Hapi Pożyczki

Data aktualizacji: 27.07.2020

Pożyczka na raty Hapi Pożyczki

Reklama

FORMULARZ INFORMACYJNY DOTYCZĄCY KREDYTU KONSUMENCKIEGO HAPI POŻYCZKI

Kredytodawca: IPF Polska Sp. z o.o.,

RRSO: od 9,80%,

Pierwsza pożyczka: płatna,

Okres pożyczki: od 3 do 48 miesięcy,

Kwota pożyczki: 800 - 25 000 zł,

Czas weryfikacji: Ekspresowa decyzja i wypłata na konto,

Opłata rejestracyjna: 1 zł,

Max. kwota pierwszej pożyczki: 25000 zł,

Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat,

Godziny pracy: pon. – pt.: 08.00 – 20.00,

Adres: Al. Jerozolimskie 136; 02-305 Warszawa,

Telefon: +48 22 395 85 87,

Adres poczty elektronicznej: bok@hapipozyczki.pl


Hapi Pożyczki

Hapi Pożyczki dotyczy propozycji pozabankowej - pożyczek przez internet, która została zaprojektowana w wariancie ratalnym od 3 do 48 miesięcy. Zależnie od możliwości i potrzeb, pożyczkobiorcy mają do dyspozycji pożyczki od kwoty 800 zł do 25 000 zł.

 

Hapi Pożyczki wprowadziły do swojej oferty możliwość skorzystania z dwumiesięcznych wakacji w spłacie pożyczki — spłata może zostać rozpoczęta po dwóch miesiącach od uzyskanie Hapi Pożyczki. Uzupełnieniem oferty promocyjnej są Wakacje od raty, które umożliwiają czterokrotną zmianę terminu spłaty, po wypełnieniu krótkiego formularza zgłoszeniowego. Wakacje od raty można uruchomić po raz pierwszy dopiero po terminowej spłacie szóstej raty.
Pakiet medyczny z Hapi Pożyczki to dodatkowa forma usługi, która pozwala wykupić za 30 zł miesięcznie dostępu do prywatnej opieki lekarskiej.

Dla kogo Hapi Pożyczki?

Zasadniczymi wymogami jakie pożyczkodawca Hapi Pożyczki stawia dla swoich klientów są:
 • wiek pożyczkobiorcy od 18 roku życia,
 • posiadanie stałego źródła dochodu,
 • obywatelstwo polskie potwierdzone aktualnym dowodem osobistym,
 • posiadanie konta w banku, telefonu komórkowego i adresu e-mail.

Weryfikacja w Hapi Pożyczki

Hapi Pożyczka poza weryfikacją tożsamości kredytobiorcy, w ramach potwierdzenia adresu e mail,numeru telefonu i konta pożyczkobiorcy.

Sprawdza klienta m.in. w bazach osób zadłużonych np.: Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A., Rejestru Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A., Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A., Biura Informacji Kredytowej S.A., Związek Banków Polskich...

Hapi Pożyczki nie dyskwalifikuje automatycznie osób, które znalazły się w w/w rejestrach. Pozostawiając decyzję pożyczkową, od indywidualnej oceny kredytowej konkretnego klienta.

Wypłata Hapi Pożyczki

Wypłata środków jest realizowana do 15 minut od pozytywnej decyzji kredytowej. Firma Hapi Pożyczki dysponuje swoje konta w większości instytucji bankowych działających na terenie naszego kraju np.:
Alior Bank, Bank Ochrony Środowiska, Bank Pocztowy, BGŻ BNP Paribas, BPH, BZWBK, BZWBK Karta PrePaid, Credit Agricole, Deutsche Bank, Eurobank, Getin Bank, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, Millennium Bank, Orange Finance, PBS Bank, Pekao S.A., PKO BP...

Spłata Hapi Pozyczki

W sytuacjach losowych, które uniemożliwiają właściwe regulacje spłaty Hapi Pożyczki, klient posiada możliwość przesunięcia okresu spłaty raty. By móc skorzystać z wakacji kredytowych - przesunięcia terminu spłaty raty, pożyczkobiorca musi spełnić m.in. warunki dotyczące: minimalny zakres - trzech spłaconych rat, posiadanie max. 150% wartości raty, obowiązywanie umowy pożyczki w minimalnym zakresie - 6 miesięcy, wniosek o przesunięciu terminu spłaty raty - został złożony przed trzecim dniem spłaty raty wg. właściwego harmonogramu spłaty.
Zależnie od okresu na jaki zaciągnął Hapi Pożyczki:
 • od 6 do 11 miesięcy – 1 odroczenie terminu spłaty raty pożyczki,
 • od 12 do 17 miesięcy – 2 odroczenie terminu spłaty raty pożyczki,
 • od 18 do 23 miesięcy – 3 odroczenie terminu spłaty raty pożyczki,
 • od 24 - 4 przesunięcia terminu spłaty pożyczki.
Brak terminowej spłaty Hapi Pożyczki, wiąże się z dodatkowymi kosztami np. w ramach tzw. „Opłaty za kontakt” - monitów (sms/mail/telefon) czy wizycie domowej. Dwie niespłacone raty, skutkują wezwaniem przez pożyczkodawcę do uregulowania powstałego zobowiązania na przestrzeni 7 dni. W dalszej konsekwencji brak spłaty może skutkować wypowiedzeniem umowy pożyczkowej w terminie 14 dni od doręczenia wypowiedzenia. Klient od tego czasu musi liczyć się z podjęciem przez firmę pożyczkową działań sądowo - windykacyjnych dla odzyskania swoich należności.
Pożyczkodawca za każdy dzień przeterminowania spłaty pożyczki, będzie naliczać odsetki karne liczone wg. art. 481 §21 Kodeksu cywilnego.

Reprezentatywny przykład dla Produktu „Pożyczka ratalna”

,,Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,82%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.179,60 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 579,60 zł (w tym: prowizja 434,70 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 144,90 zł), 30 miesięcznych rat: 29 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 172,65 zł., ostatnia 30 miesięczna rata w wysokości 172,75 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 14.01.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.,,
Źródło: www.hapipozyczki.pl

Programu Opieki Medycznej hapizdrowie

Programu Opieki Medycznej hapizdrowie to koszt 1 zł dziennie (30 zł miesięcznie/300 zł rocznie) w pakiecie z hapipożyczką.
W ofercie klient ma zagwarantowany dostęp do konsultacji lekarskich m.in.
internisty lekarza rodzinnego, alergologa, kardiologa, ginekologa, urologa, chirurga ogólnego, okulisty. Badania laboratoryjne i diagnostyczne EKG z opisem.

Hapi Pożyczki z gwarantowaną refundacją

Hapi Pożyczki w ramach nowej oferty promocyjnej, proponuje nowy produkt "Pożyczka samospłacalna". Pierwsza rata pożyczki jest obniżona o kwotę 100 zł. Pożyczkobiorcy mogą skorzystać z konkursu, w ramach którego codziennie firma refunduje cało sumę pożyczki (pożyczka zostanie spłacona w całości przez organizatora konkursu)
Promocja obowiązuje od 16 maja do 15 czerwca 2016 roku.

Podstawowe parametry Hapi Pożyczki

Hapi Pożyczki udzielają pożyczek od kwoty 800 do 25 000 zł. Spłata może być realizowana, w przedziale czasowym od 3 do 48 miesięcy. Pożyczkobiorca musi być osobą pełnoletnią, posiadającą obywatelstwo polskie, telefon komórkowy, konto w banku i stałe źródło dochodu, które można udokumentować (umowa o pracę, umowy cywilnoprawne, działalność gospodarcza, kontrakt, emerytura oraz stała renta).
Firma Hapi Pożyczki stosuje własne metody oceny zdolności kredytowej, indywidualnie oceniając każdego klienta. Opierając się m.in. o zawartości baz danych: Krajowy Rejestr Długów, Rejestr Dłużników ERIF, InfoMonitor, Biuro Informacji Kredytowej oraz bazy Związku Banków Polskich.
Koszty HapiPożyczki kształtuje 10 proc. odsetek i do 84,48 proc. prowizja (płatna w miesięcznych ratach). Kredytobiorcy, którzy terminowo spłacają swoje raty i ich pożyczka została rozłożona na min. 7 rat mogą, zależnie od okresu spłaty, bezpłatnie zawiesić spłatę raty pożyczki. Odroczenie jest możliwe po spłacie trzech rat i w maksymalnym wymiarze spłaty - 24 raty, można czterokrotnie odroczyć spłatę.

Polecamy również inne pożyczki przez internet

Opinie dla produktów Hapi Pożyczki

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy.

Write a comment

Comments: 11
 • #1

  magda (Tuesday, 03 November 2015 19:32)

  Dobra pożyczka, tylko czy dostępna dla ludzi z negatywami w BIK?

 • #2

  gg55 (Sunday, 15 November 2015 13:28)

  Pewnie zależ od oceny indywidualnej... Nie ma stałego wzorca.

 • #3

  elena (Monday, 30 November 2015 11:39)

  Firmy pożyczkowe stosują własne algorytmy oceny kredytowej, które nie odnoszą się jedynie do zakresu zawartości tego, czy innego rejestru. Podobnie jest w Hapi Pożyczka.

 • #4

  Izzy (Sunday, 03 April 2016 19:58)

  Polecam. Sprawdziłem i ogólna ocena jest dobra. Nawet opłaty nie za wysokie.

 • #5

  iza waserska (Tuesday, 26 April 2016 12:01)

  raczej polecam, za długo czekałam na pieniądze ale wszystko było ok

 • #6

  Angelika (Tuesday, 30 August 2016 16:56)

  Bez problemu otrzymałam pożyczkę. Obsługa miła. Polecam

 • #7

  ok (Thursday, 13 October 2016 19:36)

  OK dostałam...

 • #8

  nieeee (Wednesday, 19 October 2016 17:37)

  Strasznie długo się czeka na weryfikację telefoniczną. Inne firmy oddzwaniają w przeciągu max. godziny

 • #9

  Laj (Tuesday, 04 July 2017 15:44)

  Pierwsza pożyczka ok. Splacona przed terminem. Druga- odmowa i nikt w bok nie wie dlaczego tłumacząc " bo tak system zdecydował". Hapi srapi ciekawe dla kogo hapi

 • #10

  Waldi89 (Tuesday, 02 April 2019 18:27)

  Pożyczanie u nich jest bardzo ryzykowne, wszystko jest dobrze do momentu opóźnienia w spłacie. Kilkudniowa zwłoka może spowodować skierowanie sprawy do credit ekspress – firmy windykacyjnej! Polecam rozwagę przy wyborze pożyczkodawcy.

 • #11

  eee12 (Thursday, 04 July 2019 18:09)

  Hapi Pożyczki można zaliczyć do przodujących instytucji finansowych w Polsce, które oferują swoje usługi na najwyższym poziomie. Wielokrotnie korzystałem z ich oferty i zawsze można było się porozumieć w sytuacji, kiedy powstawał problem np. z zachowaniem terminu spłaty itp.