Ostatnia aktualizacja: 16.10.2022

Smartney do 60 000 zł na 60 miesięcy

Logo Smartney 300X150

Smartney - pożyczka online do 60 000 zł na 96 miesięcy;
wymagane: dowód osobisty, konto bankowe, telefon komórkowy, adres e-mail, zameldowanie;
zalety: wysoka kwota pożyczki do 60 000 zł, długi okres spłaty, możliwość uzyskania pożyczki w weekend, bez przelewu weryfikacyjnego;
wady: oferta dostępna tylko dla osób z pozytywną historią kredytową, od 25 roku życia;

FORMULARZ INFORMACYJNY DOTYCZĄCY KREDYTU KONSUMENCKIEGO SMARTNEY

Kredytodawca: Smartney Sp. z o.o.

 

RRSO: 21,75%

 

Oprocentowanie: 15,25% ( zmienne)

 

Pierwsza pożyczka: płatna

 

Okres pożyczki: od 6 do 96 miesięcy

 

Kwota pożyczki: od 3000 do 60 000 zł

 

Opłata rejestracyjna: 1 gros/0zł

 

Max. kwota pierwszej pożyczki: 60 000 zł

 

Wiek pożyczkobiorcy: od 23 do 70 lat

 

Godziny pracy: Poniedziałek - piątek, w godzinach 08:00 - 21:00, sobota - niedziela 09:00 - 16:00

 

Adres: ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa

 

Telefon: +48 22 528 88 88

 

Adres poczty elektronicznej: kontakt@smartney.pl

Reprezentatywny przykład pożyczki Smartney

"Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 10 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 66 do 96 miesięcy za pośrednictwem strony smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,24%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 25 440,65 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 918,42 zł, oprocentowanie zmienne 16,75%, całkowity koszt kredytu 22 477,77 zł (w tym: prowizja 3 635,47 zł, odsetki 18 842,30 zł), 77 miesięcznych równych rat po 614,17 zł, ostatnia rata wyrównująca 627,33 zł. Kalkulacja na dzień 08.09.2022 r." Źródło: smartney.pl

Pożyczka ratalna Smartney

Pożyczka Smartney to marka należąca do francuskiej Grupy Oney Bank, która od 35 lat prowadzi swoją działalność na terenie 11 państw na świecie. W Polsce oferta pożyczkowa Smartney reklamuje się, jako połączenie najlepszych walorów kredytu bankowego z niskimi kosztami. I uproszczonej procedury pożyczek pozabankowych, realizowanych całkowicie przez internet. Pożyczkodawca Smartney oferuje swoje pożyczki ratalne w zakresie kwot od 3000 do 60 000 zł, z terminem spłaty od 6 do 84 miesięcy. Oferta jest kierowana do osób indywidualnych i firm, które poszukują szybkiego zastrzyku gotówki.

Pożyczka Smartney jest udzielana od 3000 do 60 000 zł z okresem spłaty od 6 do 96 miesięcy.

Kto może otrzymać pożyczkę ratalną Smartney?

Smartney, to pożyczka udzielana bez zbędnych formalności, na dowód osobisty i konto bankowe. Klient nie jest zobligowany do przedstawiania zaświadczeń, poręczeń czy zastawów. Wystarczy spełnić kilka podstawowych warunków stawianych przez pożyczkodawcę, dotyczące m.in.:
- wieku pożyczkodawcy, który powinien być od 25 do 70 lat,
- dysponowanie polskim obywatelstwem,
- posiadania stałego miejsca zameldowania na terenie kraju,
- posiadanie zdolności finansowej, która pozwoli na terminowe spłacanie pożyczki,
- brak negatywnych wpisów w rejestrach informacji gospodarczej,
- posiadanie konta bankowego i telefonu komórkowego.

Z jakich bazach danych korzysta Smartney?

Smartney to propozycja uzyskania pilnej pożyczki, przez osoby o dobrej reputacji kredytowej, z pozytywnym BIK. Pożyczkodawca preferuje osoby odpowiedzialne i wypłacalne, które nie posiadają negatywnych wpisów w bazach informacji gospodarczych.
Firma sprawdza swoich klientów m.in. w bazach:
- Biura Informacji Gospodarczej,
- Krajowego Rejestru Długów,
- Krajowego Biura Informacji Gospodarczej,
- Związku Banków Polskich System ,,Dokumenty Zastrzeżone'',
- CRIF,
- Biura Informacji Kredytowej.

Jak pożyczyć w Smartney?

Pożyczanie w Smartney jest realizowane na uproszczonych zasadach aplikacji. Wystarczy określić jaka kwota nas interesuje i czas, w jakim chcemy spłacić naszą pożyczkę. Wypełnić prosty formularz online, w którym podamy imię i nazwisko, PESEL, numer telefonu komórkowego i adres e-mail. Wyrazić niezbędne zgody, dotyczące przetwarzania danych personalnych. W celu potwierdzenia swoich danych osobowych należy zweryfikować swoja tożsamość za pośrednictwem konta bankowego. Klienci mają do swojej dyspozycji trzy metody autoryzacji:

Wykonanie tradycyjnego przelewu jednego grosza na rachunek bankowy pożyczkodawcy — ten model weryfikacji upoważnia do skorzystania z limitu pożyczki do kwoty 15 000 zł.

Realizacja szybkiego przelewu jednego grosza za pośrednictwem usługi Blue Media — ten model weryfikacji upoważnia do skorzystania z limitu pożyczki do kwoty 15 000 zł.

Skorzystanie z usługi Kontomatik, która nie wymaga przelewania jednego grosza -wystarczy za pośrednictwem aplikacji zalogować się na swoje kontom bankowe. Autoryzacja jest realizowana w czasie rzeczywistym i pozwala aplikować o maksymalny wymiar pożyczki (60 000 zł).

Pożyczki chwilówki online  Smartney bez przelewu grosza

Jeśli decyzja kredytowa jest pozytywna, pożyczka Smartney jest przelewana na rachunek klienta w kilka minut, za pośrednictwem usługi szybki systemem DotPay. Pieniądze najpóźniej do 30 minut zostaną zaksięgowane na koncie. Pożyczkobiorca może skorzystać z alternatywnego modelu odbioru pożyczki, korzystając np. ze stacjonarnych placówek w Polsce, m.in. w punktach Oney Polska, w oddziałach ulokowanych w sieci sklepów Auchan oraz Leroy Merlin, a także w Unilink Cash.

Jak poprawnie spłacić pożyczkę Smartney?

Spłata pożyczki Smartney powinna odbywać się zgodnie z harmonogramem spłaty, który został przekazany razem z umową pożyczkową. Dane do przelewu razem z indywidualnym kontem do spłaty pożyczki, uzyskamy po zalogowaniu się do swojego panelu klienta. Spłata może być realizowana za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego, lub automatycznie po podpięciu karty kredytowej do swojego panelu klienta.

Pożyczkodawca może spłacić swoje zobowiązanie wcześniej, i w tym celu powinien skontaktować się z pożyczkodawcą. Wcześniejsza spłata pozwoli na zwrot kosztów poniesionych za niewykorzystany termin kredytowy.


Podsumowanie

Zalety
Wysoka kwota pożyczki do 60 000 zł;
Długi okres kredytowy do 96 miesięcy;
Konkurencyjne warunki finansowe RRSO: 22,38%
Możliwość automatycznej spłaty pożyczki za pośrednictwem karty kredytowej;
Uproszczona procedura aplikacji;
Szybka wypłata pożyczki;
Możliwość uzyskania pożyczki w weekend;
Możliwość weryfikacji tożsamości bez realizacji przelewu 1 grosza.

Wady
Oferta dostępna tylko dla osób z pozytywną historią kredytową;
Minimalny wieku klienta to aż 25 lat;
Brak oferty promocyjnej — pożyczka za darmo dla nowych klientów.

Dodaj swoją opinię o Smartney

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy

Write a comment

Comments: 0