Bocian Pożyczki do domu

Bocian Pożyczki oferują swoim klientom możliwość skorzystania z pożyczek w wygodny sposób - bez wychodzenia z domu. Można otrzymać nawet do 5000 zł na okres 12 miesięcy. Ważne jest, aby wiedzieć, że RRSO dla reprezentatywnego przykładu wynosi 112%. To oznacza, że warto dokładnie przeanalizować swoje możliwości finansowe przed podjęciem decyzji o pożyczce. Bocian Pożyczki stawiają na wygodę i dostępność, dlatego oferują swoim klientom możliwość skorzystania z usług w domu. Jednak należy pamiętać, że pożyczka nie jest rozwiązaniem na dłuższe problemy finansowe, dlatego ważne jest odpowiedzialne podejście do zarządzania swoimi finansami.

POŻYCZKI RATALNE

7/6/20163 min read

Bocian Pożyczki Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki są udzielane w domu klienta do wartości 5000 zł na 12 miesięcy. RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 112%.

Zalety

➭ pożyczka jest wypłacana natychmiast po podpisaniu umowy;

➭ możliwość uzyskania gotówki z negatywnym BIK;

➭ uproszczona procedura aplikacji;

➭ brak przelewów weryfikacyjnych;

➭ możliwość uzyskania gotówki bez angażowania konta bankowego;

➭ długi okres spłaty.

Wady

➭ tygodniowa forma spłaty;

➭ wydłużony czas uzyskania gotówki w formie obsługi domowej;

➭ niskie kwoty pożyczki.

Bocian Pożyczki wniosek online

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Bocian Pożyczki

Kredytodawca: EVEREST FINANSE S.A.

RRSO: 120%

Pierwsza pożyczka: płatna

Okres pożyczki: 9-12 miesięcy

Kwota pożyczki: 600 - 5000 zł

Opłata rejestracyjna: brak

Max. kwota pierwszej pożyczki: 5000 zł

Wiek pożyczkobiorcy: 18 - 74 lat

Godziny pracy

Pn - Pt 7.30-21.00 Sob - Nd 10.00 - 17.00

Adres: ul. Kasprzaka 2/8, Warszawa 01 - 211

Telefon: 600 100 100

Adres poczty elektronicznej: [email protected]

Bocian Pożyczki ratalne do 5000 zł

Bocian Pożyczki to pozabankowa oferta firmy Everest Finance S.A., która od 20 lat działa na polskim rynku finansowym. Udzielając pożyczek na uproszczonych warunkach aplikacji, udzielanych w domu klienta, z tygodniowym harmonogramem spłaty. Dedykując swoje produkty dla osób indywidualnych i rolników. Oferują im pożyczki ratalne udzielane od kwoty 200 do 5000 zł, termin spłaty został przewidziany w zakresie czasowym od 9 do 12 miesięcy. Podpisanie umowy, wypłata gotówki i jej spłata jest realizowana przez opiekuna klienta w domu pożyczkodawcy. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla przykładu reprezentatywnego wynosi 120%.

Pożyczki Bocian, które są udzielane w domu klienta, nie wymagają angażowania rachunku bankowego klienta w proces aplikacji. Pożyczkobiorca nie musi wykonywać autoryzacji danych osobowych za pośrednictwem przelewu 1 grosza. Wszystko jest realizowane w domu klienta.

Pieniądze są wypłacane w gotówce lub kartą przedpłaconą bezpośrednio po podpisaniu umowy kredytowej.

Kto może ubiegać się o uzyskanie Bocian Pożyczki?

Osoby indywidualne zainteresowane uzyskaniem Bocian Pożyczki, muszą spełnić kilka podstawowych warunków, jakie od nich wymaga pożyczkodawca tj.:
➭ stałe zameldowanie na terenie kraju;
➭ stały dochód tj. pensja, renta, emerytura itp.;
➭ tytuł własności mieszkania/domu, np.: umowę najmu lub imienny rachunek za media, lub korespondencję kierowaną na miejsce zamieszkania;
➭ ukończone 18 lat, ale nie więcej niż 74 lata;
➭ posiadać dowód osobisty i telefon komórkowy.

Wymagane będzie przedstawienie dokumentów finansowych, które potwierdzą źródło i zakres uzyskiwanych dochodów. W postaci zaświadczenia o dochodach lub decyzję o przyznaniu określonego świadczenia.

Rolnicy ubiegający się o uzyskanie finansowania powinni przedstawić:
➭ zaświadczenie z Urzędu Gminy potwierdzające dochody rolnika;
➭ do wglądu dokumenty dotyczące aktów własnościowych uprawianych gruntów;
➭ potwierdzenia wpłaty za trzy ostanie składki KRUS;
➭ do wglądu dokumenty tożsamości i rachunki za media.

Klient oferty Bocian Pożyczka otrzymuje bezpłatny dostęp Panelu Klienta, który pozwala skorzystać z wybranej oferty, akceptacje umów kredytowych, czy monitorowania na bieżąco informacji dotyczących aktywnych pożyczek. Dodatkowo pożyczkobiorca może skorzystać z Ubezpieczenia Bezpieczny Dom oferowanego przez AXA. Pakiet Prawnik dla domu oferowany przez AVAILO Sp. z o.o. Pakietu Doradcy Informatycznego, który udzieli wsparcia w sytuacjach związanych z codziennym użytkowaniem komputera, laptopa, smartfona itd.

Czy osoby, które posiadają negatywne wpisy w BIK, mogą uzyskać pożyczkę?

Z informacji, które dostarcza pożyczkodawca wynika, że osoby z negatywnymi wpisami w BIK nie są dyskwalifikowani tylko z tego tytułu. Wszystko zależy od indywidualnej oceny pożyczkobiorcy dotyczącej całokształtu kompetencji finansowych. Z czego wynika, że osoby z negatywnym BIK mają szanse na uzyskanie finansowania od Bocian Pożyczka.

Spłata pożyczki na oświadczenie jest realizowana w ratach tygodniowych. Podczas zawierania umowy kredytowej są ustalane terminy spłaty w ramach cotygodniowych wizyt Doradcy Klienta w domu pożyczkobiorcy. W sytuacji, kiedy powstają problemy z terminowym regulowaniem spłaty, należy niezwłocznie skontaktować się ze swoim Doradcą Klienta.

Jak można uzyskać Bocian Pożyczka?

Osoby zainteresowane uzyskaniem pożyczki mogą aplikować za pośrednictwem internetu, telefonu poprzez rozmowę lub SMS. Konsultant firmy pożyczkowej w rozmowie telefonicznej przeprowadzi wywiad na temat oczekiwań i możliwości finansowych klienta. Udzieli informacji na temat oferty np. kosztów i warunków kredytowych. Decyzja kredytowa jest podejmowana do 24 godzin, o której poinformuje i ustali spotkanie dotyczące podpisania umowy i wypłaty gotówki.