Data aktualizacji: 30 października 2017

Super Grosz

Pożyczka darmowa do 1000 zł na 30 dni

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego

Pożyczka Super Grosz
 Kredytodawca:
SuperGrosz Sp. z o.o.
Czerniowiecka 6B, Warszawa
 Oprocentowanie:   0%
 RRSO:   od 0%
 Pierwsza pożyczka:   bezpłatna
 Okres pożyczki:  2 - 48 miesięcy
 Kwota pożyczki:  100 -3000 zł / 1000 - 10 000 zł
 Czas weryfikacji:
 30 minut
 Opłata rejestracyjna:  -
 Max. kwota pierwszej pożyczki:  1000 zł/7000 zł
 Przedłużenie spłaty:  7 dni
 Wiek pożyczkobiorcy:  od 18 lat
 Godziny pracy: dni robocze 7-21, weekendy 9-17
 Adres: Czerniowiecka 6B, Warszawa
 Telefon:  22 102 15 00
 Adres poczty elektronicznej:  kontakt@supergrosz.pl
 Adres www:  www.supergrosz.pl

 


Pożyczki krótkoterminowe i ratalne

Pożyczki online do 3000 zł na 30 dni. Pierwsza chwilówka do 1000 zł za darmo dla nowych klientów.

Super Grosz to nowy produkt na rynku pożyczek pozabankowych, który umożliwia zaciągnięcie pożyczki online od 100 do 3000 zł. Spłata jest zaprojektowana na okres od 1 do 30 dni, która w szczególnie uzasadnionych okolicznościach może zostać przedłużona. Nowi klienci pożyczają do kwoty 1000 zł na 30 dni za darmo, bez ukrytych kosztów.

Dla klientów zainteresowanych pożyczkami długoterminowymi, Super Grosz ma do zaproponowania produkt ratalny. Pożyczki ratalne udzielane od 1000 do 7 000 zł dla nowych klientów i 10 000 zł dla stałych klientów z okresem spłaty 2 - 48 miesięcy.

Automatyczny program obsługi klientów, umożliwia wypłatę pożyczki nawet w 5 minut po wypełnieniu wniosku online. Aplikacja nie jest uwarunkowana przelewem weryfikacyjnym, klient nie musi przelewać symbolicznej kwoty, z własnego konta na rachunek bankowy pożyczkodawcy. Weryfikacja jest realizowana za pośrednictwem bezpiecznego programu, który weryfikuje zakres aktywności na koncie bankowym klienta.

Wymogi oferty Super Grosz

Kredytobiorca wnioskujący o pożyczkę w Super Grosz, musi przygotować dane z dowodu osobistego, konta bankowego i numer telefonu komórkowego. Pożyczkodawca nie wymaga od klientów zaświadczeń i poręczeń, nie są wymagane dokumenty potwierdzające zakres uzyskiwanych dochodów.
Informacja o decyzji kredytowej jest przekazywana za pośrednictwem wiadomości przesłanej SMS i poczty elektronicznej.

Firma adresuje swoje pożyczki do klientów od 18 do 70 roku życia, którzy posiadają polskie obywatelstwo i stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski. Zostali pozytywnie zweryfikowani w ramach oceny kredytowej. W oparciu o dane zawarte we wniosku i Biurze Informacji Gospodarczej. Pożyczkodawca udziela pełnomocnictwa Super Groszowi do zwarcia - podpisania umowy na odległość. Dzięki czemu nie trzeba czekać na umowę itp. Pieniądze są przelewane na konto pożyczkobiorcy, natychmiast po pozytywnej ocenie wniosku kredytowego.

Tabela opłat za przedłużenie pożyczki

 Okres przedłużenia  Prowizja za przedłużenie
7 dni
7,00%
Reprezentatywny przykład dla drugiej i kolejnej pożyczki (płatnej) udzielonej na sumę 1000 zł z terminem spłaty, obowiązującym przez 30 dni. Oprocentowanie wynosi 0%; brak opłaty przygotowawczej; prowizja wysokości 199 zł. Pożyczkobiorca musi zapłacić łącznie, całkowitą kwotę pożyczki - 1199zł; RRSO 809,8%.

Brak terminowej spłaty naraża pożyczkobiorce na dodatkowe opłaty, związane z działaniami windykacyjnymi np. płatne wezwania do zapłaty, odsetki za zwłokę, inne płatne działania w celu odzyskania nieuregulowanych zobowiązań. Koszt wszystkich działań windykacyjnych w miesiącu rozliczeniowym, nie może przekroczyć łącznej kwoty 165 zł miesięcznie.


Reklama
supergrosz.pl

Weryfikacja danych personalnych

Firma stosuje trzy metody weryfikacji danych personalnych klienta. Pierwsza metoda dotyczy tradycyjnego przelewu weryfikacyjnego, który jest realizowany na symboliczną kwotę jednego grosza z konta klienta, na rachunek firmy pożyczkowej. Alternatywnym sposobem weryfikacji danych personalnych, jest logowanie się na rachunek bankowy, za pośrednictwem aplikacji KontoX, która wykorzystuje bezpieczne łącze szyfrujące SSL.Trzecia wersja weryfikacji GIRO – weryfikacja tożsamości w urzędzie pocztowym (w trakcie wdrażania).

Usługa GIRO Płatność w SuperGrosz.pl

Usługa GIRO Płatność w SuperGrosz.pl
GIRO Płatność

Z początkiem marca br. firma SuperGrosz wdrożyła usługę GIRO Płatności, która pozwala na alternatywną formę weryfikacji tożsamości z pominięciem konta bankowego i funkcji realizowanych online. Dzięki czemu oferta pożyczki zyskuje szerszy zakres obsługi klientów, bez rygoru dysponowania rachunkiem bankowym i obsługi za pośrednictwem internetu. Wystarczy placówka Poczty Polskiej ew. Banku Pocztowego, aby wybrać pieniądze w ramach GIRO Płatność.

 

Klient po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej i wcześniejszym wyborze tej formy weryfikacji udaje się z dowodem osobistym i danymi transakcji (przesłanymi przez firmę pożyczkową — SMS) do placówki Poczty Polskiej i aby odebrać pieniądze.


Dodaj opinię o Super Grosz

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy.

Write a comment

Comments: 2
  • #1

    Emil W (Tuesday, 08 March 2016 22:45)

    Interesująca oferta, ale w internecie wiele się mówi o tej firmie, że prowadzi podejrzane praktyki z danymi osobowymi i danymi do konta. Nie wiem czy bezpieczne jest pożyczać u nich?!

  • #2

    IGA (Saturday, 23 April 2016 19:32)

    Ja sprawdziłam i raczej nic złego nie było. Pożyczka spłacona i jestem zadowolona z ich oferty.