Pożyczka gotówkowa Visset - wsparcie finansowe dla Twojego biznesu

VissetVisset

Potrzebujesz dodatkowych środków na rozwój swojej firmy? Pożyczka gotówkowa Visset to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Niezależnie od formy prowadzenia biznesu, czy to jdg czy spółki, możemy sfinansować wszystkie Twoje potrzeby.

Dzięki naszej pożyczce możesz zrealizować zakupy towarów, opłacić koszty marketingu, leasingu, paliwo czy kuriera. Ponadto, możemy pomóc Ci w spłacie zaległości w ZUS, Urzędzie Skarbowym czy podatków lokalnych. A to nie wszystko! Możemy także wspomóc Cię w wypłacie wynagrodzeń dla Twoich pracowników oraz w zakupie środków trwałych lub innych niezbędnych wydatków związanych z prowadzeniem biznesu.

Oferujemy pożyczki w kwotach od 15 000 do 200 000 zł na okres 12 miesięcy. Dzięki temu masz elastyczność i dostosujesz pożyczkę do swoich indywidualnych potrzeb.

Pożyczka gotówkowa Visset to nie tylko wsparcie finansowe, ale także gwarancja szybkości i prostoty procesu. Nasz zespół specjalistów zadba o to, aby cała procedura przebiegła sprawnie i bez zbędnych formalności.

Dlaczego warto skorzystać z pożyczki dla firm Visset?

  • Szybkie i łatwe uzyskanie środków finansowych

  • Elastyczne warunki pożyczki, dopasowane do Twoich potrzeb

  • Brak konieczności przedstawiania zabezpieczeń czy poręczycieli

  • Nie wymagamy zaświadczeń o „niezaleganiu w ZUS i US"

  • Dostępność dla różnych form prowadzenia biznesu

  • Możliwość sfinansowania różnych wydatków związanych z prowadzeniem firmy

  • Profesjonalna obsługa i wsparcie specjalistów

Nie czekaj dłużej! Skorzystaj z pożyczki gotówkowej Visset i rozwijaj swój biznes jeszcze szybciej i bardziej efektywnie. Nasi klienci rekomendują nasze usługi, a unikalne korzyści, jakie oferujemy, sprawiają, że jesteśmy liderem na rynku.

Zaufaj Visset - Twojemu biznesowi przyświeca sukces!

VISSET wniosek

Formularz informacyjny kredytu konsumenckiego VISSET

Kredytodawca: ASETIA sp. z o.o. S.K.A.
RRSO: 1732%
Oprocentowanie: 12,50%
Pierwsza pożyczka: płatna
Okres pożyczki: 30 dni (indywidualna); 6 miesięcy (firmowa)
Kwota: 5000 zł (indywidualna); 12 000 zł (firmowa)
Czas weryfikacji: Ekspresowa decyzja i wypłata na konto
Opłata rejestracyjna: 1 zł
Wiek: wiek od 20 do 75 lat
Max. kwota pierwszej pożyczki: 5000 zł (indywidualna); 12 000 zł (firmowa)
Godziny pracy: pon. – pt.: od 7:00 do 20:00
Adres: ul. Głogowska 55/57/5; 60-738 Poznań
Telefon: 616 614 222, 502 255 550
Adres poczty elektronicznej: [email protected]

Reprezentatywny przykład VISSET

,,Reprezentatywny przykład: Opłata weryfikacyjna: 1,00 zł; Kwota pożyczki: 1500 zł; Opłata za poręczenie: 0,00 zł; Okres spłaty: 30 dni; Całkowita kwota do spłaty: 1905 zł; Odsetki: 15,41 zł; Prowizja: 389,59 zł; Roczna stopa procentowa: 12,5%; RRSO: 1732%; Przedłużenie terminu spłaty pożyczki nie jest dokonywane automatycznie i następuje po uiszczeniu odpowiedniej kwoty za przedłużenie oraz wykupieniem poręczenia. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki Pożyczkobiorca może zostać obciążony dodatkowymi kosztami oraz odsetkami o czym zostanie poinformowany przez dostępne kanały elektroniczne, telefonicznie lub listownie.,, Źródło: www.visset.pl

Darmowa pożyczka Visset dla nowych klientów

Visset to marka należąca do pośrednika finansowego ASETIA sp. z o.o. S.K.A. z Poznania, działającej na Polskim rynku od 2009 roku. Głównym zakresem aktywności biznesowej firmy jest restrukturyzacja zobowiązań i udzielanie pożyczek ratalnych online długoterminowych w ramach indywidualnego planu spłaty.
W ofercie pożyczkowej Visset klienci indywidualni mogą uzyskać pożyczkę od sumy 1500 do 5000 zł z okresem spłaty 30 dni. Pierwsza pożyczka Visset dla nowych klientów jest dostępna do wartości 5000 zł. Istnieje możliwość odroczenia terminu spłaty.
Osoby, które prowadzą działalność gospodarczą, dysponują limitem do kwoty 12 000 zł na 6 miesięcy.
Bogata propozycja rabatowa dla pożyczkobiorców indywidualnych i firmowych.

Jakie są wymagania niezbędne do otrzymania Visset?

– posiadanie polskiego obywatelstwa;
– brak negatywnych wpisów w rejestrach BIG InfoMonitor, BIK, KRD, ERIF;
– dysponowanie własnym rachunkiem bankowym i numerem telefonu;
– dysponuje dochodami, które umożliwiają spłatę pożyczki;
– wiek od 20 do 75 lat.

Jak wygląda proces uzyskania pożyczki Visset?

Procedura dotycząca uzyskania pożyczki przez internet Visset jest oparta o działania internetowe, które nie przewidują gromadzenia tzw. dokumentacji finansowej itp. Wszystko, co klient jest zmuszony zrobić, to rejestracja w portalu, wniosek online z określeniem parametrów wnioskowanej pożyczki. Potwierdzenie swoich danych zawartych we wniosku za pomocą przelewu weryfikacyjnego — przelew 1 zł, z konta klienta na rachunek firmy pożyczkowej. Po zaksięgowaniu i potwierdzeniu danych — pożyczkodawca dokonuje przelewu pożyczki na konto klienta.

Czy osoby z kredytem bankowym otrzymają pożyczkę od Visset?

Wszystko zależy od jakości spłaty kredytu bankowego - jeśli klient terminowo reguluje swoje zobowiązania i nie został zarejestrowany w bazach osób zadłużonych, otrzyma pożyczkę.

Czy Visset wykonuje telefony do pracodawców klientów?

Visset zapewnia, że nie praktykuje dzwonienia do pracodawców, dla potwierdzenia danych.

W jakim czasie jest podejmowana decyzja kredytowa?

Pożyczkodawca zapewnia, że większość decyzji kredytowych jest podejmowana w czasie 15 - 30 minut.

Jakie dokumenty musi przygotować klient do uzyskania pożyczki Visset?

W celu uzyskania pożyczki, klient nie musi martwić się koniecznością gromadzenia dokumentów dla potwierdzenia swojej sytuacji finansowej. Wystarczą mu dane dotyczące dowodu osobistego, konta bankowego i dane teleadresowe.

Po co jest wykonywany przelew weryfikacyjny?

Przelew weryfikacyjny ma na celu potwierdzić dane personalne klienta z dowodu osobistego z danymi konta bankowego. Dzięki czemu firma zapobiega m.in. wyłudzeniom pożyczek na skradzione dane osobowe, potwierdza konto bankowe, na które zostanie przelane pieniądze. A także akceptacja warunków umowy pośrednictwa, e-umowy poręczenia i e-umowy pożyczki itp.

Na jaki rachunek bankowy należy wykonać przelew weryfikacyjny?

Przelew 1 zł w ramach przelewu autoryzacyjnego należy wykonać na numer konta: 81 1020 4027 0000 1102 1105 9930. W rubryce — tytuł przelewu: "Potwierdzam swoją rejestrację nr [ID Klienta] i akceptuję treść warunków umowy pośrednictwa, e-umowy poręczenia i e-umowy pożyczki"

Kiedy pieniądze z pożyczki Visset będą na moim koncie?

Po wydaniu pozytywnej decyzji pożyczka jest przelewana na rachunek klienta. Jeśli pożyczkobiorca ma konto w PKO BP środki, zostaną zaksięgowane bezpośrednio po przelaniu. Pozostali klienci muszą poczekać na zaksięgowanie przelewu przez swój bank. Najpóźniej pieniądze powinny znaleźć się na koncie następnego dnia roboczego.

Czy otrzymam umowę pożyczkową?

Firma przesyła w formie elektronicznej zapisy umowy na skrzynkę pożyczkobiorcy. Dodatkowa umowa jest dostępna w panelu klienta.

Jakie są limity kwot dla poszczególnych pożyczek Visset?

Zakres oferowanych kwot pożyczek zaczyna się na sumie 300 zł, a kończy na 4000 zł. Pierwsza pożyczka jest oferowana do wartości 1000 zł (darmowa), druga do 1250 zł, trzecia do 1500 zł, czwarta do 2000 zł, piata do 2500 zł, szósta do 3000 zł, siódma do 3500 zł, ósma i każda kolejna do 4000 zł.

Czy istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty Visset?

Firma umożliwia przedłużenie terminu spłaty pożyczki o 30 dni.

Czym skutkuje brak terminowej spłaty Visset?

Osoby, które z różnych przyczyn nie regulują swoich zobowiązań, muszą liczyć się z konsekwencjami m.in. przekazanie informacji o zaistniałym zadłużeniu do Biura Informacji Kredytowej (BIK), Biur Informacji Gospodarczej (ERIF, KRD, BIG InfoMonitor). Naliczeniu dodatkowych kosztów i odsetek.