie szybkiego dostępu do niewielkich kwot, zazwyczaj do 750 zł. Pożyczka może być wykorzystana na różne cele, w tym na opłacenie rachunków, zakup artykułów spożywczych lub pokrycie nieoczekiwanych wydatków. Proces składania wniosku jest prosty i można go wypełnić online za pośrednictwem naszego serwisu.

Mikroratka to pozabankowa oferta pożyczki ratalnej online do uzyskania, której klienta aplikuje online, wypełniając prosty formularz, w którym podaje swoje dane personalne i kontaktowe. Biuro Obsługi Klienta umawia kontakt osobisty swojego konsultanta, z pożyczkobiorcą w domu klienta. Podczas której jest podpisywana umowa i wypłacane pieniądze. Spłata pożyczki też jest realizowana w domu klienta (pracownik pożyczkodawcy osobiście odbiera raty). Procedura pożyczkowa nie wymaga angażowania konta bankowa klienta w procesie aplikacji.

Podstawowe parametry Mikroratka

Mikroratka jest udzielana z obsługą domową, w której pożyczki są wypłacane i spłacane w domu klienta. Pożyczkodawca udziela pożyczek ratalnych od kwoty 500 do 2000 zł, które są regulowane w ratach tygodniowych na przestrzeni 35,44 lub 52 tygodnie. Oferta bez przelewu weryfikacyjnego i konta bankowego. RRSO wynosi 178%.

Kto może uzyskać pożyczkę Mikroratka?

Mikroratka to oferta dla osób, którym odpowiada tygodniowa spłata i bezpośredni kontakt z pracownikiem pożyczkodawcy, który obsługuje spłatę. Jednak dla wielu osób może to stanowić problem ze względu na dłuższy termin wypłaty pożyczki, tygodniowa spłata np. niedopasowana do uzyskiwanych dochodów i domowa obsługa. Wszystko zależy od indywidualnych możliwości i preferencji pożyczkobiorców. Dlatego ważne jest dobre dopasowanie produktu do odbiorcy.
Minusem jest strona internetowa firmy, na której dość trudna odnaleźć informacje dotyczące oferty.

Produkt jest adresowany do osób indywidualnych, które:

➭ukończyły 20, ale nie więcej niż 80 lat;
➭ mają polskie obywatelstwa i są na stałe zameldowane w Polsce;
➭ dysponują dowodem osobistym i mają zdolność do czynności prawnych;
➭ stałym źródłem dochodów, które można udokumentować (np. za pośrednictwem wyciągu, zaświadczenia, decyzji itp.);
➭brak negatywnych wpisów w bazach informacji kredytowej i gospodarczej (BIG, InfoMonitor, ERIF, KRD).

Mikroratka, do oceny kredytowej swoich klientów wykorzystuje informacje zawarte m.in. w BIK, BIG, KRD i ERIF.

Jak uzyskać Mikroratka?

Osoby ubiegające się o uzyskanie pożyczki w ramach oferty Mikroratka, muszą aplikować online. Wypełniając prosty formularz, w którym muszą podać swoje dane tj.: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, PESEL, kod pocztowy i wyrazić niezbędne zgody dotyczące przetwarzania danych osobowych. Po wysłaniu wniosku skontaktuje się z nami konsultant, który w krótkiej rozmowie telefonicznej, przeprowadzi swoją ofertę. Jeśli proponowane warunki pożyczki zostaną zaakceptowane, umówi się z nami na wizytę domową dla dokończenia aplikacja (potwierdzenie dochodów i miejsca zamieszkania), podpisania umowy i wypłaty pożyczki.
Spłata pożyczki Mikroratka odbywa się w ratach tygodniowych, w domu klienta, przez pracownika firmy pożyczkowej.
Wskazane parametry oferty mają charakter informacyjny, są oparte o wyliczenia na podstawie informacji publicznie dostępnych na stronach obsługiwanych pożyczkodawców.