TAKTO Finanse bez przelewu 

Pożyczka online TAKTO Finanse do 10 tys. zł, spłacana w terminie do 40 miesięcy. Wypłata pieniędzy na rachunek lub w okienku pocztowym. 

Pożyczka ratalna TAKTO Finanse do 10 tys zł 

FORMULARZ INFORMACYJNY DOTYCZĄCY KREDYTU KONSUMENCKIEGO TAKTO FINANSE 

Kredytodawca

TAKTO Finanse Sp. z o.o., 

Oprocentowanie

7,2%, 

RRSO

od 74,94%, 

Pierwsza pożyczka

płatna, 

Okres pożyczki

40 miesięcy, 

Kwota pożyczki

1000 - 10 000 zł, 

Max. kwota pierwszej pożyczki

10 000 zł, 

Czas weryfikacji

od 5 minut, 

Opłata rejestracyjna

0.01 zł/0 zł, 

Wiek pożyczkobiorcy

dla osób po 25 roku życia! 

Godziny pracy

Pn - Pt 8.00-17.00, 

Adres

ul. Szczytnicka 11, 50-382 Wrocław,

Telefon

801 006 206 / 22 456 30 00 / ( w spr. spłaty) - 71 358 16 18 

Adres poczty elektronicznej

info@taktofinanse.pl 

Pożyczka TAKTO Finanse bez opłaty weryfikacyjnej

Pożyczka na oświadczenie TAKTO - zawierana za pośrednictwem kuriera (kurier przywozi dokumenty do podpisu) jest realizowana bez opłaty weryfikacyjnej! Możliwy jest odbiór gotówki w okienku Poczty Polskiej bez korzystania z własnego konta bankowego!

TAKTO Finanse
to marka należąca do firmy windykacyjnej ULTIMO, która jest wyspecjalizowana w działaniach windykacyjnych i ich obrotem na rynku wierzytelności. Początkiem działalności pożyczkowej, było przekształcanie zakupionych zobowiązań w ratalny system spłaty, który po pewnym czasie przekształcił się we własną ofertę pożyczek pozabankowych TAKTO Finanse.

TAKTO oferuje oferty ratalne - długoterminowe, które charakteryzują się przejrzystymi zasadami, brakiem ukrytych kosztów i zapisków umowy ukrytych drobnym drukiem. Wszystkie składniki propozycji są określone i uwidocznione w przedmiocie propozycji pożyczki online. Dla umożliwienia pożyczkobiorcom pełnego komfortu decyzyjnego, opartego na świadomym wyborze oferty,ze wszystkimi konsekwencjami podjętych decyzji kredytowych.

Głównymi składnikami oferty długoterminowej TAKTO Finanse

Osoba, która chce skorzystać z oferty TAKTO musi dysponować wiekiem do 75 lat, posiadać obywatelstwo Polskie, posiadać stały miesięczny dochód na poziomie minimum 500 zł netto i nie posiadać zajęć komorniczych czy zarejestrowanych zadłużeń w BIG ew. BIK.

Kwoty TAKTO dostępne od 1000 do 10 000 zł

Spłata zaciągniętych zobowiązań jest możliwa do realizacji do 40 miesięcy.
Wszystkie formalności klient załatwi bez wychodzenia z domu, umowa może zostać zawarta za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub kuriera.
Decyzja w przedmiocie weryfikacji wniosku pożyczkowego TAKTO jest udzielana do godziny od aplikacji.

W TAKTO można posiadać dwie pożyczki na dowód osobisty jednocześnie, pod warunkiem że terminowo spłacimy minimum 6 rat pierwszej i nasza zdolność kredytowa pozwoli na spłatę drugiej pożyczki.

Brak możliwości zawieszenia spłaty rat, które muszą być regulowane terminowo dla uniknięcia dodatkowych kosztów.

Zależnie od źródeł uzyskiwanego dochodu przez klienta, firma pożyczkowa poza skanem dokumentu tożsamości, może poprosić o skan dokumentu potwierdzający zakres uzyskiwanych dochodów.

Pożyczkobiorca może sfinalizować zawarcie umowy pożyczkowej z TAKTO na dwa sposoby:
- zawarcie umowy pożyczkowej za pośrednictwem telefonu, dokumenty potrzebne do zawarcia umowy można wysłać mailem, MMS lub faksem. Klient musi zrealizować przelew weryfikacyjny (1 grosz) ze swojego konta bankowego na rachunek pożyczkodawcy,
- za pomocą kuriera, który dostarcza Ci umowę do podpisania i odbiera kserokopie Twoich dokumentów do umowy pożyczkowej.

Pieniądze mogą zostać wypłacone za pośrednictwem Poczty Polskiej lub przelewem na konto bankowe.

TAKTO Finanse, rozumiejąc problemy swoich klientów, znajdujących się w różnych sytuacjach życiowych, których konsekwencją mogą być m.in. negatywna historia kredytowa, zróżnicowane źródła dochodu. Również uzyskiwane na podstawie umowy zlecenie. Starając się wyjść na przeciw oczekiwaniom dużej części konsumentów. Stosuje duży zakres wyrozumiałości dla wnioskujących o pożyczkę w procesie wydawania decyzji kredytowych.

Wystarczy złożyć prosty WNIOSEK ONLINE, który zostanie rozpatrzony maksymalnie w ciągu godziny. Po zatwierdzeniu wniosku zostanie ustalona forma zawarcia umowy (telefoniczna lub po przez kuriera). Pieniądze mogą zostać przelane na rachunek bankowy klienta lub odebrane osobiście na poczcie.

Pożyczka przez czas TAKTO Easy

TAKTO proponuje pierwszą w Polsce, ofertę pożyczki udzielanej przez czat pod marką TAKTO Easy. Zakres oferowanych kwot sięga od 1000 do 10 000 zł z terminem spłaty od 6 do 36 miesięcy. Zautomatyzowany proces aplikacji w formie czatu, prowadzi klienta poprzez poszczególne etapy aplikacji. Od pytań dotyczących danych personalnych, po informacje finansowe itd. Wszystkie warunki formalne dotyczące wymogów itd. są identyczne z tymi, które obowiązują ze standardową ofertą TAKTO.

Reprezentatywny przykład kosztów pożyczki ratalnej TAKTO Finanse:

,,Całkowita kwota pożyczki: 5 000,00 zł; Całkowity czas obowiązywania umowy: 40 miesięcy; Miesięczna rata: 281,94 zł; Całkowity koszt pożyczki: 6 257,29 zł; Całkowita kwota do zapłaty 11 257,29 zł (Opłata prowizyjna: 3 791 zł, Opłata za udzielenie pożyczki: 1 209 zł, Kwota odsetek 1 257,29 zł); Stopa oprocentowania: 7,2% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: 74,94%. (według stanu na dzień 16-11-2020),, Źródło: www.taktofinanse.pl

Jakie źródła dochodu są akceptowane przez TAKTO Finanse?

TAKTO uwzględnia szeroki zakres źródeł dochodu swoich klientów m.in.: wynikających z umowy o pracę; emerytura / zasiłek przedemerytalny; renta; działalność gospodarcza; rolnik; umowa o dzieło ew. umowa zlecenie; alimenty na siebie, kontrakt; inne dochody.

Czy korzystając z oferty pożyczkowej TAKTO muszę wykupić ubezpieczenie?

Firma nie stosuje ubezpieczeń swoich pożyczek.

Jakie dokumenty muszę przygotować podczas aplikacji o produkt TAKTO?

Zwyczajowo, niezbędny będzie skan dowodu osobistego i dokumentu, który potwierdzi zakres otrzymywanych dochodów. Zależnie od indywidualnych okoliczności i właściwości danego przypadku, klient może zostać poproszony o dodatkowe dokumenty.

Czy firma zagląda do baz danych o sytuacji finansowej klientów?

Standardową praktyką jest podejmowanie decyzji kredytowej na podstawie zawartość baz danych: BIG, BIK, ERIF, KRD, KBIG.

W jakim czasie jest podejmowana decyzja kredytowa?

Wszystko zależy od tego, kiedy jest wysyłany wniosek i czy klient zgromadzi i prześle niezbędne dokumenty, które będą czytelne i aktualne. Jeśli aplikacja będzie zrealizowana od 9 do 17 pon. - piątek, decyzja zostanie podjęta w ciągu jednej godziny. O której pożyczkobiorca zostanie poinformowany wiadomością SMS ew. w trakcie rozmowy telefonicznej.

Jak jest zawierana umowa pożyczkowa z klientem?

Pożyczkobiorcy mają do wyboru dwa modele zawarcia umowy pożyczkowej. Pierwszy dotyczy formalności zawieranej za pomocą rozmowy telefonicznej. Uzupełnionej przesłaniem dokumentów za pośrednictwem poczty mail lub MMS czy faksem. Dodatkowo wymagana jest weryfikacja danych personalnych poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego.

Drugi model zawarcia umowy dotyczy kuriera, który dostarcza umowę do podpisania i odbiera od klienta niezbędne dokumenty.

Kiedy otrzymam kolejną pożyczkę TAKTO?

TAKTO może udzielić drugiego kredytu, jeśli klient spłaci terminowo minimum 6 pierwszych rat. Maksymalnie można dysponować dwoma pożyczkami w podobnym czasie.