Pożyczki społecznościowe

Pożyczka społecznościowa Finansowo jest oferowana od 50 do 30 000 zł, z okresem spłaty od 7 dni do 36 miesięcy.

50 - 30 000 zł; do 36miesięcy

FinansowoFinansowo

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu lub pożyczki zostaną przedstawione przez właściwą firmę lub bank w trakcie zawierania umowy.

Bezpośrednie pożyczanie od inwestorów

Zmiany na rynku pożyczek pozabankowych, spowodowały zwiększenie oczekiwań względem pożyczkobiorców, przez firmy pozabankowe. Firmy mniej chętnie udzielają pożyczek dla osób zadłużonych, których kondycja finansowa i historia kredytowa jest wątpliwej jakości. Pragnąc uniknąć komplikacji przy obsłudze nierzetelnych pożyczkobiorców.

Wystarczy zarejestrować się na portalu i poddać prostej weryfikacji. Złożyć wniosek o pożyczkę, w którym zawarte są podstawowe parametry tj. kwota oczekiwanej pożyczki, termin spłaty i wynagrodzenie dla pożyczającego. Po otrzymaniu propozycji udzielenia pożyczki przez użytkowników serwisu, należy wybrać ofertę, która jest zbliżona do naszych oczekiwań i dokonać opłaty serwisowej (koszt finalizacji wniosku). Pożyczkobiorca otrzymuje pieniądze na konto bankowe od pożyczkodawcy i spłaca swoją pożyczkę na zasadach określonych przy zawieraniu umowy pożyczkowej.

Rozwiązaniem ostatniej szansy dla osób, które poszukują pożyczki, a na produkty pozabankowe też nie mogą liczyć. Może być propozycja pożyczek społecznościowych, udzielanych za pośrednictwem serwisów, które umożliwiają nawiązanie kontaktu osób, które poszukują pieniędzy z tymi, którzy są gotowe zainwestować własne środki.

Dostępność produktów pozabankowych dla osób, które dysponują ograniczonymi kompetencjami finansowymi, została rażąco zminimalizowana. Pożyczki przez internet dla każdego, z instytucji pozabankowej to już pieśń przeszłości. Grupa konsumentów, którzy nie mogą liczyć na instytucjonalną pożyczkę, zwiększa się z każdym dniem.

Platformy społecznościowe

Finansowo kolejna platforma do zaciągania pożyczek społecznościowych. Łączy osoby, które potrzebują pożyczki z tymi, którzy są zainteresowani pożyczyć. Wszystko na podstawie bezpośredniej relacji za pośrednictwem serwisu Finansowo.pl. Minimalizm formalnoprawny, który umożliwia zaciągnięcie szybkiej pożyczki online do kwoty 30 000 zł.

123pozyczki to platforma finansowa, która służy do inwestowania lub pożyczania społecznościowego przez internet. Serwis łączy inwestorów z pożyczkobiorcami bez angażowania pośredników. Dzięki czemu koszty obsługi i warunki finansowe pożyczek udzielanych za pośrednictwem platformy 123pozyczki.pl są o wiele niższe od standardowej propozycji pozabankowej — średnie RRSO wynosi 49%.
Pożyczki społecznościowe 123pozyczki.pl są oferowane w zakresie kwot od 100 do 20 000 zł — z 24-miesięcznym okresem spłaty. Wystarczy wypełnić jeden prosty wniosek online, który trafia do wielu inwestorów. Decyzja kredytowa zostanie podjęta do 24 godzin. Pierwsza pożyczka jest udzielana na 3 miesiące za darmo bez opłat i prowizji na 1000,1500 lub 1900 zł.
Kokos zakończył swoją działalność!

Z dniem 11 grudnia 2019 roku serwis społecznościowy Kokos.pl zakończył swoją działalność.
Kokos to serwis internetowy umożliwiający uzyskiwanie pożyczek społecznościowych bez pośredników. Łączący osoby poszukujące wsparcia finansowego z inwestorami. W ramach publicznych aukcji realizowanych w serwisie kokos.pl pożyczkobiorca ogłasza chęć uzyskania pożyczki, którą może uzyskać nawet do sumy 25 000 zł.