Taratatu

Data aktualizacji: 26.10.2019

Pożyczka ratalna Taratatu do 4000 zł

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Taratatu

Kredytodawca: FINGO Capital S.A.,

Oprocentowanie: od 0%,

RRSO: od 93,29%,

Pierwsza pożyczka: płatna,

Okres pożyczki: od 2 do 24 miesięcy,

Kwota pożyczki: od 1000 do 4 000 zł,

Max. kwota pierwszej pożyczki: 10 000 zł,

Wiek pożyczkobiorcy: od 21 do 70 lat,

Opłata rejestracyjna: brak,

Godziny pracy: Poniedziałek - piątek, w godzinach 08:00 - 16:00,

Adres: ul. Grochowska 152 lok.3, 04-329 Warszawa,

Telefon: +48 (0-22) 121 86 79,

Adres poczty elektronicznej: kontakt@taratatu.pl

Taratatu

Taratatu to portal finansowy, który zajmuje się udzielaniem pozabankowych pożyczek na raty, w zakresie kwot od 1000 do 4000 zł. Spłata jest przewidziana na przestrzeni czasowej od 2 do 24 miesięcy. Pożyczkodawca udziela swoich pożyczek tylko dla osób bez negatywnych wpisów w rejestrach osób zadłużonych. Z możliwością pożyczania przez klientów, którzy jeszcze nie posiadają historii kredytowej w BIK. Wysokość pożyczki, jaką klient może zostać, uzyskać jest uwarunkowana kompetencjami finansowymi wnioskodawcy.

Spółka FinGO Capital S.A., która jest właścicielem serwisu Taratatu, adresuje swoje pożyczki do konsumentów indywidualnych, którzy poszukują szybkiej gotówki, bez zbędnych formalności. Bez czasochłonnych procedur dotyczących np. gromadzenia dokumentów finansowych, zaświadczeń czy poręczeń. Klient bez odwiedzania stacjonarnych biur kredytowych, uzyska pożyczkę online na dowód osobisty i konto bankowe.

Warunki uzyskania pożyczki ratalnej Taratatu

Osoby, które są zainteresowane uzyskaniem pożyczki Taratatu, muszą spełnić warunki stawiane przez pożyczkodawcę tj.:
 • skończone 21, ale nie przekroczone 70 lat;
 • kwalifikuje się jako konsument indywidualny w rozumieniu ustawy o kredycie konsumenckim;
 • posiadanie polskiego obywatelstwa;
 • stałe miejsce zamieszkania na terenie kraju;
 • dysponowanie możliwościami finansowymi, które pozwolą na terminowe uregulowanie zobowiązania;
 • uzyska pozytywną ocenę zdolności kredytowej u pożyczkodawcy;
 • nie posiada żadnych pożyczek Taratatu;
 • nie posiada negatywnych wpisów w rejestrach informacji gospodarczej;
 • posiada konto bankowe, telefon komórkowy i adres e-mail.

Klient, podczas oceny zdolności kredytowej jest weryfikowany przez pożyczkodawcę Taratatu m.in. w Biurze Informacji Gospodarczych i Biurze Informacji Kredytowej.

Aplikacja o pożyczkę Taratatu

Osoba, która jest zainteresowana zaciągnięciem pożyczki Taratatu, musi wybrać kwotę i czas spłaty przy pomocy suwaków na stronie pożyczkodawcy. A następnie kliknąć aktywny link ,,POŻYCZAM'', który przeniesie klienta na stronę rejestracji. Gdzie zostanie poproszony o podanie swojego adres e-mail i utworzenia hasła. Za pośrednictwem wiadomość e-mail zostanie poproszony o potwierdzenie prawidłowości swojego adresu e-mail kliknięciem odnośnik.

Potwierdzenie adresu e-mail pozwala na zalogowanie się do panelu klienta, w który można teraz aplikować o pożyczkę. Wystarczy wypełnić formularz online, w którym klient musi podać swoje dane dotyczące: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i potwierdzenie zgód na przetwarzanie danych osobowych. Przechodząc dalej, na podany numer telefonu komórkowego zostanie wysłany kod weryfikacyjny, który należy wprowadzić i potwierdzić w celu kontynuowania aplikacji.

Dalej, klient za pośrednictwem usługi KONTOMATIK zostanie poproszony o autoryzację danych osobowych i rejestrację rachunku bankowego. Wystarczy z listy banków wybrać swoja instytucję, zaakceptować warunki usługi i potwierdzić wybór. Teraz klient, podając swoje dane logowania do rachunku bankowego, loguje się na konto bankowe a system automatycznie, dokonuje autoryzacji.

Decyzja kredytowa o udzieleniu pożyczki Taratatu jest podejmowana w kilka chwil, jednak niedłużnej niż 72 godziny. Decyzja kredytowa jest dostarczana klientowi za pośrednictwem wiadomości SMS lub e-mail.
Pieniądze są przelewane Taratatu w czasie rzeczywistym na rachunek klienta, zależnie od okoliczności i instytucji finansowych czas oczekiwania to maksymalnie jeden dzień roboczy.

Spłata pożyczki ratalnej Taratatu

Spłata zaciągniętej pożyczki Taratatu jest realizowana w formie ratalnej, zgodnie z harmonogramem spłaty na, realizowana przelewem bankowym na indywidualny numer konta. Numer konta bankowego do spłaty można znaleźć m.in. w umowie pożyczkowej ew. w Harmonogramie spłaty. W tytule przelewu należy poprawnie wpisać numer uzyskanej pożyczki.

Spłata może zostać zrealizowana przed czasem, bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez klienta. W tym celu należy skontaktować się pożyczkodawcą.

Jeśli klient będzie posiadał problemy z terminowym uregulowaniem swoich zobowiązań, firma jest w stanie zmienić — przedłużyć termin spłaty pożyczki. W tym celu klient powinien bezzwłocznie skontaktować się pożyczkodawcą pod numerem telefonu: (22) 121-86-79.

Reprezentatywny przykład pożyczki Taratatu

,,Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki Taratatu - 1 000 zł, okres obowiązywania umowy 24 miesiące, oprocentowanie 0%, prowizja przygotowawcza 25% kwoty kapitału (250 zł), prowizja administracyjna 30% w skali roku (600 zł), RRSO - 93,29%, Całkowita kwota do zapłaty 1 850,00 zł (stan na dzień 26-10-2019).'' Źródło: www.taratatu.pl

Podsumowanie

Zalety
 • Uproszczona forma aplikacji;
 • Długi okres kredytowania;
 • Brak przelewu weryfikacyjnego;
 • Szybka decyzja kredytowa;
 • Pożyczka dostępna dla osób bez historii kredytowej w BIK.
Wady
 • Oferta tylko dla osób z pozytywną historią kredytową;
 • Niska kwota pożyczki ratalnej;
 • Brak możliwości uzyskania pożyczki w weekend.

Polecamy również


Dodaj opinie o Taratatu

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy.

Write a comment

Comments: 2
 • #1

  Grot (Monday, 28 October 2019 14:20)

  Warunki oferty prawie jak w banku.

 • #2

  Jemen (Friday, 21 February 2020 15:44)

  Naprawdę są tak rygorystycznie stawiane warunki kredytowe?