Ostatnia aktualizacja: 16.08.2022

SuperGrosz

SuperGrosz

Pożyczka SuperGrosz jest udzielana do 5 000 zł na 360 dni, dla nowych klientów limit wynosi  3000 zł za o zł. Prowizja 16% od wykorzystanego limitu w każdym okresie rozliczeniowym.

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego  SUPERGROSZ
Kredytodawca: SuperGrosz Sp. z o.o.,

RRSO: 485,25%,

Oprocentowanie: 0%,

Prowizja: 16%,

Pierwsza pożyczka: bezpłatna, 

Okres pożyczki: 360 dni, 

Kwota pożyczki: 100 - 5000 zł, 

Opłata rejestracyjna: 0.01 zł/0 zł, 

Czas weryfikacji: 15 minut, 

Max. kwota pierwszej pożyczki: 3000 zł, 

Wiek pożyczkobiorcy: od 21 lat, 

Godziny pracy: dni robocze 7-21, weekendy 9-17, 

 Adres: Czerniowiecka 6B, Warszawa, 

Telefon: 22 102 15 00, 

Adres poczty elektronicznej: kontakt@supergrosz.pl

Prowizja w SuperGrosz od 16%

SuperGrosz to nowy produkt na rynku pożyczek pozabankowych na wirtualnej karcie, który umożliwia uzyskanie finansowania w zakresie oferty długoterminowej - pożyczki ratalne od 100 do 5000 zł z okresem spłaty 360 dni. Pierwsza pożyczka jest udzielana bez kosztów do kwoty 3000 zł.

Automatyczny program obsługi klientów, umożliwia wypłatę pożyczki nawet w 5 minut po wypełnieniu wniosku online. Aplikacja nie jest uwarunkowana przelewem weryfikacyjnym, klient nie musi przelewać symbolicznej kwoty, z własnego konta na rachunek bankowy pożyczkodawcy. Weryfikacja jest realizowana za pośrednictwem bezpiecznego programu, który weryfikuje zakres aktywności na koncie bankowym klienta.

Wymogi oferty SuperGrosz

Kredytobiorca wnioskujący o pożyczkę w SuperGrosz, musi przygotować dane z dowodu osobistego, konta bankowego i numer telefonu komórkowego. Pożyczkodawca nie wymaga od klientów zaświadczeń i poręczeń, nie są wymagane dokumenty potwierdzające zakres uzyskiwanych dochodów.
Informacja o decyzji kredytowej jest przekazywana za pośrednictwem wiadomości przesłanej SMS i poczty elektronicznej.

Firma pozabankowa adresuje swoje pożyczki przez internet SuperGrosz do klientów od 18 do 70 roku życia, którzy posiadają polskie obywatelstwo i stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski. Zostali pozytywnie zweryfikowani w ramach oceny kredytowej. W oparciu o dane zawarte we wniosku i Biurze Informacji Gospodarczej. Pożyczkodawca udziela pełnomocnictwa Super Grosz do zwarcia - podpisania umowy na odległość. Dzięki czemu nie trzeba czekać na umowę itp. Pieniądze są przelewane na konto pożyczkobiorcy, natychmiast po pozytywnej ocenie wniosku kredytowego.

Reprezentatywny przykład Super Grosz

,,Reprezentatywny przykład dla limitu kredytowego w karcie kredytowej oferowanego przez instytucję pożyczkową, na rzecz której Net Credit Sp. z o.o. świadczy usługę pośrednictwa kredytowego: Dla przykładowej kwoty limitu kredytowego 5.000,00 zł : RRSO wynosi 485,25% (obliczone na dzień 31.03.2022); całkowita kwota limitu: 5.000,00 zł; oprocentowanie stałe w skali roku: 0%; całkowity koszt: 9.600,00 zł, w tym: Prowizja 9.600,00 zł, Odsetki 0 zł; okres obowiązywania umowy: 360 dni; całkowita kwota do spłaty: 14.600,00 zł.,, Źródło: supergrosz.pl

Brak terminowej SuperGrosz spłaty naraża pożyczkobiorce na dodatkowe opłaty, związane z działaniami windykacyjnymi np. płatne wezwania do zapłaty, odsetki za zwłokę, inne płatne działania w celu odzyskania nieuregulowanych zobowiązań. Koszt wszystkich działań windykacyjnych w miesiącu rozliczeniowym, nie może przekroczyć łącznej kwoty 165 zł miesięcznie.

Usługa GIRO Płatność w SuperGrosz

Z początkiem marca br. firma SuperGrosz wdrożyła usługę GIRO Płatności, która pozwala na alternatywną formę weryfikacji tożsamości z pominięciem konta bankowego i funkcji realizowanych online. Dzięki czemu oferta pożyczki zyskuje szerszy zakres obsługi klientów, bez rygoru dysponowania rachunkiem bankowym i obsługi za pośrednictwem internetu. Wystarczy placówka Poczty Polskiej ew. Banku Pocztowego, aby wybrać pieniądze w ramach GIRO Płatność.

Klient po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej i wcześniejszym wyborze tej formy weryfikacji udaje się z dowodem osobistym i danymi transakcji (przesłanymi przez firmę pożyczkową — SMS) do placówki Poczty Polskiej i aby odebrać pieniądze.

Weryfikacja danych personalnych Super Grosz

Super Grosz stosuje trzy metody weryfikacji danych personalnych klienta. Pierwsza metoda dotyczy tradycyjnego przelewu weryfikacyjnego, który jest realizowany na symboliczną kwotę jednego grosza z konta klienta, na rachunek firmy pożyczkowej. Alternatywnym sposobem weryfikacji danych personalnych, jest logowanie się na rachunek bankowy, za pośrednictwem aplikacji KontoX, która wykorzystuje bezpieczne łącze szyfrujące SSL.Trzecia wersja weryfikacji GIRO – weryfikacja tożsamości w urzędzie pocztowym (w trakcie wdrażania).

Super Grosz z nową promocją

Super Grosz w ofercie ratalnej z nową promocją dla nowych klientów, którzy mogą pożyczać na preferencyjnych warunkach finansowych - RRSO 7,77%. Pożyczka zaciągnięta na kwotę 10 tys. zł z okresem spłaty 36 miesięcy wygeneruje koszt całkowity 1198 zł (RRSO 7,77%). Osoby, które spełniają warunki dotyczące oferty promocyjnej — status nowego klienta, brak aktywnej pożyczki (również w innych instytucjach) i posiadanie zarejestrowanej w BIK — terminowo spłaconej pożyczki w ciągu 12 miesięcy od aplikacji.
Pożyczkodawca gwarantuje stałe warunki finansowe (RRSO 7,77%) w całym okresie kredytowym.


Polecamy również inne pożyczki

Dodaj swoją opinię o SUPERGROSZ

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy

Write a comment

Comments: 0