Ostatnia aktualizacja: 15.09.2022

Eksprespożyczka online do 8000 zł na 30 dni

Eksprespożyczka online do 8000 zł na 30 dni

Eksprespożyczka to pożyczka krótkoterminowa, udzielana za pośrednictwem internetu, w zakresie kwot od 500 do 8000 zł z okresem spłaty 10 - 30 dni. Pierwsza pożyczka jest udzielana za darmo dla nowych klientów do 3000 zł. Cała procedura odbywa się online, a pieniądze są przelewane na konto bankowe nawet w 15 minut. Istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty.

FORMULARZ INFORMACYJNY DOTYCZĄCY KREDYTU KONSUMENCKIEGO EKSPRESPOŻYCZKA
Kredytodawca: Argentum Capital Sp. z o.o.
RRSO: od 0%/883%
Pierwsza pożyczka: bezpłatna
Okres pożyczki: 10 - 30 dni
Kwota pożyczki: 500 - 8000 zł
Czas weryfikacji: 15 minut
Opłata rejestracyjna: 0,01 zł/ 0 zł
Max. kwota pierwszej pożyczki: 3000 zł
Wiek pożyczkobiorcy: od 21lat
Godziny pracy: Poniedziałek – piątek 8.00 – 18.00
Adres: ul. Konstruktorska 11, 02-673 Warszawa
Telefon: +48 609 255 255
Adres poczty elektronicznej: kontakt@eksprespozyczka.pl

Dla kogo jest Eksprespożyczka?

Eksprespożyczka jest adresowana do osób, które ukończyły 21 rok życia, posiadają stałe źródło dochodu i polskie obywatelstwo. Dysponują ważnym dowodem osobistym, kontem bankowym i telefonem komórkowym. Wymagane jest posiadanie aktywnej poczty e-mail.

Pożyczkodawca nie wyklucza finansowanie osób, które posiadają niespłacone zobowiązania np. otwarte kredyty, pożyczki o ile są regularnie spłacane, a klient nie posiada negatywnych wpisów w Krajowym Rejestrze Dłużników, oraz w Biurach Informacji Gospodarczej.

Jak wziąć Eksprespożyczka?

Eksprespożyczka jest oferowana przez internet, bez konieczności odwiedzania stacjonarnych biur kredytowych. Aplikacja jest realizowana za pośrednictwem formularza online i automatycznego programu pożyczkowego.

Osoba zainteresowana kredytowaniem powinna określić na stronie formularza online, parametry pożyczki, o jaką wnioskują (kwota i czas spłaty). Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza, podając dane teleadresowe, które należy autoryzować specjalnym kodem przesłanym SMS-em na telefon komórkowy. Niezbędne jest wyrażenie zgód na przetwarzanie danych osobowych.


Kolejnym krokiem jest weryfikacja danych osobowych i konta bankowego, za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego, na kwotę 1 grosza lub alternatywnym modelem weryfikacji, wybierając model weryfikacji specjalną aplikacją KONTOMATIK, która pozwala automatycznie zweryfikować dane, bez konieczności wykonywania przelewu rejestracyjnego.

Decyzja kredytowa jest wysyłana SMS na telefon i wiadomością e-mail. Przelew pożyczki odbywa się nawet po kilku minutach na rachunek bankowy wnioskodawcy.


Reprezentatywny przykład

,,W przypadku terminowej spłaty Pożyczki (Pożyczka na warunkach promocyjnych):
- RRSO=882.98%
- Kwota pożyczki: 3000 złotych
- Stopa oprocentowania pożyczki (zmienna): 17.5%
- Prowizja: 576.78 złotych
- Odsetki: 43.15 złotych
- Okres Pożyczki: 30 dni
- Spłata jednorazowa (1 rata)
W przypadku nieterminowej spłaty Pożyczki
- RRSO=2095.71%
- Kwota pożyczki: 3000 złotych
- Oprocentowanie pożyczki (zmienne): 17.5%
- Prowizja: 823.97 złotych
- Odsetki: 43.15 złotych
- Okres pożyczki: 30 dni
- Spłata jednorazowa (1 rata)
Kwota Pożyczki jest wypłacana natychmiast i w całości."
Źródło: eksprespozyczka.pl

Spłata pożyczki

Pożyczkodawca umożliwia przedłużenie spłaty pożyczki o 30 dni w ramach refinansowania. Usługa jest płatna i realizowana po uiszczeniu opłaty.


Spłata powinna zostać zrealizowana zgodnie z harmonogramem spłaty, zawartym w umowie kredytowej. Spłata może zostać zrealizowana automatycznie z panelu klienta ew. przelewem bankowym na rachunek pożyczkodawcy.

Dodaj opinie o Eksprespożyczka

Comments: 0