CrezuCrezu

Reprezentatywny przykład CREZU

Crezu - pożyczka online do 5000 zł na 60 dni;
pierwsza pożyczka jest darmowa dla nowych klientów do kwoty 5000 zł;
wymagane: dowód osobisty, konto bankowe, telefon komórkowy, adres e-mail, zameldowanie;
zalety: min. dla osób zadłużonych, pierwsza pożyczka za darmo, możliwość uzyskania pożyczki w weekend, od 18 lat;
wady: brak możliwości przedłużenia terminu spłaty, krótki okres kredytowy do 60 dni;

Crezu wniosek online

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego CREZU

Kredytodawca: b/d

RRSO: od 0%/36%

Pierwsza pożyczka: bezpłatna/płatna

Okres pożyczki: 15 - 60 dni

Kwota pożyczki: 100 - 5000 zł

Czas weryfikacji: 15 minut

Opłata rejestracyjna: b/d

Max. kwota pierwszej pożyczki: 5000 zł

Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat

Godziny pracy: 24/7

Adres: ul. Tartu 84a, Tallinn, 10112, Estonia

Telefon: b/d

Adres poczty elektronicznej: b/d

,,Nasz serwis monitoruje w czasie rzeczywistym bazę zweryfikowanych pożyczkodawców. Przykładowy koszt pożyczki: pożyczasz 2.000 zł na 3 miesiące. Całkowita kwota spłaty wyniesie 2.018 zł. Prowizja: 18 zł Oprocentowanie: 3,65% rocznie." Źródło: www.crezu.pl

Szybka pożyczka Crezu

Pożyczka bez zbędnych formalności Crezu

Crezu to pośrednik finansowy, który wyszukuje najlepiej dopasowane oferty do indywidualnych warunków finansowych klientów. Z możliwością finansowania osób o słabszej historii kredytowej. Nowi klienci mogą liczyć na pożyczanie bez kosztowe w ramach ofert preferencyjnych — pożyczek za darmo dla nowych klientów. Korzystając z oferty Crezu, można uzyskać pilne pożyczki online na dziś, udzielane bez zbędnych formalności od kwoty 500 do 5000 zł, ze spłatą od 15 do 60 dni.

Pożyczanie za pośrednictwem serwisu pośrednictwa finansowego Crezu, zostało uproszczone do niezbędnego minimum. Wszystkie czynności są realizowane za pośrednictwem internetu, bez konieczności odwiedzania biur kredytowych, czy gromadzenia dokumentów finansowych. Aplikacja została ograniczona do formularza online do wypełnienia, którego niezbędne będą dane z dowodu osobistego, konta bankowego i adresu e-mail. Wnioski są rozpatrywane 24 godziny na dobę w czasie rzeczywistym.

Pośrednik twierdzi, że aż 94% składanych wniosków jest rozpatrywanych pozytywnie.

Pośrednik finansowy Crezu adresuje swoje oferty do osób od 18 roku życia, które mają polskie obywatelstwo, ważny dowód osobisty ew. paszport, telefon komórkowy i rachunek bankowy.

Firma umożliwia finansowanie osób, które posiadają zadłużenie i gorsza zdolność kredytową.

Jak uzyskać pożyczkę w Crezu?

Osoby, które chcą uzyskać szybką pożyczkę w Crezu, muszą na stronie oferty określić parametry (kwotę i okres spłaty) oferty, o jaką chcą aplikować. Klikając w aktywny link ,,Weź pożyczkę" zostanie przeniesiony do formularza online, gdzie będzie musiał określić cel pożyczki tj.: konsolidacja długów, spłata karty kredytowej, wydatki medyczne, zapłata za mieszkanie, naprawa samochodu, remont, wakacje lub podróże i inne. Dalej, należy podać dane personalne i teleadresowe. Program przeanalizuje zgromadzone dane i wybierze optymalne oferty dopasowane do oczekiwań klienta, który musi wybrać ofertę, która jest najlepiej dopasowania i na tronie pozyczkodawcy określi dane do przelewu. Gotówka jest przelewana po kilku chwilach na rachunek klienta ew. przekazywana w innej formie zależnie od wybranej metody przez pożyczkobiorcę.