Lew Pożyczka

Lew Pożyczka do 5000 zł na 30 dni

Lew Pożyczka

Lew Pożyczka jest udzielana od 200 do 5000 zł na 30 dni, która jest proponowana na uproszczonych warunkach aplikacji, pozwala na uzyskanie finansowania przez internet bez opuszczania domu.

Lew Pożyczka wniosek online

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Lew Pożyczka

Kredytodawca: Aventus Group Sp. z o. o.,
RRSO: od 0%,
Oprocentowanie: od 0%,
Pierwsza pożyczka: bezpłatna,
Okres: 30 dni,
Kwota: od 200 do 5000 zł,
Opłata rejestracyjna: 0 zł/1 grosz,
Max. kwota pierwszej pożyczki: 5000 zł,
Wiek: od 19 do 73 lat,
Godziny pracy: Pon.-Pt.: 7:30-21:00, Sob.-Ndz.: 9:00-19:00,
Adres: ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B, p.III, 15-888 Białystok,
Telefon: +48 85 871 00 49,
Adres poczty elektronicznej: info@pozyczkago.pl

Reprezentatywny przykład Lew Pożyczka

,,Opłata rejestracyjna wynosi 0.01 zł. Dla przykładowej pierwszej i kolejnej pożyczki na standardowych warunkach udzielanej za pośrednictwem strony internetowej smartpozyczka.pl oraz przez telefon na kwotę 1 000 zł na 30 dni RRSO, tj. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 319,41%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, stała roczna stopa oprocentowania RSO 20,5%, całkowity koszt 125,06 zł, w tym Prowizja 108,21 zł i odsetki kapitałowe 16,85 zł, a całkowita kwota do spłaty: 1125,06 zł według stanu na dzień 16.12.2022.


Dla pierwszej pożyczki na warunkach promocyjnych „Pierwsza pożyczka za darmo” na kwotę 1 000 zł na 30 dni RRSO, tj. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, stała roczna stopa oprocentowania RSO 0%, całkowity koszt 0 zł, w tym Prowizja 0 zł i odsetki kapitałowe 0 zł, a całkowita kwota do spłaty: 1 000 zł, z zastrzeżeniem terminowej spłaty.
Pożyczkodawcy udzielają pożyczek na warunkach Promocyjnych, w tym pożyczek darmowych oraz z rabatem, zgodnie z warunkami ustalanymi w Regulaminach Promocji. Promocja obowiązuje pod warunkiem terminowej spłaty pożyczki.'' Źródło: www.lewpozyczka.pl

Brak terminowej spłaty pożyczki może skutkować m.in. naliczeniem odsetek za opóźnienie, w wysokości równej dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i 5,5 punktów procentowych, obecnie jest to 14% w skali roku. W sytuacji przedłużającego się okresu braku spłaty, pożyczkodawca może podjąć działania windykacyjne, które pociągną za sobą kolejne koszty. Jeśli kwota pożyczki jest wyższa od 200 zł, a jej przeterminowanie większe od 30 dni, klient może zostać wpisany do Biura Informacji Gospodarczej.

Lew Pożyczka za darmo do 3000 zł

Lew Pożyczka to szybka pożyczka pozabankowa, która jest proponowana na uproszczonych warunkach aplikacji, która pozwala na uzyskanie finansowania bez opuszczania domu. W zakresie kwot od 200 do 5000 zł z 30 dniowym okresem spłaty. Nowi klienci pierwszy raz do 3000 zł pożyczają za darmo na 30 dni. Aplikacja online oparta na prostym formularzu i autoryzacji danych personalnych za pomocą konta bankowego. Pozwala na uzyskanie gotówki, nawet w kilka minut, bezpośrednio po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Z możliwością uzyskania gotówki także w weekendy.

 

Znak towarowy Lew Pożyczka należy do Aventus Group Sp. z.o.o., która jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej, obecnej na dwunastu rynkach europejskich. Spółka powstała w 2012 roku i jest zrzeszona m.in. w Związku Firm Pożyczkowych.

Dla kogo jest Lew Pożyczka?

Lew Pożyczka jest adresowana do konsumentów indywidualnych, od kwoty 200 do 5000 zł z 30 dniowym terminem spłaty. Osoby, zainteresowane takim finansowaniem swoich wydatków, muszą spełnić kilka wymogów stawianych przez pożyczkodawcę m.in.:
➭ wymóg ukończenia 19 lat ale nie więcej niż 73 lata;
➭ dysponowanie dochodami, które pozwolą na terminową spłatę pożyczki;
➭ posiadanie polskiego obywatelstwa;
➭ stały adres zamieszkania na terenie kraju;
➭ posiadanie stałego zatrudnienia;
➭ brak nieuregulowanych zobowiązań w stosunku do pożyczkodawcy;
➭ brak negatywnych wpisów w rejestrach informacji kredytowej i gospodarczej;
➭ posiadanie konta bankowego, dowodu osobistego, telefonu komórkowego i adresu e-mail.

Firma pozabankowa dość rygorystycznie sprawdza wiarygodność finansową pożyczkobiorców m.in. za pośrednictwem BIG (Biuro Informacji Gospodarczej), BIK (Biuro Informacji Kredytowej), ERIF Biuro Informacji Gospodarczej, KRD (Krajowy Rejestr Długów) a nawet PWIP (Platforma Informacji Instytucji Pożyczkowych). Osoby o gorszej kondycji finansowej raczej nie mogą liczyć na wyrozumiałość pożyczkodawcy i uzyskanie pożyczki.

Jak uzyskać Lew Pożyczka?

Proces aplikacji rozpoczyna się od kalkulatora pożyczkowego za pośrednictwem którego, klient ustala parametry swojej pożyczki. Kwotę, o którą się ubiega i czas jej spłaty. Kalkulator, po ustaleniu parametrów, tworzy symulacje tj.: kwota pożyczki, termin spłaty, RRSO, prowizja, odsetki kapitałowe i kwotę do spłaty. Dodatkowo dostarczając formularz informacyjny i reprezentatywny przykład kosztów. Aby przejść do formularza online, należy kliknąć w aktywny link ,,Weź pożyczkę''.

W formularzu rejestracyjnym zostaniemy poproszeni o podanie swojego imienia i nazwiska, serii i numeru dowodu osobistego, PRSEL, numeru telefonu komórkowego i adres poczty e-mail. Wymagane jest wyrażenie niezbędnych zgód dotyczących przetwarzania danych personalnych, w celu uzyskania informacji o zdolności kredytowej itd. Klient musi podać swój adres zamieszkania i informacje finansowe, dotyczące dochodów i wydatków jakie ponosi miesięcznie. Pożyczkodawca wymaga m.in. podania szczegółowych informacji dotyczących formy zatrudnienia, adresu pracodawcy i zajmowanego stanowiska. Wymagane jest podanie nazwy swojego banku i numer konta.

Ostatnim etapem aplikacji jest autoryzacja danych personalnych, które zostały podane w formularzu rejestracyjnym. W tym celu wnioskodawca musi wykonać przelew weryfikacyjny, przelewając 1 grosz z własnego konta bankowego na rachunek pożyczkodawcy. Jeśli cały proces aplikacji został prawidłowo przeprowadzony, a firma pożyczkowa zatwierdziła wniosek. Pożyczka jest przelewana na rachunek bankowy klienta. Pożyczkodawca informuje swojego klienta o decyzji kredytowej, za pośrednictwem wiadomości SMS i e-mail.

Podsumowanie

Zalety

➭ pożyczka dostępna w weekend;

➭ uproszczona forma aplikacji;

➭ szybka wypłata gotówki online;

➭ dostępna od 19 roku życia.

Wady

➭ weryfikacja klientów w bazach BIG, BIK, KRD, ERIF i KBIG;

➭ wymóg posiadania stałego źródła dochodu;

➭ krótki okres spłaty;

- niska kwota pożyczki do 5000 zł.

Poznaj  inne opinie chwilówek online

Dodaj opinie o Lew Pożyczka

Write a comment

Comments: 0