Super Rata do 6000 zł na 30 miesięcy

Super Rata to pożyczka pozabankowa oferowana przez SuperGrosz Sp. z o.o. Jest to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących dodatkowych środków finansowych od 1000 do 6000 zł. Dzięki Super Racie można spłacać pożyczkę w dogodnych ratach miesięcznych, które rozciągają się od 8 do 30 miesięcy. Ta elastyczność umożliwia dopasowanie spłaty do swoich indywidualnych możliwości finansowych. SuperGrosz Sp. z o.o. to renomowany pożyczkodawca, który oferuje szybkie i bezpieczne pożyczki. Wystarczy wypełnić prosty formularz online i otrzymać odpowiedź w ciągu kilku minut. Bez zbędnych formalności i dodatkowych dokumentów. Super Rata to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują szybkiego dostępu do gotówki na korzystnych warunkach.

7/6/20155 min read

Super Rata
Super Rata

Super Rata to pożyczka pozabankowa oferowana przez pożyczkodawcę SuperGrosz Sp. z o.o. w zakresie kwot od 1000 do 6000 zł spłacana w ratach miesięcznych od 8 do 30 miesięcy.

Formularz informacyjny kredytu konsumenckiego Super Rata

Kredytodawca: SuperGrosz Sp. z o.o.,
RRSO: od 156,1%,
Pierwsza pożyczka: płatna,
Okres pożyczki: 8 - 30 miesięcy,
Kwota pożyczki: 1000 - 6000 zł,
Czas weryfikacji: od 15 minut,
Opłata rejestracyjna: 0.01 zł/0 zł,
Max. kwota pierwszej pożyczki: 5000 zł,
Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat,
Godziny pracy: Poniedziałek - piątek: 8-20, Sobota: 9-17,
Adres: ul. Inflancka 11/27, 00-189 Warszawa,
Telefon: 22 102 16 00,
Adres poczty elektronicznej: [email protected]

Reprezentatywny przykład pożyczki Super Rata

,,Reprezentatywny przykład dla Super Rata: całkowita kwota 3500 PLN, czas obowiązywania umowy: 24 miesięcy, oprocentowanie zmienne 10 % rocznie, prowizja przygotowawcza 1925 zł, prowizja administracyjna 1050 zł, odsetki 376,17 zł. Całkowita kwota do zapłaty 6851,17 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 107,09% (stan na dzień 07.05.2018 r.).
Całkowite maksymalne RRSO dla Super Rata wynosi 156,13%. Minimalny okres spłaty wynosi 365 dni, a maksymalny okres spłaty to 900 dni.,, Źródło: superrata.pl

1000 - 15 000 zł; do 50 miesięcy; RRSO: 40,33%

Super GroszSuper Grosz
AasaAasa

1000 - 15 000 zł; do 36 miesięcy; RRSO: 48,12%

RatkaRatka

500 - 20 000 zł; do 60 miesięcy; RSOO: 34,97%

SmartneySmartney

3000 - 60 000 zł; do 84 miesięcy; RSOO: 25,99%

WongaWonga

200 - 20 000 zł; do 48 miesięcy; RSOO: 86,09%

ProvidentProvident

300 - 20 000 zł; do 48 miesięcy; RSOO: 19,75%

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu lub pożyczki zostaną przedstawione przez właściwą firmę lub bank w trakcie zawierania umowy.

Super Rata od 18 roku życia

Super Rata to pożyczka ratalna online oferowana przez pożyczkodawcę SuperGrosz Sp. z o.o. w zakresie kwot od 1000 do 6000 zł spłacana w ratach miesięcznych od 8 do 30 miesięcy. Wszystkie czynności dotyczące uzyskania pożyczki są wykonywane całkowicie przez internet na uproszczonych warunkach.

Jakie są warunki uzyskania Super Rata?

Podstawowymi warunkami niezbędnymi do spełnienia przez osoby ubiegające się o uzyskanie pożyczki Super Rata są:
zamieszkiwanie na stałe na terenie kraju;
posiadanie polskiego obywatelstwa;
uzyskiwanie stałego dochodu;
brak złej reputacji finansowej w rejestrach BIK, BIG InfoMonitor, KRD, BIK S.A;
ukończone 18 lat.

Czy Super Rata ma zabezpieczenia dotyczące zastawów, czy poręczeń?

Super Rata jest oferowana całkowicie pożyczka przez internet, na uproszczonych zasadach bez stosowania zastawów czy poręczeń.

Czy super rata dzwoni do pracodawcy w celu weryfikacji danych?

Zwyczajowo Super Rata nie realizuje takich telefonów, jednak — jak zapewniał nas pożyczkodawca — w wyjątkowych okolicznościach, kiedy zachodzi uzasadniona potrzeba wyjaśnienia zaistniałej nieścisłości. Może być zrealizowany telefon do pracodawcy np. przy braku możliwości kontaktu telefonicznego z klientem (np. kiedy klient nie odbiera telefonu).

Jak są weryfikowane dane personalne klienta?

Super Rata umożliwia autoryzację danych klienta za pośrednictwem standardowego przelewu weryfikacyjnego — symboliczny przelew z konta klienta na rachunek pożyczkodawcy. Druga metoda dotyczy wykorzystania aplikacji do zalogowania się na rachunek przez klienta — metoda nie wymaga realizacji przelewu. Ostatnim sposobem weryfikacji klienta jest metoda bez angażowania konta bankowego klienta — weryfikacja za pomocą dowodu osobistego na poczcie — podczas realizacji wypłaty czeku GIRO.

Jak i kiedy otrzymam pieniądze Super Rata?

Pożyczka Super Rata jest przelewana na konto klienta ew. odbierana w formie gotówkowej na poczcie na podstawie
wypłaty Giro. Wypłata jest realizowana bezpośrednio po pozytywnej decyzji kredytowej, jednak nie później niż 14 dni po wydaniu decyzji.

Jak należy poprawnie spłacić pożyczkę?

Pożyczka ratalna Super Rata powinna zostać spłacona w terminie wyznaczonym w harmonogramie spłaty, ew. można spłacić przed czasem. Jednak należy pamiętać, że spłacona pożyczka to taka, która została zaksięgowana na rachunku firmy pożyczkowej. Wszystkie niezbędne dane dotyczące poprawnego wykonania spłaty, znajdują się w umowie pożyczkowej. Można również skorzystać ze wsparcia doradcy z BOK pod numerem telefonu 22 102 16 00.

Dlaczego wniosek o pożyczkę został odrzucony?

Przyczyną wydania negatywnej decyzji kredytowej, może być wiele różnych powodów, które mają wpływ na ocenę ryzyka kredytowego.
Pożyczkodawca na podstawie zebranych informacji o kliencie doszedł do wniosku, że ryzyko jest zbyt wielkie a rachunek prawdopodobieństwa braku spłaty pożyczki zbyt wysokie.
Wnioskodawca widnieje w rejestrach osób zadłużonych tj.: BIG czy KRD.
Dane podane w formularzu rejestracyjnym/wniosku są nieprawdziwe, ew. zostały niepoprawnie zapisane itp.

Czy otrzymam drugą pożyczkę przed spłatą pierwszej?

Udzielenie drugiej, kolejnej pożyczki Super Rata jest możliwe dopiero po spłacie pierwszej. Firma nie praktykuje udzielania kilku pożyczek, w tym samym czasie dla tej samej osoby.

Czy istnieje możliwość wydłużenia okresu spłaty?

Wybór parametrów pożyczki Super Rata powinien być dobrze przemyślany i oparty o kalkulację własnych możliwości finansowych. Odpowiedzialne podejmowanie decyzji kredytowej, może uchronić klientów przed poważnymi komplikacjami. W omawianej ofercie pożyczkowej nie ma możliwości wydłużenia terminu spłaty. W sytuacjach, kiedy powstają poważne trudności z regulowaniem swoich zobowiązań, należy niezwłocznie skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 22 102 16 00.

Posiadanie kredytu w banku, czy w innej firmie może uniemożliwić uzyskanie gotówki?

Jeśli kredyty w innych instytucjach są regularnie spłacane a posiadane zobowiązania, nie utrudnią, regulowania nowego zobowiązania to nie będzie problemów z przyznaniem nowej pożyczki.