Pożyczki krótkoterminowe Youmoney do 10 000 zł

Youmoney to platforma pośrednictwa pożyczkowego, która umożliwia pozyskanie pożyczek pozabankowych w wysokości od 100 do 10 000 złotych. Okres spłaty wynosi od 15 do 60 dni. W zależności od statusu klienta oraz oferowanej pożyczki, istnieje możliwość skorzystania z pierwszej pożyczki za darmo w ramach promocyjnej oferty dla nowych klientów. Serwis ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które pilnie potrzebują dodatkowych środków finansowych, a nie chcą korzystać z tradycyjnych usług bankowych. Dzięki Youmoney można szybko i wygodnie otrzymać potrzebną gotówkę na dowolny cel, bez zbędnych formalności i długotrwałych procedur.

CHWILÓWKI ONLINE

7/6/20223 min read

Youmoney to serwis pośrednictwa pożyczkowego, który umożliwia uzyskanie finansowania pozabankowego, w zakresie kwot od 100 do 10 000 zł. Spłata, powinna zostać zrealizowana od 15 do 60 dni. Zależnie od statusu klienta i oferowanej pożyczki, istnieje możliwość uzyskania pierwszej pożyczki za darmo, w ramach oferty promocyjnej dedykowanej dla nowych klientów.

Youmoney — pożyczka online do 10 000 zł na 60 dni;

➢ wymagane: dowód osobisty, konto bankowe, telefon komórkowy, adres e-mail, zameldowanie;

➢ zalety: brak ukrytych opłat, możliwość uzyskania pożyczki w weekend;

➢ wady: krótki okres spłaty, brak kontaktu telefonicznego;

Youmoney wniosek online

YoumoneyYoumoney

Youmoney na swojej stronie ofertowej zapewnia, że osoby zainteresowane uzyskaniem finansowania, mogą uzyskać pilną pożyczkę na dzisiaj - już w 15 minut ,,nawet jeśli jesteś w BIK". Należy podkreślić, że w bazach BIK znajdują się informacje o aktywnościach finansowych wszystkich osób pełnoletnich. Większość informacji jest pozytywnych np. o terminowym regulowaniu spłaty pożyczki, karty debetowej, czy innych transakcji. Portal stosuje dość pokrętne metody (pewnie przez ustawowy zakaz reklamowania tzw. ,,pożyczek bez BIK"), aby zasugerować dla swoich klientów, że m.in. osoby z negatywnymi wpisami w BIK mogą za pośrednictwem Youmoney — znaleźć firmę pozabankową, która udzieli im pożyczki.

Aplikacja polega na trzech prostych krokach: wypełnienie formularza wniosku online, wybór oferty pożyczki i wypłacie gotówki na konto bankowe.

Kto może uzyskać Youmoney

Oferta pożyczkowa serwisu Youmoney jest adresowana do klientów, którzy ukończyli 18 rok życia i nie przekroczyli 75 lat. Posiadają dochody miesięczne na określonym poziomie, stały miejsce zamieszkania na terenie Polski, ważny dowód osobisty, konto bankowe i telefon komórkowy. Wybrani pożyczkodawcy będą wymagać, zależnie od indywidualnych oczekiwań, odpowiedniej zdolności kredytowej.

Jak uzyskać pożyczkę za pośrednictwem Youmoney?

Osoby zainteresowane uzyskaniem pożyczki za pośrednictwem serwisu Youmoney.pl, na stronie pośrednika powinny określić kwotę i czas jej spłaty na kalkulatorze pożyczkowym. Klikając w aktywny link ,,Wnioskuj o pożyczkę" zostaną przeniesieni do formularza online.

I. Wniosek o pożyczkę Youmoney — Podstawowe dane

W pierwszej części formularza online, w którym klient musi podać swoje dane podstawowe tj.: imię i nazwisko, PESEL, numer telefonu i adres e-mail. Na naszą skrzynkę pocztową otrzymamy wiadomość weryfikacyjną z linkiem do autoryzacji poprawności adresu e-mail, a na nasz telefon komórkowy zostanie przesłana wiadomość SMS z kodem potwierdzającym nasz numer telefonu. Jeszcze musimy wyrazić niezbędne zgody i zaakceptować oświadczenia dotyczące przetwarzania danych personalnych. Jeśli wszystkie dane zostały poprawnie podane, należy przejść do drugiej części formularza, klikając w link ,,Dalej".

II. Wniosek o pożyczkę Youmoney — Dane osobiste

Druga część formularza została poświęcona danym osobistym klienta, w której trzeba odpowiedzieć na pytania dotyczące: wykształcenia, stanu cywilnego, kodu pocztowego, miejscowości, ulicy, numeru domu i mieszkania, statusu zamieszkania, rodzaju zamieszkiwanej nieruchomości, oraz od kiedy mieszkamy w obecnym miejscu. Jeśli na wszystkie pytania udzieliliśmy poprawnych odpowiedzi, przechodzimy do trzeciej części za pośrednictwem aktywnego linku ,,Dalej".

III. Wniosek o pożyczkę Youmoney — Dane finansowe

Trzecia część wniosku została podzielona na cztery działy:
1. Bieżące zatrudnienie,
- źródło dochodu, miesięczny dochodu netto.
2. Bieżące wydatki,
- suma miesięcznych wydatków, suma miesięcznych rat pożyczek.
3. Miesięczne dochody i wydatki gospodarstwa domowego;
- miesięczne dochody gospodarstwa domowego,
- miesięczne wydatki gospodarstwa domowego.
4. Dane do wypłaty pożyczki,
- numer konta bankowego.
Klikając w aktywny link ,,Dalej" przechodzimy do czwartej części aplikacji.

IV. Wniosek o pożyczkę Youmoney — Pozostałe informacje

Czwarta i ostatnia część formularza aplikacyjnego Youmoney dotyczy pytań tj.: numeru dowodu osobistego, daty wydania dowodu osobistego, liczby osób na utrzymaniu i celu pożyczki. Należy jeszcze zaakceptować wszystkie zgody i oświadczenia i wysłać wniosek online klikając w link - ,,Wyślij wniosek".

System automatycznie przetwarza nasze dane i wybiera optymalne oferty pożyczek, które najlepiej pasują do naszych oczekiwań. Jeśli zaprezentowane warunki finansowe odpowiadają naszym oczekiwaniom, akceptujemy ofertę, lub wybieramy inną pożyczkę. Po wyborze oferty zostaniemy przeniesieni na stronę pożyczkodawcy, który poprosi nas o autoryzację naszej tożsamości za pośrednictwem konta bankowego. W tym celu musimy wykonać przelew weryfikacyjny, ew. zalogować się na swoje konto za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. Jeśli potwierdzimy swoja tożsamość, firma pozabankowa dokona decyzji kredytowej, o której nas powiadomi wiadomością SMS i e-mail.