Nowe funkcje w aplikacji Meritum Bank Mobilny
15.09.2016
Aplikacja mobilna Meritum Banku, została zaopatrzona w nowe możliwości m.in dotyczące kupna i sprzedaży walut, przelewy walutowe, czy założenia konta e-Kantor. Mobilna wersja aplikacji została przygotowana dla klientów indywidualnych i firm.

„Lokata procentująca” z oprocentowaniem do 5% przy odnowieniu depozytu
01.09.2016
eurobank dla nowych klientów, którzy poszukują nowych, wydajnych form inwestowania, proponuje „Lokata procentująca”. Trzy miesięczną lokatę, która posiada oprocentowanie na poziomie 4% w zakresie kwot do 10 000 zł i 3% dla środków inwestycyjnych od 10 000 do 50 000 zł w skali roku. Dla klientów odnawiających lokatę, oprocentowanie może zostać podwyższone do zakresu 5%, na łączny okres 6 miesięcy.

Konto dla dzieci PKO Junior
03.11.2015
Oferta PKO Junior, jest częścią standardowego konta osobistego, przeznaczonego do obsługi finansów osób pełnoletnich (rodziców, opiekunów), którzy pomagają swoim pociechom w zarządzaniu Kontem PKO Junior. Dzieci przy pomocy rachunku, mogą oszczędzać środki na wymarzone zakupy, inicjować transakcję, dokonywać doładowań telefonów.

Nowa karta przedpłacona
30.09.2015
Zasilacz to nowy produkt z oferty Banku Pocztowego, dotyczący karty przedpłaconej (prepaid). Karta jest już dostępna w placówkach i mikrooddziałach Banku.

Zmiany w aplikacji mobilnej i usług BZ WBK online
26.09.2015
Bank Zachodni WBK dokonał modernizacji funkcjonalności swojej aplikacji mobilnej, która zyskała nowe możliwości dotyczące m.in. dotyczące procesu logowania za pośrednictwem uproszczonego hasła PIN. W ramach funkcji płatności mobilnej, została dodana funkcja płatności za parkingi w 30 miastach w Polsce. Bank dokonał też zmian w serwisie internetowym BZ WBK24, dotyczącą ofert kredytowych online dostępnych na tak zwany klik.

Pocztowe Konto Nestor najlepszym rachunkiem dla emerytów
20.09.2015
Banki wkładają wiele wysiłku dla pozyskiwania klientów, którzy zakończyli okres swojej aktywności zawodowej i pobierają renty ew. emerytury. Dla tej grupy klientów są dedykowane produkty na preferencyjnych zasadach. Szczególne miejsce w tej kategorii zajmują rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe z dodatkowymi profitami np. bezpłatne ubezpieczenie medyczne oraz zwrot pieniędzy za kupno farmaceutyków.

eurobank modernizuje aplikację mobilną
18.09.2015
Po roku od wdrożenia mobilnych funkcji, eurobank dokonuje modernizacji aplikacji mobilnej, dodając nowe możliwości i udogodnienia dla swoich klientów. Z mobilnych usług aplikacji eurobanku, korzysta ponad 60 000 użytkowników.

Opłatomaty PKO BP
18.09.2015
PKO Bank Polski wprowadza nowe technologie w zakresie usług finansowych. Jako pierwszy bank w Polsce umożliwił, dokonywanie opłat telefonem za należności na rzecz miasta. Na terenie Wrocławia, Szczecina i Stargardu Szczecińskiego zostały zamontowane opłatomaty. Dzięki, którym klienci banku mogą opłacać, przy zastosowaniu telefonu z zainstalowaną aplikacją IKO, podatki czy inne zobowiązania.

Konto internetowe iKonto
16.09.2015
BNP Paribas Bank wprowadził do oferty kont osobistych, nową propozycję iKonta. Interaktywne konto, zakładane całkowicie za pośrednictwem internetu. Nie ma potrzeby wizyt w oddziale banku, czy podpisywania umowy za pośrednictwem kuriera. Klienci w pakiecie iKonta, otrzymują kartę debetową do transakcji bezgotówkowych z funkcji Money-back i dzięki której mogą otrzymać zwrot 3 proc. wydatków.

Kredyt hipoteczny eurobanku z darmowym ubezpieczeniem nieruchomości przez 3 lata
14.09.2015
W najnowszej propozycji eurobanku dla klientów zainteresowanych produktami kredytowymi, w ofercie hipotecznej. Na szczególne uznanie zasługuje propozycja kredytu hipotecznego ,,3-letnia zero składka,, zawierająca w przedmiocie oferty, trzyletni okres darmowego ubezpieczenia i marże na poziomie 1,43 proc. lub wariant braku kosztów prowizji. Propozycja dotyczy terminu promocyjnego od 29 września do 31 grudnia 2014 r.

Show more