Pożyczka Aasa bez przelewu weryfikacyjnego

AasaAasa

Reprezentatywny przykład Aasa

➤ Aasa - pożyczka online do 25 000 zł na 36 miesięcy;

➢ wymagane: dowód osobisty, konto bankowe, telefon komórkowy, adres e-mail, zameldowanie;

➢ zalety: możliwa aplikacja bez konta bankowego i wypłata czekiem GIRO na poczcie, bez przelewu weryfikacyjnego;

➢ wady: wymagany brak wpisów w rejestrze dłużników BIG InfoMonitor;

,,Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej.
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości
4 400,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 86,10%. Rata miesięczna od
290,12 zł. Roczna stopa oprocentowania 19% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 5 825,66 zł
(w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1436,66 zł, prowizja 4389,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty
przez konsumenta to 10 225,66 zł. Stan na dzień 09.06.2022r.
Aasa z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności
kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki
w wysokości 4 800,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 73,35%. Rata
miesięczna od 294,90 zł. Roczna stopa oprocentowania 19,0 % (stopa zmienna). Całkowity koszt
pożyczki: 5599,22 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1567,22 zł, prowizja 4032 zł). Całkowita
kwota do zapłaty przez konsumenta to 10 399,00 zł. Stan na dzień 09.06.2022 r. Pożyczka z
dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Składka dobrowolnego Pakietu Usług Medycznych:
1 100,00 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo z kwoty udzielonej pożyczki.,,
Źródło: www.aasapolska.pl

Aasa wniosek online

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Aasa

Kredytodawca: Aasa Polska S.A.

Oprocentowanie: 16,00% (stopa zmienna)

RRSO: 76,18%

Pierwsza pożyczka: płatna

Okres: na 36 miesiące

Kwota: 1000 - 15 000 zł

Opłata rejestracyjna: 1 zł/0 zł

Max. kwota pierwszej pożyczki: 25 000 zł

Wiek: 20 - 80 lat

Godziny pracy: Pn - Pt 8.00-19.00

Adres: ul. Sienna 64 00-825 Warszawa

Telefon: +48 22 4 600 300

Adres poczty elektronicznej: [email protected]

Aasa pożyczka do 25 000 zł na 36 miesięcy

Aasa Polska S.A. to firma należąca do skandynawskiego koncernu finansowego Aasa Global, który od 2010 roku sukcesywnie poszerza zakres odbiorców, swoich pożyczki chwilówki z natychmiastowym przelewem pozabankowych. Aasa Global, to międzynarodowa instytucja wyspecjalizowana w dziedzinie szybkich pożyczek na dziś pozabankowych, za pośrednictwem internetu. Dostarczając prostych i łatwych produktów, które klienci mogą uzyskać bez konieczności odwiedzania biur kredytowych, korzystając jedynie z komputera z dostępem do internetu.

Aasa udzielając pożyczek, stosuje sprawdzone sposoby i metody odpowiedzialnego pożyczania, opierając się m.in. na wzorcach zdefiniowanych przez Europejską Koalicję na rzecz Odpowiedzialnych Kredytów (ECRC), zasadą fair lending (odpowiedzialne pożyczanie).

Podstawowymi zasadami w prowadzonej działalności Aasa, jest personalizacja świadczonych ofert, wyrażona w indywidualnym odbiorze potrzeb i warunków każdego klienta, którą zapewnia kompetentny personel świadczący usługi na najwyższym poziomie. Otwarty na klienta, który zawsze może liczyć na profesjonalną obsługę i pomoc w każdej sprawie.

Pakiet Korzyści pożyczki Aasa

Szybki przelew pożyczki ratalnej Aasa na konto klienta, za 0 zł w obsłudze za pośrednictwem konta bankowego, w obsłudze bez rachunku bankowego - czekiem GIRO - koszt to 13 zł. Możliwość skorzystania z odroczenia spłaty do dwóch rat pożyczki. Oferta jest ubezpieczona przez cały czas obowiązywania umowy, która chroni zdrowie i życie pożyczkobiorcy. Możliwość odstąpienia od spłaty kwoty udzielonego kapitału na przestrzeni pierwszych 6 miesięcy.

Aasa Standard

Pożyczka Aasa jest wypłacana 10 dnia od terminu zawarcia umowy pożyczkowej. Jednorazowa możliwość skorzystania z zawieszenia spłaty raty. Pierwsza rata spłacanej pożyczki jest niższa od pozostałych.

Pożyczka długoterminowa Aasa

Oferta Aasa dotyczy pożyczki długoterminowej, świadczonej za pośrednictwem internetu. Udzielanej na prostych i przejrzystych zasadach, bez zaświadczeń i poręczycieli. Pożyczkobiorca ubiegający się o pożyczkę na dowód osobisty powinien spełniać główne kryteria w zakresie m.in. wiek kredytobiorcy od 20 do 80 lat; brak wpisów w rejestrze dłużników BIG InfoMonitor; posiadać stałe źródło dochodu wynikające z umowy o prace ew. emerytury czy renty; stały adres zamieszkania na terenie naszego kraju.

Aasa pożyczka jest dostępna od kwoty 1000 do 25 000 zł, z terminem spłaty od 12 do 36 miesięcy. Oprocentowanie w skali roku na poziomie 10% z opłatą przygotowawczą 59 zł i stałą prowizją administracyjną 15 zł miesięcznie.

Proces ubiegania się o pożyczkę długoterminową w Aasa Polska, polega na złożeniu WNIOSKU ONLINE, podając podstawowe dane osobowe. Po wysłaniu wniosku, otrzymamy informację o decyzji kredytowej za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu. Klient musi podpisać umowę kredytową, którą otrzyma na swój adres e-mail i po przez kuriera, który dostarczy dokument do podpisania i odbierze podpisany. Po otrzymaniu podpisanej umowy, Aasa natychmiast przeleje pożyczkę na konto, bądź przy opcji czeku - pożyczkobiorca otrzyma czek do realizacji na poczcie.

Podstawowe informacje o pożyczce Aasa

Aasa Polska dostarcza pożyczki internetowe, na uproszczonych warunkach bez zabezpieczeń i poręczeń. Pożyczkodawca stawia minimalny zakres wymagań dotyczące swoich klientów, którzy powinni: być wieku od 20 do 80 lat; nie być zarejestrowani w bazie osób zadłużonych BIG (InfoMonitor, ERIF);dysponować stałym źródłem dochodu (z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury) i stałym adresem zamieszkania na terenie kraju.

Osoby zainteresowane uzyskaniem pożyczki w Aasa, muszą określić podstawowe parametry swojej pożyczki (wysokość, termin spłaty). Wypełnić wniosek online, w którym należy podać swoje podstawowe dane personalne. Jeśli pożyczkodawca potwierdzi swoje dane za pośrednictwem portalu Facebook, może liczyć na 10-cio złotowy rabat. Za pomocą wiadomości mail ew. rozmowy telefonicznej, firma poinformuje na przestrzeni jednego dnia roboczego o decyzji kredytowej. Klient na adres poczty elektronicznej, otrzyma wzór umowy kredytowej, którą w wersji papierowej dostarczy kurier do podpisania.

Aasa pożyczka wchodzi na platformę peer-to-peer Mintos

Grupa Aasa rozszerzyła swoją aktywność biznesową o nowe rynki, tym razem o rynek pożyczek społecznościowych Mintos. Zwiększając swoje możliwości finansowe, dzięki otwarciu się na nowych inwestorów, którzy mają dostęp do szerokiego rynku inwestycji w pożyczki ratalne Aasa.

Mintos jest platformą peer-to-peer, działająca od stycznia 2015 roku. Obecnie obsługuje klientów w języku polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim, litewskim i czeskim. Inwestorzy mają do swojej dyspozycji rynki ofert pożyczek hipotecznych, indywidualnych, samochodowe, firmowe i usługi faktoringu.

Pożyczka Aasa dla Biznesu od pierwszego dnia działalności gospodarczej

Pożyczka Aasa dla firm to pozabankowa oferta finansowania działalności gospodarczej już od pierwszego dnia działalności. Uproszczona forma aplikacji pozwala, na uzyskanie gotówki bez zbędnych formalności z szybką decyzją kredytową i wypłatą. W ramach oferty można uzyskać do 20 000 zł na rozwój swojego biznesu z elastycznym okresem spłaty do 36 miesięcy. Koszt pożyczki firmowej Aasa można zaliczyć w poczet kosztów uzyskania przychodów.

Aasa dla Biznesu to propozycja spółki Aasa Polska, należącej do skandynawskiej instytucji finansowej z siedzibą w Estonii, która od 2012 roku jest obecna na polskim rynku. Firma działa m.in. na rynkach finansowych Filandii, Szwecji i Czech, dostarczając pozabankowych pożyczek ratalnych. Udzielanych dla klientów indywidualnych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą.

W prowadzonej działalności pozabankowej Aasa ściśle współpracuje z takimi instytucjami jak Biuro Informacji Kredytowej i Biura Informacji Gospodarczej – Erif i Infomonitor.
Jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.
Podstawowe parametry pożyczki dla firm Aasa
Pożyczka dla Biznesu Aasa jest udzielana od pierwszego dnia działalności od kwoty 1000 do 20 000 zł.

Spłata zobowiązania może zostać rozłożona na przestrzeni czasowej od 1 do 36 miesięcy.
Możliwość zaciągnięcia drugiej pożyczki po spłacie minimum czterech rat pierwszej.
Pożyczka może zostać wypłacona przelewem na konto lub w gotówce, za pośrednictwem czeku GIRO na poczcie.

Możliwość uzyskania pożyczki bez angażowania konta bankowego klienta.

Koszt pożyczki Aasa dla Biznesu można zaliczyć w poczet kosztów uzyskania przychodów.

Warunki uzyskania finansowania w ramach pożyczki dla Biznesu Aasa:
➭ Podstawowym warunkiem do uzyskania finansowania w ramach oferty biznesowej Aasa jest posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej.
➭ Posiadać stały miejsce zamieszkania na terenie Polski.
➭ Brak zarejestrowanych wpisów w rejestrze dłużników BIG.
➭ Podpisanie umowy pożyczkowej za pośrednictwem kuriera lub przez przelew rejestracyjny.

Wypłaty pożyczki Aasa dla Biznesu

Wypłata w ramach oferty pożyczki Aasa dla Biznesu jest możliwa w trzech wariantach:
➦ Tradycyjny przelew na konto klienta (środki są zaksięgowane do dwóch dni roboczych — bezpłatny).
➦ Ekspresowy przelew BlueCash (realizowany po 15 minutach od podpisania umowy — kosz 3 zł doliczany do pierwszej raty).
➦ Wypłata w gotówce czekiem GIRO na poczcie (czek jest aktywowany po 30 minutach od podpisania umowy — kosz 13 zł doliczany do pierwszej raty).

Przykład reprezentatywny Aasa dla Biznesu

,,Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki, w wysokości 4100 zł, na okres 26 miesięcy wynosi 101,40%. Rata miesięczna 316,12 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 9%, odsetki od kwoty pożyczki – 429,14 zł, prowizja 3690 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8219,14 zł (stan na dzień 18.03.2020 r.)'' Źródło: www.aasadlabiznesu.pl

Jak uzyskać pożyczkę Aasa dla Biznesu?

W celu uzyskania pożyczki Aasa dla Biznesu, należy złożyć wniosek online, który można składać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, określając wysokość wnioskowanej kwoty i czas jej spłaty, za pośrednictwem suwaka na kalkulatorze pożyczkowym. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza online, w którym należy podać swoje dane osobowe tj.: imię i nazwisko, PESEL, NIP prowadzonej działalności, seria i numer dowodu osobistego, adres e-mail, miejsce zamieszkania i numer telefonu. Określić preferowany model wypłaty pożyczki: przelew na konto (bezpłatny), wypłata czekiem GIRO (kosz 13 zł) czy przelew ekspresowy (prowizja 3 zł).

Podać swój status mieszkaniowy, zakres posiadanych nieruchomości i określić liczbę osób w gospodarstwie domowym.

Jeśli wnioskodawca posiada inne pożyczki, powinien podać ich typ, nazwę pożyczkodawcy, sumę zobowiązań i wysokość miesięcznych rat.

Klient musi jeszcze określić swoje wykształcenie i podać stan cywilny.
W części formularza online poświęconej działalności gospodarczej, wnioskodawca podaje podstawowe informacje dotyczące prowadzonej działalności biznesowej.

Pożyczkodawca dokonuje oceny kredytowej i podejmuje decyzję, o której jest informowany klient. Jeśli decyzja kredytowa jest pozytywna, pożyczkobiorca wykonuje przelew rejestracyjny — przelewając 1 zł z własnego konta na rachunek firmy pożyczkowej, podpisując w ten sposób m.in. umowę kredytową. Istnieje możliwość skorzystania z alternatywnego modelu podpisania umowy za pośrednictwem kuriera.