Pożyczka krótkoterminowa Rupi

Reprezentatywny przykład Rupi

➤ Rupi - pożyczka online do 6000 zł na 30 dni;
wymagane: dowód osobisty, konto bankowe, telefon komórkowy, adres e-mail, zameldowanie;
zalety: możliwość uzyskania pożyczki w weekend, bez przelewu weryfikacyjnego, możliwość odroczenia okresu spłaty;
➢ wady: pożyczka dla osób od 21 roku życia, wymagany brak negatywnych wpisów w BIG i BIK;

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Rupi

Kredytodawca: Rupi Finance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oprocentowanie: 19%

RRSO: 688,69%

Pierwsza pożyczka: płatna

Okres: 30 dni

Kwota: 500 - 6000 zł

Czas weryfikacji: 15 minut

Opłata rejestracyjna: 0,01 zł/0 zł

Max. kwota pierwszej pożyczki: 3000 zł

Wiek: 21 - 75 lat

Godziny pracy: poniedziałek-piątek: 8:00 - 20:00, sobota - niedziela: 9:00 - 16:00

Adres: al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

Telefon: +48 22 100 66 33

Adres poczty elektronicznej: [email protected]

,,Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: całkowita kwota pożyczki: 2000 zł, opłata rejestracyjna: 0,01 zł oprocentowanie: 19%, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 341,24 zł, całkowity koszt pożyczki: 370,01 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 2370,01 zł (spłata jednorazowa), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 688,69%. Stan na 03.06.2022 r.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: całkowita kwota pożyczki: 2000 zł, oprocentowanie: 19 %, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 341,24 zł, całkowity koszt pożyczki: 370,00 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 2370,00 zł (spłata jednorazowa), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 688,69%. Stan na 03.06.2022 r." Źródło: www.rupi.pl

Rupi wniosek online

Pierwsza pożyczka Rupi do 3000 zł

Pożyczka Rupi to oferta krótkoterminowa, która jest udzielana online na uproszczonych warunkach aplikacji, bez konieczności odwiedzania stacjonarnych biur kredytowych i gromadzenia zaświadczeń itp. Pierwsza pożyczka jest oferowana do kwoty 3000 zł, kolejne nawet do wartości 6000 zł. Rupi powinna być spłacona do 30 dni dla wszystkich wariantów oferty.

Kto może uzyskać Rupi?

Pożyczkodawca dedykuje swoje pożyczki na oświadczenie krótkoterminowe, dla klientów indywidualnych od 21 do 75 roku życia, którzy mają polskie obywatelstwo, zamieszkują na terenie Polski. Posiadają aktualny dowód tożsamości, własnego konta bankowego, adresu e-mail i telefonu komórkowego. Istotnym warunkiem, jaki jest wymagany od wnioskodawców, to brak wpisów w rejestrach osób zadłużonych i nieposiadanie aktywnych zobowiązań u pożyczkodawcy.

Osoby z komornikiem i negatywnymi wpisami w Biurach Informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej nie mogą liczyć na uzyskanie pożyczki Rupi!

Jak uzyskać pożyczkę online?

Osoby, które są zainteresowane uzyskaniem finansowania w Rupi, muszą na stronie wniosku online określić kwotę pożyczki, o którą aplikują. Jeśli przedstawiona symulacja kosztów dla danej kwoty spełnia nasze oczekiwania, należ kliknąć aktywny link ,,Weź pożyczkę" a następnie wypełnić formularz online. Podając swoje dane teleadresowe, informację o źródle i wysokości dochodu, oraz wyrazić niezbędne zgody dotyczące przetwarzania danych osobowych, zaakceptować treść Formularza informacyjnego, Ramowej Umowy Pożyczki i Regulamin, Klauzuli informacyjnej.

Ostatnim etapem aplikacji jest weryfikacja danych personalnych, realizowana za pośrednictwem konta bankowego klienta. W tym celu należy przelać 1 grosz z własnego rachunku bankowego, na konto pożyczkodawcy ew. korzystając z usługi TransactionLink, która nie wymaga wykonywania przelewu. Zalogować się za pośrednictwem aplikacji na swój rachunek bankowy, aby system automatycznie zweryfikował naszą tożsamość. Jeśli dane właściciela konta bankowego są zbieżne z tymi, które zostały podane we wniosku. Tożsamość zostanie potwierdzona i pożyczkodawca za pośrednictwem wiadomości SMS i e-mail poinformuje o decyzji kredytowej.

Wypłata pożyczki Rupi

Natychmiast po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, Rupi wypłaca pożyczkę na konto bankowe klienta. Pieniądze po kilku chwilach są księgowane na rachunku pożyczkobiorcy. Co jest możliwe dzięki licznym kontom, jakie Rupi posiada w różnych bankach i korzysta z szybkich przelewów Express Elixir, a także z usługi przelewów natychmiastowych Blue Cash.