Pożyczki na 800 plus

Kwota: 1000 - 30 000 zł; Okres spłaty: 4 - 50 miesięcy; Pierwsza pożyczka za darmo: Nie

Najczęściej wybierane pożyczki na 800 plus

Super GroszSuper Grosz
Smart PożyczkaSmart Pożyczka

Kwota: 200 - 15 000 zł; Okres spłaty: 30 dni; Pierwsza pożyczka za darmo: Nie

Potrzebujesz szybkiej gotówki na ważne wydatki? Oto rozwiązanie dla Ciebie - Pożyczki na 800 plus! Bez względu na to, czy otrzymujesz świadczenia rodzinne 800 plus, czy nie, oferujemy Ci pożyczki przez internet o wartości nawet do 15 000 zł.

Pożyczka na 800 plus to szybka i wygodna forma pozabankowego finansowania, dostępna dla wszystkich. Nie tracaj czasu na skomplikowane procedury i długie oczekiwanie w banku - u nas cała procedura wnioskowania odbywa się online. Wystarczy wypełnić prosty formularz na naszej stronie internetowej, podając żądaną kwotę pożyczki, termin spłaty oraz niezbędne dane osobowe. Następnie przesyłasz wniosek za pomocą kilku kliknięć i czekasz na decyzję.

Co wyróżnia naszą ofertę? Poza prostotą i wygodą procesu, oferujemy Ci również szybkość. Dzięki naszemu zautomatyzowanemu systemowi oceny wniosków, decyzję otrzymasz w ciągu kilku godzin od momentu wysłania wniosku. Nie musisz czekać dniami ani tygodniami na odpowiedź!

Dlaczego warto skorzystać z Pożyczek na 800 plus? Oto kilka najważniejszych powodów:

 • Szybka decyzja - nie trać czasu na długie oczekiwanie w banku, u nas decyzję otrzymasz błyskawicznie.

 • Prosta procedura - wszystko odbywa się online, bez zbędnych formalności i wizyt w oddziale banku.

 • Elastyczne warunki - możesz sam ustalić kwotę pożyczki oraz termin spłaty, dopasowując go do swoich potrzeb i możliwości.

 • Brak ukrytych opłat - zapewniamy przejrzyste warunki, bez niejasnych kosztów i niespodzianek.

Nie czekaj dłużej - skorzystaj z Pożyczek na 800 plus i zyskaj dostęp do szybkiej gotówki bez zbędnej biurokracji. U nas otrzymasz wsparcie finansowe, które pozwoli Ci spełnić Twoje najważniejsze potrzeby. Atrakcyjne warunki i elastyczność to nasze motto. Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś!

Jakie firmy pozabankowe udzielają pożyczki na 800 plus

Firmy pozabankowe dysponują zaawansowanymi programami do weryfikacji sytuacji finansowej swoich klientów. Szybka aplikacja i weryfikacja zdolności kredytowej, wcale nie oznacza braku staranności przy podejmowaniu decyzji kredytowej. Pożyczkodawcy korzystają z baz danych tj. BIK czy rejestry dłużników BIG. Każdy pożyczkodawca inaczej interpretuje zawartość tych baz, dzięki czemu pożyczki przez internet to najłatwiejsze oferty do uzyskania na rynku finansowym. Dysponując dochodami np. świadczeniami rodzinnymi, można ubiegać się o pożyczkę na 800 plus. Sprawdzimy, jakie jeszcze źródła uzyskiwania dochodów są akceptowane przez firmy pożyczkowe.

Świadczenia rodzinne 800 plus, istotnie podnoszą zdolność kredytowa polskich rodzin, które mogą za ich pośrednictwem uzyskać np. produkty kredytowe. Wiele instytucji finansowych oferuje dla konsumentów, produkty adresowane dla beneficjentów tego programu. Banki np. proponują swoje kredyty gotówkowe, rachunki czy produkty oszczędnościowe. Jednak oferta kredytowa jest ograniczona do propozycji konsumenckiej bez możliwości uzyskania produktów na wyższe kwoty np. w ramach kredytu hipotecznego itp.

Pomimo badania sytuacji finansowej klientów przez pozabankowego dostawcy produktów kredytowych to istnieje sektor ofert dostępnych dla szerszego odbiorcy. Dla firm pozabankowych istotniejsze jest uzyskiwanie dochodu, a nie jego źródło. Wiele instytucji pożyczkowych, które proponują np. pożyczki bez zaświadczeń, sprawdza jedynie zakres wpływów na rachunek bankowy. Umożliwiając np. osobom bezrobotnym, które pobierają różne świadczenia np. 800 + na uzyskanie chwilówki czy pożyczki na raty online.ncki specjalnie adresowanymi programami.

Dochody akceptowane przez firmy pozabankowe przy 800 plus

Cecho charakterystyczną firmy pożyczkowe jest brak jednego wspólnego modelu, oceny kredytowej dla wszystkich podmiotów. Każdy posiada indywidualny wzór kwalifikacji, który cechuje się dużą elastycznością. W ofercie pozabankowej — pożyczek na oświadczenie, głównym wymogiem jest posiadanie stałych dochodów na określonym poziomie. Doskonale w ten model wpisuje się dochód, pochodzący z programu 800 plus, który jednak nie stanowi wyjątku. Istnieje wiele alternatywnych źródeł dochodu, które nie wynikają z 8-godzinnego dnia pracy, ale są akceptowane przez pożyczkodawców.

Rynek pracy znacząco zmienił swój charakter, standardowe umowy o prace zostały dość powszechnie zastąpione, modelem hybrydowym. Umowa o prace nie zawsze odzwierciedla zakres otrzymywanych dochodów. Posiadanie kilku źródeł dochodu np. umowa o prace, świadczenia rodzinne 800 plus itd. Zwiększają szanse na uzyskanie pożyczki z oferty firmy finansowych. Dlatego warto sprawdzić jakie dochody są uwzględniane przez pozabankowych pożyczkodawców.

Podstawowe źródła dochodu

➭ umowa o pracę

➭ umowa o dzieło

➭ umowa zlecenie

➭ kontrakty służb mundurowych

➭ kontrakty menedżerskie

➭ emerytura i renta

➭ działalność gospodarcza

➭ działalność rolnicza

➭ umowy agencyjne

➭ powołania

➭ umowy najmu i dzierżawy

Dodatkowe źródła dochodu

➭ świadczenia rodzinne (np. 500 +)

➭ alimenty

➭ praca dorywcza podczas studiów

➭ stypendia

➭ dochód z zagranicy przelewany na polskie konto

➭ niektóre zasiłki

➭ inne źródła dochodów od których odprowadzany jest podatek

Nieakceptowane dochody

➭ dochody pochodzące wyłącznie z alimentów

➭ renta socjalna wypłacana przez MOPS

➭ świadczenia z Ośrodka Pomocy Społecznej

➭ staż z Urzędu Pracy

➭ dochody z umowy o pracę poza granicami Polski

➭ dochody z wynajmu nieruchomości

➭ niektóre zasiłki społeczne

Pożyczki 800+ dla osób bezrobotnych

Instytucje bankowe nie są skłonne do udzielenia kredytu pod świadczenia rodzinne czy alimentacyjne. W takich sytuacjach pozostają firmy pozabankowe ze swoją ofertą pożyczek przez internet na uproszczonych warunkach. Jednak należny pamiętać, że pozabankowy pożyczkodawca może zweryfikować swojego klienta m.in. w bazie BIK czy BIG. Dodatkowo wysokość otrzymywanych świadczeń może być za niska do spełnienia podstawowego minimum. W takich sytuacjach dobrze jest posiadać inne akceptowane źródła dochodu.
Jeśli zakres otrzymywanych świadczeń — akceptowanych przez pożyczkodawcę — jest na odpowiednim poziomie, to istnieje możliwość uzyskania pożyczki przez osobę bezrobotną, która nie dysponuje umową o prace. Jednak w tym przypadku, autoryzacja danych personalnych klienta, powinna zostać zrealizowana za pośrednictwem specjalnej aplikacji, która nie wymaga przelewu weryfikacyjnego. Kwoty pożyczki dla bezrobotnych są dość niskie i sięgają do 3000 zł ze względu na wysoki poziom ryzyka kredytowego.
Instytucje pozabankowe zazwyczaj korzystają z danych BIK, wykorzystując na swój użytek m.in. scoring BIK. Firmy pożyczkowe, podobnie jak banki, biorą pod uwagę następujące dane dotyczące klienta:
➭ wysokość zarobków,
➭ koszt miesięcznych zobowiązań
➭ ilość bieżących zobowiązań,
➭ pozytywna historia kredytowa na podstawie terminowo spłacanych pożyczkach,
➭ stan cywilny,
➭ ilość osób na utrzymaniu,
➭ status zamieszkania.
Inaczej niż banki, firmy pożyczkowe akceptują większość źródeł uzyskiwania dochodów, nawet tych nieformalnych. Liczy się wysokość miesięcznych dochodów (netto) oraz okres pracy/otrzymywania dochodów z danego źródła (na podstawie którego można cenić stabilność uzyskiwanych wpływów).

Wpływ programu 800+ na zdolność kredytową

Instytucje finansowe badają możliwości spłaty pożyczki swoich klientów, zanim udzielą im wsparcia finansowego. Kontrolują tzw. zdolność kredytową pożyczkobiorcy — czy zakres uzyskiwanych dochodów, pozwala na bezproblemowe regulowanie bieżących wydatków i kosztów nowego zobowiązania. Program 800+ jest dla wielu rodzin istotnym wsparciem budżetu, dlatego zachodzi uzasadnione pytanie, czy zakres uzyskiwanych dochodów z tego programu wpływa na zdolność kredytową?

Zdolność kredytowa

W sytuacji, kiedy zachodzi potrzeba uzyskania dodatkowych środków, a na rodzinę czy znajomych nie można polegać. Pozostają instytucje finansowe (banki i firmy pozabankowe) które, zanim udzielą pożyczki przez internet czy kredytu chcą sprawdzić, czy klient jest w stanie zwrócić pożyczone środki na określonych warunkach. Kwotę pożyczki powiększoną o odsetki i inne opłaty, które wchodzą w skład całkowitej sumy kredytu. Pożyczkodawcy badają kompetencje finansowe swoich klientów czy będą w stanie na czas spłacić swoje zobowiązania. W sytuacji, kiedy powstają wątpliwości, bank może poprosić o dodatkowe zabezpieczenie lub zrezygnuje z udzielenia kredytu. Ocena kredytowa jest podejmowana m.in. w oparciu o dane dotyczące historii kredytowej klienta — spłacane, spłacone zobowiązania z wyszczególnieniem wszystkich parametrów oferty i jakości regulowania spłaty.

Ważnym elementem w procesie oceny zdolności kredytowej są dochody kredytobiorcy. Klient ubiegający się o kredyt powinien posiadać zatrudnienie, które powinno być jak najwyższe. Praca powinna gwarantować stały i stabilny dochód — przynajmniej na czas spłaty zobowiązania. Bank zweryfikuje informacje dotyczące miejsca pracy klienta — od kiedy i na jaki okres jest podpisana umowa o pracę itp. Instytucje finansowe sprawdzają m.in. wiek kredytobiorcy, ilość osób w rodzinie, które pozostają na utrzymaniu. Dopiero szczegółowa analiza wszystkich danych dotyczących klienta i oferty, o jaką się ubiega, pozwoli na podjęcie właściwej decyzji kredytowej. Banki będą tu bardziej wymagającymi instytucjami niż firmy pozabankowe, jednak każda instytucja sprawdzi szczegółowo wiarygodność potencjalnego klienta.resowanymi programami.

Rodzina 500 plus

Program "Rodzina 500 plus" jest długoterminowym projektem wsparcia rodzin i osób samotnych, które wychowują dzieci. Każda rodzina może otrzymać 500 zł na pierwsze dziecko do 18 roku życia, z kryterium dochodowym. Drugie i kolejne dzieci otrzymują 500 zł miesięcznie już bez kryterium dochodowego. Od lipca 2019 roku zostanie zniesione kryterium dochodowe i wszystkie dzieci do 18 roku życia będą upoważnione do wsparcia comiesięcznego w kwocie 800 zł.

Dzięki programowi "Rodzina 500 plus" rodziny są zasilane stałym miesięcznym wsparciem, które w sposób zasadniczy poprawia ich kondycję finansową. Taka sytuacja nie mogła pozostać niezauważona przez instytucje finansowe. Firmy pozabankowe i banki uwzględniają dochody z 500 + przy obliczaniu zdolności kredytowej (z pomięciem kredytów hipotecznych). Na rynku finansowym można spotkać produkty oferowane jako np.

pożyczki na 500+ czy kredyt bez prowizji (na 500+). Beneficencji programu mogą liczyć na specjalne oferty promocyjne np. konto za 0 zł, czy preferencyjne warunki lokat itp.

Rodziny wielodzietne, które do niedawna były niedoceniane i często pozbawiane podstawowych kompetencji finansowych, stały się przedmiotem pożądania. Wielodzietność jako symbol osłabiający kredytobiorcę, zyskało nowe znaczenie dzięki rządowemu programowi 500+, stając się łakomym kąskiem dla firm nie tylko finansowych. Instytucje próbują przyciągać ten sektor konsumencki specjalnie adresowanymi programami.

FAQ Pytania i odpowiedzi

Jakie dokumenty są potrzebne do uzyskania pożyczki na świadczenia 800+?

Aby uzyskać pożyczkę na świadczenia 800+, konieczne jest przedstawienie następujących dokumentów:

 • Dowód osobisty lub inny dokument tożsamości potwierdzający tożsamość wnioskodawcy,

 • Zaświadczenie o otrzymywaniu świadczenia 800+,

 • Zaświadczenie o dochodach lub zasiłkach (np. otrzymywanych z ZUS),

 • Oświadczenie o zobowiązaniach finansowych,

 • Umowa o pracę lub inny dokument potwierdzający regularne dochody,

 • Wyciąg bankowy lub inne dokumenty potwierdzające historię finansową,

 • Potwierdzenie adresu zamieszkania.

Pamiętaj, że każda instytucja finansowa może mieć swoje własne wymagania co do dokumentów, dlatego zaleca się skonsultowanie się z danym bankiem czy firmą pożyczkową w celu uzyskania pełnej listy niezbędnych dokumentów.

Jakie są typowe warunki spłaty pożyczki na świadczenia 800+?

Warunki spłaty pożyczki na świadczenia 800+ są ustalane indywidualnie przez instytucje finansowe. Zazwyczaj pożyczka ta jest udzielana na określony czas, a spłata odbywa się w ratach miesięcznych. Oprocentowanie pożyczki może być stałe lub zmienne, w zależności od oferty i warunków umowy. Ważne jest, aby dokładnie zapoznać si