· 

Wonga za darmo

Szybka pożyczka promocyjna od Wonga do 1000 zł

Firmy pozabankowe chcąc dostosować się do nowych warunków na rynku finansowym, wynikających z następstw pandemii koronawirusa covid-19. Modyfikują swoje oferty pożyczkowe, poprzez ograniczenie wysokości kwot i redukcję czasu spłaty. Większość firm zrezygnowała, lub ograniczyła oferowane promocje dla nowych klientów, dotyczące pierwszej pożyczki za darmo. Tylko Wonga postanowiła wprowadzić do swojej propozycji, ofertę pożyczki za darmo bez opłat i prowizji z RRSO 0%. Dostępna dla wszystkich zainteresowanych, bez względu na status klienta.

Wonga za darmo

Rynek pozabankowy zyskał kolejną ofertę darmowej pożyczki

W ofercie promocyjnej, Wonga oferuje, do 1000 zł spłacane jednorazowo, na 30 dni. Warunkiem zachowania darmowej spłaty RRSO 0%, jest terminowa spłata zgodnie z harmonogramem, zawartym w umowie pożyczkowej. Proces aplikacji został oparty o uproszczony model składania wniosków, za pośrednictwem formularza online. Środki są wypłacane na rachunek bankowy klienta, bezpośrednio po zawarciu umowy kredytowej. Szczegóły promocji omawiamy poniżej.

Jak uzyskać darmową pożyczkę Wonga?

Osoby, które chcą uzyskać pożyczkę za darmo Wonga do 1000 zł, muszą zdefiniować swoje oczekiwania kredytowe, za pośrednictwem kalkulatora pożyczkowego. Przesuwając suwaki kalkulatora na wartości oferty, które nas interesują. W zakresie propozycji promocyjnej, która została ustalona od koty 200 do 1000 zł, z 30-dniowym terminem spłaty. Pożyczkodawca udostępnia wszystkie szczegóły finansowe oferty, łącznie z przykładem reprezentatywnym wybranego wariantu pożyczki.

Kolejnym krokiem jest rejestracja, podczas której należy podać swój adres e-mail i ustalić swoje hasło. Niezbędne jest wyrażenie zgód na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli klient posiada już konto w Wonga, wystarczy zalogować się na swoje konto.

Uproszczona forma aplikacji, została oparta na prostym formularzu online do wypełnienia, którego niezbędne będą dane z dowodu osobistego, konta bankowego, numer telefonu komórkowego i adres e-mail. Podstawowe informacje finansowe, dotyczące posiadanych miesięcznych dochodów i wydatków. Dla potwierdzenia tożsamości, klient musi zweryfikować swoją tożsamość, za pomocą konta bankowego. W tym celu należy przelać jeden grosz z własnego rachunku bankowego na konto pożyczkodawcy, lub skorzystać z alternatywnego modelu weryfikacji. Korzystając ze specjalnej aplikacji, która pozwala na weryfikację, bez konieczności wykonywania przelewu. Wystarczy za jej pośrednictwem zalogować się na swój rachunek bankowy. Bezpośrednio po akceptacji wniosku i potwierdzeniu tożsamości, pożyczka jest przelewana na rachunek wnioskodawcy.

Kto może uzyskać finansowanie od Wonga?

Firma pożyczkowa adresuje swoją ofertę promocyjną do osób, które ukończyły 18 lat, mają polskie obywatelstwo z adresem zameldowania i zamieszkiwania na terenie kraju. Wymagana jest odpowiednia zdolność kredytowa, oparta o stabilne źródło dochodu na odpowiednim poziomie, oraz braku przeterminowanych niespłaconych zobowiązań. Pożyczkodawca nie wymaga zaświadczeń o dochodach, ale wyjątkowych sytuacjach, klient może zostać poproszony o udokumentowanie wysokości uzyskiwanych dochodów.

Posiadanie innych kredytów np. bankowych, które są terminowo spłacane, nie jest przeszkodą do uzyskania pożyczki. O ile zdolność kredytowa klienta jest na właściwym poziomie.

Jeśli potrzebujesz pożyczki na wyższą kwotę, to możesz pożyczyć nawet do 15 000 zł z terminem spłaty do 36 miesięcy. Z bez kosztową przerwą w spłacie, możliwością zawieszenia spłaty na okres 7 dni i oprocentowaniem na poziomie 0% dla wszystkich.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki krótkoterminowej

,,Reprezentatywny przykład dla pożyczki krótkoterminowej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 474,89%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 200 zł, całkowita kwota do zapłaty 230,92 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 30,92 zł (w tym: prowizja 30,92 zł, odsetki 0 zł), pożyczka spłacana jednorazowo, okres kredytowania 30 dni. Dane aktualne na dzień 09.04.2020 r.
Wysokość pożyczki, koszt oraz czas, na jaki jest udzielana, są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej klienta.'' Źródło: www.wonga.pl

Dodaj opinię o Wonga za darmo

Write a comment

Comments: 2
  • #1

    Jan M. (Monday, 17 August 2020 12:44)

    Wonga odważnie reaguje na stagnację na rykach finansowych.

  • #2

    pozdr (Friday, 30 October 2020 11:08)

    1000 zł za darmo od Wonga to nie za wiele, ale w pożyczaniu online na chwilę musi wystarczyć. Pozdr.