· 

Wonga do 20 000 zł z jedną ratą gratis

Nowa promocja Wonga

Wonga to znana firma pożyczkowa, która specjalizuje się w sprzedaży pożyczek chwilówek online, na uproszonych warunkach. Nowym przedsięwzięciem biznesowym pożyczkodawcy jest propozycja promocyjna, dotycząca pożyczki przez internet, która jest oferowana do kwoty 20 000 zł. Z okresem kredytowym do 60 miesięcy, w którego czasie klient może skorzystać z wakacji kredytowych i jednej raty gratis.

Wonga do 20 000 zł z jedną ratą gratis

Firma pozabankowa już od 10 czerwca br. prowadzi na szeroką skalę, kampanię medialną dotyczącą nowych propozycji. Twarzą nowej kampanii marketingowej jest aktor Piotr Frączewski, który reklamuje produkt Wonga jako produkt charakteryzujący się wysokimi standardami propozycji m.in. dotyczącymi m.in. wiarygodności, uczciwości pożyczkodawcy i korzystnymi warunkami finansowymi, które w niczym nie ustępują ofertom bankowym.

Główne składniki oferty promocyjnej Wonga

Jedna rata gratis

Wonga ureguluje za klienta jedną ratę pożyczki. Ten wariant promocji jest dostępny wyłącznie dla pożyczek, które zostały zaciągnięte na 60 rat. Jednak nie wcześniej niż po upływie 13 miesięcy, od uzyskania pożyczki i terminowej spłacie minimalnie 12 rat. Warunkiem jest brak zaległości w spłacie zobowiązania.
Z tej opcji oferty promocyjnej można skorzystać 14 dni przed okresem płatności wybranej raty, ale nie później niż w ostatecznym terminie jej płatności.

Bez kosztowa przerwa w spłacaniu

Wonga bez pobierania opłaty zmieni termin spłaty raty, którą wskaże klient na koniec okresu, na jaki udzielono pożyczkę. Wymagane jest terminowe spłacenie minimalnie dwóch rat, z przerwy w spłacie można skorzystać raz na 12 miesięcy, ale nie więcej niż 3 razy w okresie kredytowym. Nie można posiadać zaległości w spłacie rat.
Opcja bez kosztowej przerwy w spłacie jest dostępna na 14 dni przed terminem spłaty i pozostaje aktywna do ostatecznego dnia spłaty raty.

Odroczenie spłaty o 7 dni

Firma bez kosztów odroczy o 7 dni okres spłaty wybranej raty. Warunkiem jest spłata co najmniej 2 rat i możliwość skorzystania z tej opcji raz na 3 miesiące. Wymagana jest terminowa spłata.
Ten składnik promocji jest dostępny na 14 dni przed terminem spłaty i pozostaje aktywna do ostatecznego dnia spłaty raty.

Inne promocje w Wonga

10 zł kosztów pierwszej pożyczki Wonga

Każdy nowy klient Wonga, który pierwszy raz pożycza w tej firmie, może uzyskać pożyczkę od 50 do 1500 zł, z okresem spłaty od 1 do 60 dni. Koszt pierwszej pożyczki krótkoterminowej to 10 zł, pożyczając np. 1000 zł na 60 dni — klient spłaca 1010 zł.

PayBack od Wonga na raty

Wonga dla swoich klientów, którzy korzystając z oferty ratalnej, ma propozycję dotyczącą bonusów za terminowe spłacanie pożyczki ratalnej. Pożyczkobiorca otrzymuje 1 punkt PayBack za każde 2 zł terminowej spłaty pożyczki. Wystarczy zawnioskować o wydanie karty PayBack, podczas aplikacji o pożyczkę ratalną. Zgromadzone punkty można wykorzystać wybranych punktach tj.: Hotele Ibis, Hotele Orbis, Kaufland, BP, LOT, Avon, Orange czy Multikino.

Główne zalety pożyczek Wonga to uproszczona aplikacja i weryfikacja zdolności kredytowej klienta, która pozwala w kilka minut uzyskać środki na konto bankowe klienta bez opuszczania domu. W procesie aplikacji wystarczy posiadać dowód osobisty, telefon komórkowy i rachunek bankowy. Firma wymaga stałych dochodów, które pozwolą na terminową spłatę pożyczki i braku wpisów w bazach osób zadłużonych. Autoryzacja danych personalnych jest realizowana za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego lub poprzez aplikację, która eliminuje potrzebę wykonywania przelewu rejestracyjnego.

POLECAMY SPRAWDZIĆ RÓWNIEŻ

Dodaj swoją opinię

Write a comment

Comments: 0