AsKredyt

AsKredyt do 20 000 zł na 60 rat

AsKredyt

Pożyczka ratalna AsKredyt jest oferowana przez internet do kwoty 20 000 zł, z 60 miesięcznym okresem spłaty.

AsKredyt wniosek online

Formularz informacyjny kredytu konsumenckiego AsKredyt

Kredytodawca: AsKredyt,
Oprocentowanie: 7,2%,
RRSO: od 17,28%,
Pierwsza pożyczka: płatna,
Okres pożyczki: 60 miesięcy,
Kwota pożyczki: 500 - 20 000 zł,
Opłata rejestracyjna: brak,
Max. kwota pierwszej pożyczki: 20 000 zł,
Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat,
Godziny pracy: Pn - Pt 9.00 - 20.00 Sob 12.00 - 16.00,
Adres: ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa,
Telefon: +48 563 004 102,
Adres poczty elektronicznej: info@askredyt.pl

AsKredyt pożyczki ratalne do 20 000 zł

AsKredyt to portal pożyczkowy, który zajmuje się pośrednictwem finansowym w zakresie udzielania pożyczek ratalnych przez internet. Klient składa jeden wniosek do wielu firm pozabankowych, dzięki czemu oszczędza czas i ma możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty, która jest dostępna na rynku. Wystarczy, że określi swoje preferencje dotyczące kwoty pożyczki — do 20 000 zł i terminu jej spłaty — do 60 miesięcy.

Marka AsKredyt jest własnością Polskiej Grupy Pożyczkowej Sp. z o.o., firmy pozabankowej specjalizującej się w udzielaniu pożyczek przez internet. Swoją ofertę adresuje do osób indywidualnych i prowadzących działalność gospodarczą. Pożyczkodawca nie wymaga od swoich klientów zaświadczeń, poręczeń, zastawów czy przedpłat.

Ile można pożyczyć w AsKredyt?

Oferta AsKredyt dotyczy pożyczek ratalnych udzielanych na uproszczonych warunkach aplikacji i weryfikacji. W zakresie kwot od 500 do 20 000 zł, z okresem spłaty od 1 do 60 miesięcy.

Kto może uzyskać pożyczkę ratalną As Kredyt?

Osoby, które chcą skorzystać z oferty pożyczkowej As Kredyt, powinni spełnić kilka podstawowych wymogów dotyczących m.in.:
- ukończenia 18 roku życia
- mieć polskie obywatelstwo i zameldowanie na terenie RP
- uzyskiwać udokumentowane stałe dochody (umowa o pracę, umowa cywilnoprawna,  własna działalność gospodarcza, kontrakt, świadczenia emerytalne bądź rentowe) na poziomie, który zagwarantuje terminową spłatę
- posiadać dowód osobisty, aktywny numer telefonu komórkowego i rachunek bankowy

Pożyczkodawca As Kredyt dopuszcza możliwość finansowania osób, które posiadają negatywne wpisy zarejestrowane w rejestrach informacji gospodarczej lub kredytowej. O ile taka osoba spełnia określone wymogi pożyczkodawcy.

Jak uzyskać pożyczkę ratalną AsKredyt?

W sytuacji, kiedy spełniamy ogólne wymogi pożyczkodawcy, możemy przejść do składania wniosku. Korzystając z kalkulatora pożyczkowego, należy za pośrednictwem suwaków, wybrać kwotę i czas spłaty pilnej pożyczki online, która nas interesuje. Jeśli przedstawiona kalkulacja kosztów, odpowiada naszym oczekiwaniom, klikamy w aktywny link, który przeniesie nas do formularza online. W pierwszej części klient musi podać swoje dane podstawowe tj.: imię nazwisko, PESEL, numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz wyrazić niezbędną zgodę dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Aby zapisać wprowadzone dane, należy je zapisać i przejść do drugiej części wniosku dotyczącego informacji dodatkowych tj.: numer dowodu osobistego i organ wydający dokument, data ważności dokumentu, rodzaj posiadanego konta bankowego, numer rachunku bankowego, wykształcenie, cel pożyczki i preferowana data spłaty pierwszej raty. Zapisując dane, zostaniemy przeniesieni do trzeciej części wniosku dotyczącego informacji ogólnych o zatrudnieniu tj.: całkowita liczba lat pracy, źródło dochodów, dane pracodawcy/firmy/gospodarstwa/renty/emerytury itd. Kolejny etap aplikacji dotyczy danych finansowych w zakresie wydatków bieżących tj.: miesięczna suma opłat mieszkaniowych, pozostałe miesięczne wydatki, kwota limitów debetowych, liczba kart debetowych, całkowita kwota obciążeń komorniczych, miesięczne wydatki niemieszkaniowe, całkowite miesięczne wydatki, całkowity limit kart kredytowych i całkowita kwota rat pożyczek. Ostatnim etapem składania wnioski jest uzupełnienie informacji dotyczących statusu zamieszkania, miejsce zamieszkania i wysłanie wniosku online. Wniosek powinien zostać rozpatrzony do 3 minut.

 

Jeśli uzyskamy pozytywną decyzję kredytową, zostaniemy poproszeni o zweryfikowanie naszej tożsamości za pośrednictwem konta bankowego. W tym celu pożyczkodawca udostępnia specjalna aplikację Kontomatik, która pozwala na błyskawiczną weryfikację — klient loguje się na swoje konto bankowe za pomocą aplikacji i dane właściciela rachunku bankowego są zbieżne z danymi z wniosku — autoryzacja zostanie potwierdzona.

Wypłata pożyczki odbywa się niezwłocznie po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, przelewem na rachunek bankowy klienta.

Reprezentatywny przykład pożyczki AsKredyt

,,Reprezentatywny przykład pożyczki: Pożyczana kwota 500 zł; Okres pożyczki 60 msc; Oprocentowanie 7.2%; Odsetki od kwoty pożyczki 230 zł; RRSO 17.28%; Całkowita kwota do spłaty 730 zł; Wysokość raty 12.17 zł. " Źródło: askredyt.pl

Podsumowanie AsKredyt

Zalety

Wysoka kwota pożyczki ratalnej do 20 000 zł;

Długi okres spłaty do 60 miesięcy;

Akceptacja różnych źródeł dochodu;

Możliwość uzyskania pożyczki m.in. w soboty;

Autoryzacja danych bez przelewu weryfikacyjnego;

Pożyczka udzielana od 18 roku życia;

Możliwość uzyskania finansowania przez osoby z negatywnymi wpisami w rejestrach;

Oferta bez zastawów, poręczeń i zabezpieczeń.

Wady

Pierwsza pożyczka od 500 zł;

Poznaj  inne opinie pożyczek online

Dodaj swoją opinię o AsKredyt

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy

Write a comment

Comments: 0