Ostatnia aktualizacja: 16.03.2023

Ratka do 20 000 zł na 60 rat

Logo Ratka 300X150

➤ Ratka - pożyczka online do 20 000 zł na 60 miesięcy;

➢ wymagane: dowód osobisty, konto bankowe, telefon komórkowy, adres e-mail, zameldowanie;

➢ zalety: długi okres spłaty, możliwość uzyskania pożyczki w weekend, możliwość zmiany terminu spłaty;

➢ wady: wpisy w rejestrach InfoMonitor, ERIF lub KRD (BIG) są dyskwalifikujące;

Ratka wniosek online

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Ratka

Kredytodawca: Aasa Polska S.A.

RRSO: od 74.07%

Oprocentowanie: 10%

Pierwsza pożyczka: płatna

Okres pożyczki: od 1 do 60 miesięcy

Kwota pożyczki: 500 - 20 000 zł

Opłata rejestracyjna: 0.01 zł

Max. kwota pierwszej pożyczki: 20 000 zł

Wiek pożyczkobiorcy: od 20 do 80 lat

Godziny pracy: Pn. - Nd. 8.00 - 22.00

Adres: ul. Sienna 64, 00 - 825 Warszawa

Telefon: +48 801404040

Adres poczty elektronicznej: info@ratka.pl

Reprezentatywny przykład pożyczki Ratka

,,Reprezentatywny przykład pożyczki: Pożyczana kwota 9900 zł; Okres pożyczki 12 msc; Oprocentowanie 7.2%; Odsetki od kwoty pożyczki 1702.8 zł; RRSO 34.97%; Całkowita kwota do spłaty 11602.8 zł; Wysokość raty 966.9 zł. ,, Źródło: www.ratka.pl

Ratka – odpowiedzialne pożyczanie

Ratka to serwis finansowy, który umożliwia uzyskanie pożyczki przez internet od Aasa Polska, instytucji pozabankowej należącej do skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global. Koncern działa na europejskich rynkach finansowych od 2010 roku, udzielając tzw. pożyczek na raty w oparciu o zasady odpowiedzialnego pożyczania m.in. w ramach Europejskiej Koalicji na rzecz Odpowiedzialnych Kredytów (ECRC).

Wypłata pożyczki Ratka za pośrednictwem czeku GIRO

Pożyczka ratalna online Ratka jest udzielana za pośrednictwem internetu, bez zaświadczeń i poręczeń. Zakres dostępnych kwot rozpoczyna się od sumy 500 a kończy się na 20 000 zł - spłata jest możliwa od 1 do 60 miesięcy. Pożyczka może zostać spłacona wcześniej niż przewiduje to terminarz spłaty, bez dodatkowych kosztów. Dla określenia pełnej kwoty zobowiązania, które ma zostać spłacone przed czasem, klient musi porozumieć się z pożyczkodawcą (Biurem Obsługi Klienta).

 

☛ Istnieje możliwość zmiany terminu spłaty Ratka, po wcześniejszym uzgodnieniu z Biurem Obsługi Klienta.

 

Produkt jest adresowany do osób, które mieszczą się w przedziale wiekowym od 20 do 80 roku życia. Posiadają stałe źródła dochodu (na terenie Polski), wynikające z umowy o pracę, renty ew. emerytury. Pożyczkobiorca nie może figurować w rejestrach InfoMonitor, ERIF lub KRD (BIG). Nieodzownym wymogiem jest posiadanie stałego adresu zamieszkania na terenie Polski.

Procedura aplikacji Ratka

W procesie aplikacji Ratka - wnioskowania o pożyczkę, klient musi określić wysokość oferty i okres spłaty, który go interesuje. Kolejnym krokiem jest wypełnienie wniosku o pożyczkę, w którym pożyczkobiorca musi podać swoje podstawowe dane personalne. Po wysłaniu wniosku, klient otrzyma informację o decyzji kredytowej za pośrednictwem informacji telefonicznej lub mailem. Firma wymaga realizacji przelewu weryfikacyjnego (1 zł) z konta klienta na rachunek firmy pożyczkowej dla weryfikacji danych personalnych i określenia numeru konta do przelewu kredytu. Warunki kredytowe i harmonogram spłaty, zostaną przesłane klientowi mailem. W formie papierowej umowa zostanie dostarczona do podpisania przez kuriera (klient nie ponosi kosztów kuriera). Natychmiast po otrzymaniu podpisanej umowy, firma przelewa pożyczkę na konto ew. ( o ile pożyczkobiorca sobie zażyczy) za pośrednictwem czeku GIRO z wypłatą w wybranej placówce pocztowej.

Pożyczki Ratka są oferowane od 500 do 20 000 zł

Maksymalny wymiar kwoty jest dostępny już od pierwszej pożyczki. Spłata może być realizowana dla wszystkich pożyczek do 60 miesięcy, jednak zależnie od kwoty - minimalny okres spłaty (w ratach malejących) jest dostępny: od 500 zł - spłata od 1 miesiąca.

 

Wypłata pożyczki Ratka może być zrealizowana na konto bankowe ew. za pośrednictwem czeku GIRO.

 

Ratka jest adresowana do osób od 20 do 80 lat, którzy posiadają stały dochód i nie widnieją w rejestrach Krajowego Rejestru Długów, ERIF i InfoMonitor. Wymagane jest konto bankowe i telefon komórkowy.

 

Koszty Ratka: odsetki kapitałowe - 10% w skali roku, opłata przygotowawcza - zależna od sumy udzielonej pożyczki, opłata administracyjna - pobierana każdego miesiąca, a jej wysokość zależy od kwoty pożyczki.

 

Niespłacone kredyty w banku nie dyskwalifikują pożyczkobiorcy, klient może zaciągnąć drugą pożyczkę - nawet jeśli jeszcze nie spłacił pierwszej.


Poznaj  inne opinie pożyczek online

Smartney
Smartney
Provident
Provident

Ratka opinie

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy

Write a comment

Comments: 4
 • #1

  1974 (Thursday, 24 November 2022)

  Ratka klasa sama w sobie w ofercie długoterminowej. Pożyczałem i jestem usatysfakcjonowany bez żadnych niemiłych niespodzianek. Polecam

 • #2

  Brawo (Friday, 25 November 2022 13:11)

  Dostałam pożyczkę bez większych problemów co mnie miło zaskoczyło. Dzięki

 • #3

  (Tuesday, 10 January 2023 14:01)

  Pożyczki udzielili ale teraz będę musiał spłacać przez wiele miesięcy ☹️

 • #4

  Pola (Friday, 13 January 2023 15:45)

  Radka to optymalna oferta dla osób, które szukają pilnej gotówki na już.