Zmiany w aplikacji mobilnej i usług BZ WBK online

Zmiany w aplikacji mobilnej i usług BZ WBK online

Bank Zachodni WBK dokonał modernizacji funkcjonalności swojej aplikacji mobilnej, która zyskała nowe możliwości dotyczące m.in. dotyczące procesu logowania za pośrednictwem uproszczonego hasła PIN. W ramach funkcji płatności mobilnej, została dodana funkcja płatności za parkingi w 30 miastach w Polsce. Bank dokonał też zmian w serwisie internetowym BZ WBK24, dotyczącą ofert kredytowych online dostępnych na tak zwany klik.

Proces logowania do bankowości mobilnej, za pośrednictwem aplikacji BZWBK24, został uproszczony dzięki zastosowaniu hasła złożonego zaledwie z czterech znaków (PIN mobile). Użytkownicy, mają do dyspozycji dwie formy logowania, nową uproszczoną i standardową, z maksymalnym zakresem zastosowania znaków. Dodatkowo w ramach urządzeń mobilnych,nowa wersja aplikacji umożliwia dodanie ich do urządzeń zaufanych i korzystać z bankowości elektronicznej BZWBK24 bez konieczności logowania.

Ulubiona przez klientów aplikacji, funkcja Zakupy Mobilne, która umożliwia zakupy w sklepach, kwiaciarni czy restauracji. Została wzbogacona o nowe funkcje dotyczące uiszczania opłat za parkowanie na obszarze 30 miast. W zależności od formy pobierania opłat, realizowane mogą być transakcje, które uwzględniają opłaty za czas przebywania na parkingu lub ustalone stałe kwoty parkingowe.

Płatności za parkowanie i zakup biletów komunikacji miejskiej, są obsługiwane przy współpracy z firmą Sky Cash. Transakcje do sumy 50 zł, są wykonywane na uproszczonych zasadach, za pośrednictwem jednego kliknięcia.

Zmodernizowana forma logowania i urządzeń zaufanych, została wprowadzona do obsługi aplikacji mobilnych dla klientów indywidualnych i firmowych. Klienci biznesowi korzystający z BZWBK24 Moja Firma Plus Mobile, mają kompleksowy dostęp do wszystkich nowych operacji obsługiwanych przez aplikację.

Przedsiębiorca może sprawdzić stan konta, historię operacji, dane dotyczące kart kredytowych i kredytów czy bieżących kursów walut. Aplikacja umożliwia założenie lokaty i wykonywanie zmian w zakresie zleceń.

Bank przeprowadził też istotną modyfikację dotyczącą BZWBK24internet. Serwis internetowy zmienił szatę graficzną i nazewnictwo niektórych funkcji. Uzyskując większa przejrzystość serwisu transakcyjnego, nowe funkcjonalności w obsłudze kredytów i kart kredytowych. Z poziomu panelu internetowego, klienci uzyskali możliwości dotyczące: ustawiania limitów transakcji gotówkowych, bezgotówkowych oraz internetowych, czy aktywacji wypłat w bankomatach nie obsługujących mikroprocesora.

W ramach oferty kredytów online, udostępnianych w panelu na KLIK. Została uproszczona aplikacja o kredyt przez internet, która jest dostępna przez całą dobę. Decyzje kredytowe i wypłata kredytów, odbywa się od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00 do 20.00 Usługi BZ WBK online, dotyczą wszystkich produktów: kredytów gotówkowych, kart kredytowych, limitu na karcie i limitu w koncie, które są oferowane online w ramach rachunku.