Pożyczki społecznościowe

Bezpośrednie pożyczanie od inwestorów

Zmiany na rynku pożyczek pozabankowych, spowodowały zwiększenie oczekiwań względem pożyczkobiorców, przez instytucje pozabankowe. Firmy mniej chętnie udzielają pożyczek dla osób, których kondycja finansowa i historia kredytowa jest wątpliwej jakości. Pragnąc uniknąć komplikacji przy obsłudze nierzetelnych pożyczkobiorców.

REKLAMA

Wystarczy zarejestrować się na portalu i poddać prostej weryfikacji. Złożyć wniosek o pożyczkę, w którym zawarte są podstawowe parametry tj. kwota oczekiwanej pożyczki, termin spłaty i wynagrodzenie dla pożyczającego. Po otrzymaniu propozycji udzielenia pożyczki przez użytkowników serwisu, należy wybrać ofertę, która jest zbliżona do naszych oczekiwań i dokonać opłaty serwisowej (koszt finalizacji wniosku). Pożyczkobiorca otrzymuje pieniądze na konto bankowe od pożyczkodawcy i spłaca swoją pożyczkę na zasadach określonych przy zawieraniu umowy pożyczkowej.

Dostępność produktów pozabankowych dla osób, które dysponują ograniczonymi kompetencjami finansowymi, została rażąco zminimalizowana. Pożyczki przez internet dla każdego, z instytucji pozabankowej to już pieśń przeszłości. Grupa konsumentów, którzy nie mogą liczyć na instytucjonalną pożyczkę, zwiększa się z każdym dniem.

Rozwiązaniem ostatniej szansy dla osób, które poszukują pożyczki, a na produkty pozabankowe też nie mogą liczyć. Może być propozycja pożyczek społecznościowych, udzielanych za pośrednictwem serwisów, które umożliwiają nawiązanie kontaktu osób, które poszukują pieniędzy z tymi, którzy są gotowe zainwestować własne środki.
Kokos to serwis internetowy umożliwiający uzyskiwanie pożyczek społecznościowych bez pośredników. Łączący osoby poszukujące wsparcia finansowego z inwestorami. W ramach publicznych aukcji realizowanych w serwisie kokos.pl pożyczkobiorca ogłasza chęć uzyskania pożyczki, którą może uzyskać nawet do sumy 25 000 zł.

Finansowo kolejna platforma do zaciągania pożyczek społecznościowych. Łączy osoby, które potrzebują pożyczki z tymi, którzy są zainteresowani pożyczyć. Wszystko na podstawie bezpośredniej relacji za pośrednictwem serwisu Finansowo.pl. Minimalizm formalnoprawny, który umożliwia zaciągnięcie szybkiej pożyczki online do kwoty 30 000 zł.


POZOSTAŁE POŻYCZKI

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ O POŻYCZKACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Write a comment

Comments: 10
 • #1

  Polska! (Friday, 14 April 2017 23:51)

  Nie wiem jak inne metody pożyczania. Ale znam finansowo.pl i po kilku czynnościach dot. rejestracji i autoryzacji, można skutecznie uzyskać pożyczkę w ramach przyzwoitych warunków. Korzystałem i polecam!

 • #2

  elaq (Saturday, 15 April 2017 19:28)

  Kiedyś pożyczyłam 4 tys zł w finansowo.pl i przebiegło dość szybko.

 • #3

  Da... (Tuesday, 18 April 2017 18:40)

  Dobra alternatywa...

 • #4

  Jola (Saturday, 04 May 2019 14:34)

  Tak kiedyś pożyczałem i było bezpiecznie i sprawnie.

 • #5

  Ok (Tuesday, 07 May 2019 12:20)

  Pożyczki społecznościowe to ciekawa forma pożyczania, tu można pożyczyć od kilkuset złotych do kilkudziesięciu tysięcy i więcej.

 • #6

  007 (Saturday, 31 August 2019 19:47)

  Pożyczki społecznościowe to realna możliwość bezpośredniego porozumienia się z prywatnym pożyczkodawcą za pośrednictwem platformy internetowej. Jednak to zawsze ryzyko i taka ruletka. Szczególnie w sytuacji, kiedy poszukujemy niskich kwot na krótki okres.

 • #7

  E24 (Tuesday, 17 September 2019 19:46)

  Pożyczki społecznościowe można uzyskać na atrakcyjnych warunkach finansowych, jeśli znajdziemy wiarygodnego inwestora.

 • #8

  rrt (Tuesday, 22 October 2019 11:40)

  Pożyczki społecznościowe to oferta ostatniej deski ratunku dla ludzi, którzy maja poważne problemy z uzyskaniem pożyczki w instytucjach finansowych.

 • #9

  rt4 (Monday, 11 November 2019 14:30)

  Zanim zaczniemy sprawdzać możliwości pożyczek społecznościowych, warto skorzystać z produktów instytucji pozabankowych. Jeśli oferta pozabankowa okaże się dla nas niewystarczająca, wtedy polecam pożyczki społecznościowe.

 • #10

  Pożyczki społecznościowe? (Wednesday, 04 December 2019 12:02)

  Nie jestem przekonana co do oferty pożyczek społecznościowych, takie pożyczanie od inwestorów jest chyba obciążone wysokim poziomem ryzyka.