Szybka Gotówka


Data aktualizacji: 01.12.2018

Pożyczka na dowód osobisty do 7000 zł

Reklama

Szybkagotowka.pl oferuje dla nowych klientów 50 zł bonusu - jeśli zaciągną pożyczkę darmową w kwocie 7000 zł.
Niestety czas spłaty, to tylko 65 dni i przy tak wysokiej kwocie pożyczki, trudno utrzymać harmonogram spłaty i można stracić status darmowej pożyczki na rzecz komercyjnej oferty - płatnej!

Wysokie ryzyko utraty warunków pożyczki promocyjnej!

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego

Kredytodawca: Szybka Gotówka Sp z o.o.,

Oprocentowanie: od 0%,

RRSO: od 0%,

Pierwsza pożyczka: bezpłatna,

Okres pożyczki: 1 - 65 dni,

Kwota pożyczki: 100 - 7000 zł,

Czas weryfikacji: 1 minut,

Opłata rejestracyjna: 0.01 zł,

Max. kwota pierwszej pożyczki: 6000 zł,

Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat,

Godziny pracy: poniedziałek - piątek 10.00 - 18.00,

Adres: ul. Świętokrzyska 30/63, 00-116 Warszawa,

Telefon: +48 22 873 80 73,

Adres poczty elektronicznej: info@sgotowka.pl

6000 zł darmowej pożyczki dla nowych klientów!

Szybka Gotówka

Szybka Gotówka to polska instytucja pozabankowa, która działa na rynku finansowym od kilku lat, udzielając krótkoterminowych pożyczek online, na uproszczonych zasadach. Firma preferuje pożyczanie na dowód osobisty, w ramach bezpiecznych chwilówek przez internet.

 

Szybka gotówka proponuje dla swoich klientów, którzy pierwszy raz pożyczają od Szybka Gotówka - darmową pożyczkę do 7000 zł na 65 dni.

Firma swoje pożyczki adresuje do osób, które ukończyły 18 lat, posiadają konto bankowe, mają aktywny telefon komórkowy i brak zaległości w spłatach kredytów czy pożyczek. Kredytobiorca musi dysponować stałym źródłem dochodu i nie może widnieć w rejestrach osób zadłużonych.

Dla kogo Szybka Gotówka?

Pożyczka Szybka Gotówka jest oferowana w zakresie kwot od 100 do 7000 zł, które muszą być zwrócone na przestrzeni 1 - 60 dni.  Pożyczkobiorcy, którzy nie są w stanie terminowo spłacić swojej pożyczki, mają do dyspozycji możliwość refinansowania pożyczki. Refinansowanie jest możliwe na okres 7, 14 lub 30 dni. Zmieniony okresu spłaty pożyczki, w ramach nowego zobowiązania refinansowego to nic innego jak nowa pożyczka, która spłaciła pierwotną.  Z nowym harmonogramem spłaty.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę Szybka Gotówka?

Procedura aplikacji jest oparta o wniosek online, który jest rozpatrywany w kilka minut przez pożyczkodawcę, tylko w wyjątkowych sytuacjach decyzja kredytowa może zostać podjęta z większym opóźnieniem. Klient musi zweryfikować swoją tożsamość i zarejestrować numer konta bankowego do przelewu pożyczki. W tym celu musi zrealizować przelew weryfikacyjny na sumę 0,10 zł, który musi być wykonany z konta klienta na konto pożyczkodawcy. Szybka Gotówka nie uznaje przelewów, wykonywanych z rachunków SKOK!

Warunki finansowe

Reprezentatywny przykład dla Szybkiej Gotówki

,,Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: w przypadku pożyczki w wysokości 1000,00 zł na okres 65 dni, RRSO wynosi 0%, stopa oprocentowania pożyczki 0% rocznie, prowizja 0,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 1000,00 zł.
Reprezentatywny przykład kolejnej pożyczki i maksymalne RRSO: w przypadku pożyczki w wysokości 7000,00 zł na okres 5 dni RRSO wynosi 222602%, stopa oprocentowania - 10% rocznie, prowizja 770,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7779,60 zł.,,
Źródło: www.szybkagotowka.pl

Brak spłaty

Brak terminowej spłaty pożyczki przez pożyczkobiorcę, skutkuje naliczeniem kosztów dodatkowych (odsetek za czas opóźnienia) naliczanych od dnia spłaty (terminu spłaty wg harmonogramu) do dnia zaksięgowania spłaty pożyczki na rachunku pożyczkodawcy. W relacji dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki ustawowe za opóźnienie wynoszą sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych) art. 481 § 2 Kodeksu cywilnego.
W uzasadnionych sytuacjach, kiedy klient nie dokonał spłaty pożyczki w ciągu 60 dni i po upływie miesiąca od pisemnego wezwania do spłaty. Firma pożyczkowa może przekazać informacje o kliencie, do rejestrów osób zadłużonych nadzorowanych przez biuro informacji gospodarczej, które działa na podstawie Ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych.

Szybka Gotówka to pożyczka udzielana od 100 do 6000 zł, która może być regulowana na przestrzeni 1 - 60 dni ( 30 dni dla nowych klientów i do 60 dni dla stałych klientów).

Spłata Szybkiej Gotówki

Spłata pożyczki jest możliwa w formie jedno ratalnej lub ratalnej. Wcześniejsza spłata nie jest obciążona kosztami za niewykorzystany okres pożyczki.
Pożyczkodawca wymaga od swoich klientów: wiek od 18 lat; obywatelstwo polskie; stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski; konto bankowe; telefon komórkowy; adres mail; stałe źródło dochodu; brak wpisów w KRD; dobra historia kredytowa w BIK.
Firma nie wymaga żadnych dokumentów poza dowodem osobistym, rachunkiem w banku i aktywnym numerem telefonu komórkowego.
Weryfikacja danych osobowych, za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego.
Koszty: odsetki kapitałowe – 10,00 proc. w skali roku, prowizja jest uzależniona od kwoty chwilówki i okresu kredytowania.
Osoby, które nie są w stanie terminowo uregulować swoje zobowiązania mają do swojej dyspozycji, możliwość refinansowania pożyczki na okres 7, 14 i 30 dni. Refinansowanie jest dostępne za uiszczeniem opłaty refinansowej, realizowanej do dnia spłaty pierwotnej pożyczki. Szczegóły znajdziesz w panelu klienta.
Oferta jest niedostępna dla klientów, którzy zostali zarejestrowani w rejestrach osób zadłużonych, nie spłacili swojej pierwszej pożyczki, bez stałego źródła dochodu czy podali nieprawdziwe informacje w procesie aplikacji.

Opinie dla produktów o Szybka Gotówka

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy.

Write a comment

Comments: 5
 • #1

  mig (Thursday, 26 November 2015 17:45)

  pierwsza pożyczka jest za zero

 • #2

  SEBA (Saturday, 23 April 2016 19:57)

  Doskonała pożyczka dla osób, które chcą pożyczać szybko i tanio.

 • #3

  POLECAM (Saturday, 23 April 2016 19:57)

  TEZ POLECAM...

 • #4

  news88 (Wednesday, 12 October 2016 11:36)

  Dobry produkt i dostępny DLA MNIE bo jest udzielany od 18 lat!

 • #5

  Monika (Tuesday, 20 November 2018 11:21)

  Pożyczka przyznana szybko bez problemów