Pożyczki dla firm

Pożyczki dla firm
Pożyczki dla firm to dedykowane oferty pozabankowe i bankowe dla przedsiębiorców, którzy za pośrednictwem instytucji pożyczkowych mogą realizować swoje plany biznesowe. Istotnym czynnikiem jest indywidualne dopasowanie oferty do odbiorcy. Dlatego warto poznać szczegóły dotyczące pożyczki dla firm z uwzględnieniem wszystkich składników i warunków stawianych przez pożyczkodawcę.

Instytucje finansowe udzielają pożyczek dla firm w każdym okresie funkcjonowania. Również tym, które dopiero zaczynają swoją karierę. Nowe podmioty gospodarcze mogą uzyskać finansowanie zarówno z podmiotu bankowego, jak i pozabankowego.

Reklama

Pożyczki chwilówki dla nowych firm

Osoby, które rozpoczynają działalność gospodarczą, mogą uzyskać dodatkowe finansowanie z pożyczki na start dla nowych firm. W ten sposób nowe podmioty mogą finansować swoje projekty m.in. dotyczące uruchomienia działalności gospodarczej. Zależnie od pożyczkodawcy, takie wsparcie jest reklamowane m.in. jako: „pożyczka dla nowej firmy”, „pożyczka na założenie firmy”, „pożyczka dla firm na start”, „pożyczka na otwarcie firmy” czy „pożyczka na start firmy”. Pożyczkobiorca po tytule oferty może zidentyfikować czy dany produkt jest dostępny dla niego.

Instytucje finansowe, które udzielają pożyczek dla nowych firm, nie wymagają od swoich klientów potwierdzenia uzyskiwania dochodów. Czasami mogą zażyczyć sobie biznesplanu, w którym klient przedstawi zakres planowanych dochodów, jakie spodziewa się uzyskać w najbliższym czasie. Pożyczkodawca może wymagać od klienta np. zabezpieczenia spłaty kredytu w postaci hipoteki lub osoby poręczającej.

Pożyczki dla nowych firm są czasami realizowane jako kredyt odnawialny na karcie kredytowej do rachunku firmowego. W ten sposób można uzyskać nawet do 40 000 zł kredytu na oświadczenie pożyczkobiorcy. O ile klient nie dysponuje zaległymi zobowiązaniami czy wpisami w rejestrach osób zadłużonych. Pożyczka — bezzwrotna pożyczka dla firm — odnawia się po każdej spłacie zobowiązania, wystarczy regularnie spłacać zobowiązanie, aby cieszyć się stałym dostępem do limitu.

Pożyczki dla mikro firm — na rozwój, które są dla małych, a które dla dużych firm?

Wraz ze wzrostem aktywności gospodarczej Polaków, wzrasta popyt na dodatkowe finansowanie inicjatyw gospodarczych w ramach tzw. pożyczek dla mikro firm. Jednoosobowe firmy, korzystają z tej formy kredytowej do finansowania bieżących wydatków np. opłacenia faktur itp. działań. Procedura dotycząca udzielenia mikro pożyczki dla firm nie wymaga zabezpieczeń materialnych, wypłata pieniędzy jest realizowana w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy kredytowej. Ten rodzaj produktów jest oferowany przez instytucje bankowe, pozabankowe, jak i prywatnych inwestorów. Osoba zainteresowana danym produktem, powinny aplikować — złożyć wniosek, który pozwoli nawiązać kontakt telefoniczny przez konsultanta firmy pożyczkowej z klientem. Niektóre firmy mogą zaproponować dogodniejsze warunki kredytowe, jeśli klient zdecyduje się na dodatkowy produkt (np. rachunek firmowy czy debet w koncie firmowym) w pakiecie do pożyczki firmowej.

Firmy, które działają od dłuższego okresu, mogą skorzystać z propozycji pożyczki na rozwój firmy, które są udzielane na wyższe kwoty. Głównym dostawcą tego rodzaju oferty są instytucje bankowe, które stosują rygorystyczne warunki kredytowe. Dotyczące m.in. udokumentowaniem wysokich kompetencji finansowych, które są uzasadnione wysokimi dochodami przedsiębiorstwa. Pożyczki na rozwój firmy są udzielane na konkretne cele dlatego, klient musi przedstawić biznesplan dotyczący inwestycji, która ma być kredytowana. Instytucje finansowe przed wydaniem decyzji kredytowej, szczegółowo analizują prognozy finansowe przedstawione w biznesplanie, oceniając zakres ryzyka związanego z planowaną inwestycją.

Pożyczki dla firm to środek do realizacji konkretnych celów biznesowych. Zarówno dla początkujących firm, jak i dla przedsiębiorstw z ugruntowaną pozycją na rynku. Niezależnie od przeznaczenia, ważne jest właściwe dopasowanie produktu do odbiorcy. Klient powinien aktywnie wpływać na treść oferty, negocjując z pożyczkodawcą korzystne dla siebie warunki kredytowe, które pozwolą na właściwą obsługę zobowiązania.

Polecamy również inne tematy dotyczące pożyczania przez internet

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ O POŻYCZKACH DLA FIRM

Write a comment

Comments: 19
 • #1

  Jan (Sunday, 07 April 2019 17:10)

  Polecam Aasa dla firm.

 • #2

  Roma (Saturday, 04 May 2019 14:26)

  Pozabankowe pożyczki dla firm - polecam w Provident!

 • #3

  TAK dla Aasa (Tuesday, 07 May 2019 12:20)

  Pożyczałem na firmę w Aasa i jestem zadowolony, szybka i sprawna procedura realizowana przez internet.

 • #4

  EWA (Thursday, 09 May 2019 11:56)

  Teraz ubieganie się o pożyczkę dla firmy jest bardzo proste, wystarczy dowód osobisty a pozostałe dane pożyczkodawca sobie sprawdzi sam. Czasami oczekują wyciągów z konta ale i tak jest to procedura uproszczona, którą można zrealizować przez internet.

 • #5

  WŁAD (Tuesday, 18 June 2019 16:30)

  Zanim zaczniemy ochoczo pożyczać na nową powstałą firmę, może warto poważnie przeanalizować swoje plany biznesowe. Czy nasza kalkulacja dochodów ma realne szanse na realizację?

 • #6

  dde4 (Saturday, 31 August 2019 19:44)


  Dość ograniczona jest propozycja pożyczkowa dla firm. Szczególnie że większość aktywności biznesowej dotyczy jednoosobowych firm rodzinnych, które najlepiej wpisują się w model biznesowy instytucji pozabankowych.

 • #7

  Aasa dla firm (Friday, 06 September 2019 15:16)

  Aasa dla firm to dobra pożyczka dla osób, które poszukują dofinansowania dla swojej firmy.

 • #8

  99]8 (Monday, 09 September 2019 15:34)

  Wszyscy dedykują Aasa dla Firm więc sprawdzę!

 • #9

  DESBUD (Tuesday, 17 September 2019 19:42)

  Jestem zaskoczony, że istnieją pozabankowe pożyczki dla firm, które można uzyskać bez wychodzenia z domu.

 • #10

  roma (Tuesday, 22 October 2019 11:34)

  Provident posiada dość ciekawy model pożyczki dla firm, która jest dostępna od ręki.

 • #11

  Mam pytanie dotyczące pożyczki dla firm FINITA (Monday, 11 November 2019 14:27)

  Mam pytanie dotyczące pożyczki dla firm FINITA, czy ktoś korzystał z tej oferty? Interesująca propozycja i jestem ciekawy, jak wygląda proces aplikacji? Czy to sprawna firma pożyczkowa?

 • #12

  Odp. Mam pytanie dotyczące pożyczki dla firm FINITA (Wednesday, 04 December 2019 11:57)

  Pożyczałem u nich i mogę śmiało polecić, szybka aplikacja i sprawna wypłata środków. Trudno się do czegoś przyczepić. Polecam

 • #13

  Anna Ed. (Tuesday, 21 January 2020 17:28)

  Ja sprawdzę i zobaczymy co to za oferta...

 • #14

  rt5 (Monday, 03 February 2020 12:34)

  Sprawdze finito.

 • #15

  WERS (Wednesday, 19 February 2020 12:37)

  Ja korzystałem z oferty Provident dla firm i mogę śmiało polecić.

 • #16

  Wiesław (Wednesday, 11 March 2020 13:24)

  Pożyczki dla firm z oferty pozabankowej to najszybsze modele pożyczania online na rynku.

 • #17

  KE (Wednesday, 10 June 2020 14:18)

  Teraz większość firm korzysta z pożyczek dla samozatrudnionych w ramach tarczy antykryzysowej.

 • #18

  SW (Wednesday, 24 June 2020 13:24)

  Dokładnie, kto teraz pożycza komercyjne, jeśli można uzyskać wsparcie z rządowych programów wsparcia.

 • #19

  JAN (Wednesday, 29 July 2020 12:35)

  Pożyczka dla samozatrudnionych w ramach tarczy antykryzysowej jest dobrym wsparciem dla firm, które mają problemy z utrzymaniem płynności finansowej.