Vippo

Pożyczka ratalna Vippo

Pożyczki na raty Vippo

Vippo to pozabankowa propozycja pożyczek online, udzielanych na uproszczonych warunkach, całkowicie przez internet od 500 do 5000 zł. Spłata może być realizowana w formie ratalnej na przestrzeni od 6 do 36 miesięcy.

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Vippo

Kredytodawca: Vippo Sp. z o.o.
Oprocentowanie: 10%
RRSO: 111,88%
Pierwsza pożyczka: płatna
Okres pożyczki: 6 - 36 miesięcy
Kwota pożyczki: 500 — 5000 zł
Czas weryfikacji: kilka minut
Opłata rejestracyjna: 1,00 zł ew. brak
Max. kwota pierwszej pożyczki: 5000 zł,
Wiek pożyczkobiorcy: od 25 lat,
Infolinia czynna: 9:00 - 19:00
Adres: ul. Solec 22,00-410 Warszawa
Telefon: 22 3 76 00 76
Adres poczty elektronicznej: kontakt@vippo.pl

Reprezentatywny przykład

,,Zgodność z etyką reklamową Google: Minimalny okres trwania umowy (okres spłaty) pożyczki wynosi 6 miesięcy, maksymalny okres to 36 miesiące. Maksymalne RRSO wynosi 257,17 % przy pożyczce 1000zł na okres 6 miesięcy z maksymalną ratą w wysokości 283,23zł (kolejne raty równe).,,
Źródło:vippo.pl

Pozabankowe pożyczki do 5000 zł

Vippo to pozabankowa propozycja pożyczek online, udzielanych na uproszczonych warunkach, całkowicie przez internet, przez 24 godzinę na dobę, 7 dni w tygodniu. Wystarczy komputer z dostępem do sieci internetowej. Pożyczkodawca nie wymaga od klienta zabezpieczeń spłaty czy dodatkowych formalności, zaświadczeń itp. Wystarczy mieć ukończone 25 lat, mieć polskie obywatelstwo, mieszkać na stałe w Polsce i nie figurować w rejestrach osób zadłużonych, aby móc ubiegać się o pożyczkę internetową od 500 do 5000 zł. Spłata może być realizowana w formie ratalnej na przestrzeni od 6 do 36 miesięcy.

Jak uzyskać pożyczkę Vippo?

Osoby zainteresowane uzyskaniem szybkiej pożyczki online Vippo, powinni określić parametry kredytu tj. kwota i czas spłaty. Następnym krokiem jest wypełnienie wniosku, w którym należy podać dane teleadresowe i informacje finansowe. Po kilku/kilkunastu minutach pożyczkodawca powinien przekazać klientowi swoją decyzję kredytową. Jeśli decyzja jest pozytywna Vippo przesyła drogą elektroniczną warunki umowy dotyczącej przyznanej pożyczki. Akceptacja umowy odbywa się za pośrednictwem przelewu jednego złotego z konta klienta na rachunek pożyczkodawcy. W ramach przelewu rejestracyjnego, który służy m.in. potwierdzeniu tożsamości klienta i rejestracji konta bankowego do przelewu pożyczki ratalnej.

Pożyczki bez konta bankowego Vippo

Pożyczkobiorca spłaca pożyczkę za pośrednictwem rat kapitałowych i odsetek, do których dolicza się koszty dotyczące prowizji administracyjnej (miesięczna 30 zł) i prowizję za udzielenie pożyczki (jednorazowa 420 zł). Zależnie od formy wypłaty pożyczki, preferowanej przez klienta istnieje możliwość doliczenia kosztów obsługi wypłaty czekiem GIRO (15 zł) lub za pośrednictwem przelewu ekspresowego BlueCash (3 zł).

Metody wypłaty pożyczki

Pożyczkodawca dla swoich klientów przygotował trzy różne metody odbioru pieniędzy:
Pierwsza, dotyczy standardowego przelewu środków na rachunek bankowy pożyczkobiorcy. Pożyczka powinna zostać zaksięgowana bezpośrednio po sesji rozrachunkowej banku klienta. Ten model odbioru pieniędzy jest zupełnie bezpłatny.

Druga forma dostarczenia pieniędzy dla klienta jest realizowana za pośrednictwem przelewu ekspresowego BlueCash. Środki są dostępne po trzech godzinach od podpisania umowy pożyczkowej, koszt transakcji wynosi 3 zł, które klient uiszcza podczas spłaty pierwszej raty pożyczki.

Trzecia i ostania metoda odbioru pieniędzy to wypłata gotówki wykonana czekiem GIRO. Pożyczkodawca przekazuje klientowi czek GIRO w momencie podpisania umowy i jest aktywowany po 30 minutach. Realizacja czeku może zostać wykonana w Banku Pocztowym lub w placówce Poczty Polskiej przez okres 5 dni. Koszt operacji wynosi 15 zł i jest uiszczany podczas spłaty pierwszej raty. Wypłata pożyczki za pomocą czeku pozwala na nie angażowanie rachunku bankowego klienta w procesie pożyczania. Pożyczkobiorca nie musi realizować przelewu weryfikacyjnego.

Spłata pożyczki Vippo

Spłata pożyczki dobywa się w równych ratach miesięcznych, przelewem na rachunek bankowy według wcześniej ustalonego harmonogramu spłaty, który jest przekazywany klientowi po wypłacie pożyczki. Spłata odsetek i innych opłat jest regulowana w ramach miesięcznych rat kapitałowych, według ustalonej hierarchii:
Koszty sądowe i egzekucyjne;
Odsetki karne;
Odsetki umowne;
Opłaty i prowizje;
Zaległe raty kapitałowe;
Bieżące raty kapitałowe.

W jakich bazach danych jest weryfikowany pożyczkodawca?

Firma pożyczkowa Vippo ocenia zdolność kredytowa swoich klientów na podstawie m.in. danych zawartych w bazach danych tj.:
Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. z siedzibą w Warszawie;
Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A. z siedzibą we Wrocławiu;
Crif Services Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie;
getSCORE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu,
Biuro Informacji Kredytowej S.A. z siedzibą w Warszawie;
Rejestr Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. z siedzibą w Warszawie;
Związek Banków Polskich.

Odstąpienie od umowy

Każdy klient może odstąpić od umowy pożyczkowej na podstawie oświadczenia o odstąpieniu w terminie 14 dni od uzyskania pożyczki. Pożyczkobiorca jest zobowiązany do zwrotu kwoty pożyczki, wraz z należnymi odsetkami naliczonymi do dnia realnego zwrotu.

Poznaj  inne opinie pożyczek online

Dodaj swoją opinię o Vippo

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy

Write a comment

Comments: 0