Pożyczki społecznościowe

Bezpośrednie pożyczanie od inwestorów

Zmiany na rynku pożyczek pozabankowych, spowodowały zwiększenie oczekiwań względem pożyczkobiorców, przez instytucje pozabankowe. Firmy mniej chętnie udzielają pożyczek dla osób, których kondycja finansowa i historia kredytowa jest wątpliwej jakości. Pragnąc uniknąć komplikacji przy obsłudze nierzetelnych pożyczkobiorców.

Wystarczy zarejestrować się na portalu i poddać prostej weryfikacji. Złożyć wniosek o pożyczkę, w którym zawarte są podstawowe parametry tj. kwota oczekiwanej pożyczki, termin spłaty i wynagrodzenie dla pożyczającego. Po otrzymaniu propozycji udzielenia pożyczki przez użytkowników serwisu, należy wybrać ofertę, która jest zbliżona do naszych oczekiwań i dokonać opłaty serwisowej (koszt finalizacji wniosku). Pożyczkobiorca otrzymuje pieniądze na konto bankowe od pożyczkodawcy i spłaca swoją pożyczkę na zasadach określonych przy zawieraniu umowy pożyczkowej.

Reklama
Rozwiązaniem ostatniej szansy dla osób, które poszukują pożyczki, a na produkty pozabankowe też nie mogą liczyć. Może być propozycja pożyczek społecznościowych, udzielanych za pośrednictwem serwisów, które umożliwiają nawiązanie kontaktu osób, które poszukują pieniędzy z tymi, którzy są gotowe zainwestować własne środki.

Dostępność produktów pozabankowych dla osób, które dysponują ograniczonymi kompetencjami finansowymi, została rażąco zminimalizowana. Pożyczki przez internet dla każdego, z instytucji pozabankowej to już pieśń przeszłości. Grupa konsumentów, którzy nie mogą liczyć na instytucjonalną pożyczkę, zwiększa się z każdym dniem.

Platformy społecznościowe

Finansowo kolejna platforma do zaciągania pożyczek społecznościowych. Łączy osoby, które potrzebują pożyczki z tymi, którzy są zainteresowani pożyczyć. Wszystko na podstawie bezpośredniej relacji za pośrednictwem serwisu Finansowo.pl. Minimalizm formalnoprawny, który umożliwia zaciągnięcie szybkiej pożyczki online do kwoty 30 000 zł.

123pozyczki to platforma finansowa, która służy do inwestowania lub pożyczania społecznościowego przez internet. Serwis łączy inwestorów z pożyczkobiorcami bez angażowania pośredników. Dzięki czemu koszty obsługi i warunki finansowe pożyczek udzielanych za pośrednictwem platformy 123pozyczki.pl są o wiele niższe od standardowej propozycji pozabankowej — średnie RRSO wynosi 49%.
Pożyczki społecznościowe 123pozyczki.pl są oferowane w zakresie kwot od 100 do 20 000 zł — z 24-miesięcznym okresem spłaty. Wystarczy wypełnić jeden prosty wniosek online, który trafia do wielu inwestorów. Decyzja kredytowa zostanie podjęta do 24 godzin. Pierwsza pożyczka jest udzielana na 3 miesiące za darmo bez opłat i prowizji na 1000,1500 lub 1900 zł.

Kokos zakończył swoją działalność!

Z dniem 11 grudnia 2019 roku serwis społecznościowy Kokos.pl zakończył swoją działalność.

Kokos to serwis internetowy umożliwiający uzyskiwanie pożyczek społecznościowych bez pośredników. Łączący osoby poszukujące wsparcia finansowego z inwestorami. W ramach publicznych aukcji realizowanych w serwisie kokos.pl pożyczkobiorca ogłasza chęć uzyskania pożyczki, którą może uzyskać nawet do sumy 25 000 zł.

Polecamy również inne tematy dotyczące pożyczania przez internet

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ O POŻYCZKACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Write a comment

Comments: 14
 • #1

  Polska! (Friday, 14 April 2017 23:51)

  Nie wiem jak inne metody pożyczania. Ale znam finansowo.pl i po kilku czynnościach dot. rejestracji i autoryzacji, można skutecznie uzyskać pożyczkę w ramach przyzwoitych warunków. Korzystałem i polecam!

 • #2

  elaq (Saturday, 15 April 2017 19:28)

  Kiedyś pożyczyłam 4 tys zł w finansowo.pl i przebiegło dość szybko.

 • #3

  Da... (Tuesday, 18 April 2017 18:40)

  Dobra alternatywa...

 • #4

  Jola (Saturday, 04 May 2019 14:34)

  Tak kiedyś pożyczałem i było bezpiecznie i sprawnie.

 • #5

  Ok (Tuesday, 07 May 2019 12:20)

  Pożyczki społecznościowe to ciekawa forma pożyczania, tu można pożyczyć od kilkuset złotych do kilkudziesięciu tysięcy i więcej.

 • #6

  007 (Saturday, 31 August 2019 19:47)

  Pożyczki społecznościowe to realna możliwość bezpośredniego porozumienia się z prywatnym pożyczkodawcą za pośrednictwem platformy internetowej. Jednak to zawsze ryzyko i taka ruletka. Szczególnie w sytuacji, kiedy poszukujemy niskich kwot na krótki okres.

 • #7

  E24 (Tuesday, 17 September 2019 19:46)

  Pożyczki społecznościowe można uzyskać na atrakcyjnych warunkach finansowych, jeśli znajdziemy wiarygodnego inwestora.

 • #8

  rrt (Tuesday, 22 October 2019 11:40)

  Pożyczki społecznościowe to oferta ostatniej deski ratunku dla ludzi, którzy maja poważne problemy z uzyskaniem pożyczki w instytucjach finansowych.

 • #9

  rt4 (Monday, 11 November 2019 14:30)

  Zanim zaczniemy sprawdzać możliwości pożyczek społecznościowych, warto skorzystać z produktów instytucji pozabankowych. Jeśli oferta pozabankowa okaże się dla nas niewystarczająca, wtedy polecam pożyczki społecznościowe.

 • #10

  Pożyczki społecznościowe? (Wednesday, 04 December 2019 12:02)

  Nie jestem przekonana co do oferty pożyczek społecznościowych, takie pożyczanie od inwestorów jest chyba obciążone wysokim poziomem ryzyka.

 • #11

  Ewas (Thursday, 13 February 2020 13:47)

  To Kokos już nie udziela pożyczek?!

 • #12

  SP (Wednesday, 19 February 2020 12:28)

  Szkoda KOKOSa, to był dobry serwis społecznościowy.

 • #13

  Wera (Friday, 21 February 2020 15:31)

  Z takimi prywatnymi pożyczkami to należy ostrożnie postępować...

 • #14

  112 (Wednesday, 11 March 2020 13:25)

  Pożyczki społecznościowe to ciekawa alternatywa dla propozycji pozabankowych.