Pożyczki społecznościowe


Data aktualizacji: 02.12.2018

Bezpośrednie pożyczanie od inwestorów

Pożyczki społecznościowe
Zmiany na rynku pożyczek pozabankowych, spowodowały zwiększenie oczekiwań względem pożyczkobiorców, przez instytucje pozabankowe. Firmy mniej chętnie udzielają pożyczek dla osób, których kondycja finansowa i historia kredytowa jest wątpliwej jakości. Pragnąc uniknąć komplikacji przy obsłudze nierzetelnych pożyczkobiorców.

Dostępność produktów pozabankowych dla osób, które dysponują ograniczonymi kompetencjami finansowymi, została rażąco zminimalizowana. Pożyczki dla każdego, z instytucji pozabankowej to już pieśń przeszłości. Grupa konsumentów, którzy nie mogą liczyć na instytucjonalną pożyczkę, zwiększa się z każdym dniem.

Rozwiązaniem ostatniej szansy dla osób, które poszukują pożyczki, a na produkty pozabankowe też nie mogą liczyć. Może być propozycja pożyczek społecznościowych, udzielanych za pośrednictwem serwisów, które umożliwiają nawiązanie kontaktu osób, które poszukują pieniędzy z tymi, którzy są gotowe zainwestować własne środki.
REKLAMA
finansowo.pl

Wystarczy zarejestrować się na portalu i poddać prostej weryfikacji. Złożyć wniosek o pożyczkę, w którym zawarte są podstawowe parametry tj. kwota oczekiwanej pożyczki, termin spłaty i wynagrodzenie dla pożyczającego. Po otrzymaniu propozycji udzielenia pożyczki przez użytkowników serwisu, należy wybrać ofertę, która jest zbliżona do naszych oczekiwań i dokonać opłaty serwisowej (koszt finalizacji wniosku). Pożyczkobiorca otrzymuje pieniądze na konto bankowe od pożyczkodawcy i spłaca swoją pożyczkę na zasadach określonych przy zawieraniu umowy pożyczkowej.

Kokos.pl to serwis internetowy umożliwiający uzyskiwanie pożyczek społecznościowych bez pośredników. Łączący osoby poszukujące wsparcia finansowego z inwestorami. W ramach publicznych aukcji realizowanych w serwisie kokos.pl pożyczkobiorca ogłasza chęć uzyskania pożyczki, którą może uzyskać nawet do sumy 25 000 zł.

Finansowo.pl kolejna platforma do zaciągania pożyczek społecznościowych. Łączy osoby, które potrzebują pożyczki z tymi, którzy są zainteresowani pożyczyć. Wszystko na podstawie bezpośredniej relacji za pośrednictwem serwisu Finansowo.pl. Minimalizm formalnoprawny, który umożliwia zaciągnięcie szybkiej pożyczki online do kwoty 30 000 zł.


Dodaj opinię

Write a comment

Comments: 3
 • #1

  Polska! (Friday, 14 April 2017 23:51)

  Nie wiem jak inne metody pożyczania. Ale znam finansowo.pl i po kilku czynnościach dot. rejestracji i autoryzacji, można skutecznie uzyskać pożyczkę w ramach przyzwoitych warunków. Korzystałem i polecam!

 • #2

  elaq (Saturday, 15 April 2017 19:28)

  Kiedyś pożyczyłam 4 tys zł w finansowo.pl i przebiegło dość szybko.

 • #3

  Da... (Tuesday, 18 April 2017 18:40)

  Dobra alternatywa...