KredytOK bez poręczeń i zabezpieczeń

Pośrednik finansowy KredytOK udzielający pożyczek pozabankowych swoich partnerów do kwoty 7000 zł na 4 miesiące za pośrednictwem internetu, telefonu i biur kredytowych. 

Pożyczki KredytOK udzielane online, przez telefon lub w biurach kredytowych

FORMULARZ INFORMACYJNY DOTYCZĄCY KREDYTU KONSUMENCKIEGO KREDYTOK

Kredytodawca

Capital Service Spółka Akcyjna, 

Stopa odsetek

7,20%, 

RRSO 

54,07%, 

Prowizja

od 168,13 do 1174,91 zł, 

Pierwsza pożyczka

płatna, 

Okres pożyczki

4 miesiące, 

Kwota pożyczki

od 1000 do 7000 zł, 

Opłata rejestracyjna

0.01 zł/ 0 zł, 

Max. kwota pierwszej pożyczki

7000 zł, 

Wiek pożyczkobiorcy

od 21 lat, 

Godziny pracy

Pon. – Pt. 8.00-20.00, Sobota 9.00-17.00, 

Adres

ul. Janusza Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka,

Telefon

+48 601 500 500, 

Adres poczty elektronicznej

kontakt@kredytok.pl 

Pożyczka online KredytOK

Właścicielem marki jest Capital Service S.A., która funkcjonuje od 1999 roku. KredytOK jest więc instytucją finansową o ustabilizowanej pozycji na rynku. Oprócz pożyczek w KredytOK można uzyskać także wsparcie z zakresu ubezpieczeń, które obejmują m.in. pakiety medyczne oraz świadczenia ochrony życia i zdrowia.


Pożyczki przez internet KredytOK to najprostszy model uzyskania dodatkowych środków, przez internet i telefon dla sfinansowania własnych potrzeb. W kilka chwil można uzyskać pożyczkę od 1000 do 7000 zł, której spłata jest możliwa do 4 miesięcy. Pożyczkodawca nie wymaga zabezpieczeń i poręczeń. Nie ma też przedpłat i przelewów weryfikacyjnych, uproszczona procedura umożliwia uzyskanie pieniędzy na konto bankowe lub czekiem GIRO na poczcie, już po kilku minutach od zatwierdzenia wniosku.

Pożyczaj wygodnie bez wychodzenia z domu

Pożyczka Ratalna w KredytOK to idealne rozwiązanie dla tych z nas, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku finansowego. Pożyczka ta zapewnia szybki dostęp do potrzebnej gotówki oraz dogodne warunki spłaty dla Klienta. W dodatku wszystko można załatwić wygodnie przez telefon!

Zastanawiasz się czy warto? Pożyczka Ratalna w KredytOK to same korzyści

⦁    Decyzja pożyczkowa w kilka minut
⦁    Minimum formalności  
⦁    Wszystko w 100 % przez telefon
⦁    Bezpieczna wypłata przelewem na konto
⦁    Po spłacie 3 rat: możliwość wzięcia kolejnej pożyczki

Jak można ubiegać się o przyznanie Pożyczki Ratalnej? Proces jest bardzo prosty

⦁    Wypełniasz wniosek.
⦁    Rozmawiasz z doradcą, wybierając interesującą Cię kwotę.
⦁    Otrzymałeś pozytywną decyzję? Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bankowe. Jeśli wolisz, możesz wybrać dowóz gotówki przez mobilnego doradcę lub zrealizować czek GIRO na poczcie.

Pożyczka Ratalna w KredytOK

⦁    Dla Klientów w wieku od 21 do 82 lat
⦁    Bezpieczny proces w 100% przez telefon
⦁    Potrzebny dokument: dowód osobisty
⦁    Okres kredytowania: 4 miesiące
⦁    Po spłacie 3 rat: możliwość wzięcia kolejnej pożyczki

Akceptowane źródła dochodu: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, spółdzielcza umowa o pracę, powołanie/mianowanie/wybór, kontrakt managerski, działalność gospodarcza, gospodarstwo rolne, dopłaty bezpośrednie, emerytura, świadczenie przedemerytalne, renta inwalidzka, renta socjalna, renta rodzinna, renta strukturalna, urlop górniczy, urlop kolejowy, zasiłek, alimenty.

Aplikacja online

Klient musi wypełnić krótki wniosek online, w którym m.in. definiuje zakres kwoty i okres spłaty jaki go interesuje. W celu weryfikacji danych personalnych klienta, niezbędna jest autoryzacja za pośrednictwem aplikacji Kontomatik, która pozwala zalogować się na rachunek bankowy i potwierdzić tożsamość bez potrzeby realizacji przelewu weryfikacyjnego. Pożyczkodawca po otrzymaniu wniosku od klienta, przedstawi mu swoją ofertę pożyczki i wyśle droga mailową dokumenty, które są podpisywane online. Pożyczka zostanie przekazana przelewem ekspresowym na konto klienta.

Reprezentatywny przykład KredytOK

,,Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 73,68%. Podana wartość odnosi się do przykładowej pożyczki 2000,00 zł udzielonej na okres 4 miesięcy. PROWIZJA ZA UDZIELENIE POZYCZKI: 0,00 zł, PROWIZJA OPERACYJNA: 336,26 zł, ODSETKI: 49,68 zł, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY: 2385,94 zł, RRSO: 73,68%, pierwsza RATA 194,53 zł, Ilość rat 4. (stan na dzień 23.07.2020r.),, Źródło:www.kredytok.pl