Super Grosz

Data aktualizacji: 12.05.2020

Im szybciej spłacisz, tym niższy koszt pożyczki Super Grosz
Super Grosz przygotował nową propozycję promocyjną dla swoich klientów. Firma pozabankowa w zamian za wcześniejszą spłatę obniży koszt swoich produktów, które można uzyskać na preferencyjnych warunkach od 500 do 3000 zł na 6 miesięcy... więcej »

Pożyczka Super Grosz za 0 zł do 1000 zł na 30 dni

Reklama

FORMULARZ INFORMACYJNY DOTYCZĄCY KREDYTU KONSUMENCKIEGO SUPER GROSZ

Kredytodawca: SuperGrosz Sp. z o.o.,

Oprocentowanie: od 0%,

RRSO: od 0%,

Pierwsza pożyczka: bezpłatna,

Okres pożyczki: 4 - 50 miesięcy,

Kwota pożyczki: 100 -3000 zł / 1000 - 15 000 zł,

Czas weryfikacji: 30 minut,

Opłata rejestracyjna: 0.01 zł/0 zł,

Max. kwota pierwszej pożyczki: 1000 zł/7000 zł,

Wiek pożyczkobiorcy: od 21 lat,

Godziny pracy: dni robocze 7-21, weekendy 9-17,

Adres: Czerniowiecka 6B, Warszawa,

Telefon: 22 102 15 00,

Adres poczty elektronicznej: kontakt@supergrosz.pl

Pożyczka krótkoterminowa i ratalna Super Grosz

Super Grosz

Super Grosz to nowy produkt na rynku pożyczek pozabankowych, który umożliwia zaciągnięcie pożyczki online od 100 do 3000 zł. Spłata jest zaprojektowana na okres od 1 do 30 dni, która w szczególnie uzasadnionych okolicznościach może zostać przedłużona. Nowi klienci pożyczają do kwoty 1000 zł na 30 dni za darmo, bez ukrytych kosztów.

Dla klientów zainteresowanych pożyczkami długoterminowymi, Super Grosz ma do zaproponowania produkt ratalny. Pożyczki ratalne udzielane od 1000 do 10 000 zł dla nowych klientów i 15 000 zł dla stałych klientów z okresem spłaty 4 - 50 miesięcy.

Automatyczny program obsługi klientów, umożliwia wypłatę pożyczki nawet w 5 minut po wypełnieniu wniosku online. Aplikacja nie jest uwarunkowana przelewem weryfikacyjnym, klient nie musi przelewać symbolicznej kwoty, z własnego konta na rachunek bankowy pożyczkodawcy. Weryfikacja jest realizowana za pośrednictwem bezpiecznego programu, który weryfikuje zakres aktywności na koncie bankowym klienta.

Wymogi oferty Super Grosz

Kredytobiorca wnioskujący o pożyczkę w Super Grosz, musi przygotować dane z dowodu osobistego, konta bankowego i numer telefonu komórkowego. Pożyczkodawca nie wymaga od klientów zaświadczeń i poręczeń, nie są wymagane dokumenty potwierdzające zakres uzyskiwanych dochodów.
Informacja o decyzji kredytowej jest przekazywana za pośrednictwem wiadomości przesłanej SMS i poczty elektronicznej.

Firma adresuje swoje pożyczki przez internet Super Grosz do klientów od 18 do 70 roku życia, którzy posiadają polskie obywatelstwo i stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski. Zostali pozytywnie zweryfikowani w ramach oceny kredytowej. W oparciu o dane zawarte we wniosku i Biurze Informacji Gospodarczej. Pożyczkodawca udziela pełnomocnictwa Super Groszowi do zwarcia - podpisania umowy na odległość. Dzięki czemu nie trzeba czekać na umowę itp. Pieniądze są przelewane na konto pożyczkobiorcy, natychmiast po pozytywnej ocenie wniosku kredytowego.

,,Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej Super Grosz: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 57.8 % dla całkowitej kwoty 6000 PLN, czas obowiązywania umowy 48 miesięcy, spłata w 48 ratach miesięcznych po 277.18 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 10 % rocznie. Całkowity koszt 7304.7, w tym: prowizja 6000 zł, odsetki 1304.7 zł. Całkowita kwota do zapłaty 13304.7 zł. (stan na dzień 04.11.2018 r.).,,
Źródło: www.supergrosz.pl

Brak terminowej Super Grosz spłaty naraża pożyczkobiorce na dodatkowe opłaty, związane z działaniami windykacyjnymi np. płatne wezwania do zapłaty, odsetki za zwłokę, inne płatne działania w celu odzyskania nieuregulowanych zobowiązań. Koszt wszystkich działań windykacyjnych w miesiącu rozliczeniowym, nie może przekroczyć łącznej kwoty 165 zł miesięcznie.

Usługa GIRO Płatność w SuperGrosz

Z początkiem marca br. firma Super Grosz wdrożyła usługę GIRO Płatności, która pozwala na alternatywną formę weryfikacji tożsamości z pominięciem konta bankowego i funkcji realizowanych online. Dzięki czemu oferta pożyczki zyskuje szerszy zakres obsługi klientów, bez rygoru dysponowania rachunkiem bankowym i obsługi za pośrednictwem internetu. Wystarczy placówka Poczty Polskiej ew. Banku Pocztowego, aby wybrać pieniądze w ramach GIRO Płatność.

 

Klient po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej i wcześniejszym wyborze tej formy weryfikacji udaje się z dowodem osobistym i danymi transakcji (przesłanymi przez firmę pożyczkową — SMS) do placówki Poczty Polskiej i aby odebrać pieniądze.

Weryfikacja danych personalnych Super Grosz

Super Grosz stosuje trzy metody weryfikacji danych personalnych klienta. Pierwsza metoda dotyczy tradycyjnego przelewu weryfikacyjnego, który jest realizowany na symboliczną kwotę jednego grosza z konta klienta, na rachunek firmy pożyczkowej. Alternatywnym sposobem weryfikacji danych personalnych, jest logowanie się na rachunek bankowy, za pośrednictwem aplikacji KontoX, która wykorzystuje bezpieczne łącze szyfrujące SSL.Trzecia wersja weryfikacji GIRO – weryfikacja tożsamości w urzędzie pocztowym (w trakcie wdrażania).
Super Grosz z nową promocją
Super Grosz w ofercie ratalnej z nową promocją dla nowych klientów, którzy mogą pożyczać na preferencyjnych warunkach finansowych - RRSO 7,77%. Pożyczka zaciągnięta na kwotę 10 tys. zł z okresem spłaty 36 miesięcy wygeneruje koszt całkowity 1198 zł (RRSO 7,77%). Osoby, które spełniają warunki dotyczące oferty promocyjnej — status nowego klienta, brak aktywnej pożyczki (również w innych instytucjach) i posiadanie zarejestrowanej w BIK — terminowo spłaconej pożyczki w ciągu 12 miesięcy od aplikacji.
Pożyczkodawca gwarantuje stałe warunki finansowe (RRSO 7,77%) w całym okresie kredytowym.

Polecamy również inne pożyczki przez internet

Dodaj opinię o Super Grosz

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy.

Write a comment

Comments: 5
 • #1

  Emil W (Tuesday, 08 March 2016 22:45)

  Interesująca oferta, ale w internecie wiele się mówi o tej firmie, że prowadzi podejrzane praktyki z danymi osobowymi i danymi do konta. Nie wiem czy bezpieczne jest pożyczać u nich?!

 • #2

  IGA (Saturday, 23 April 2016 19:32)

  Ja sprawdziłam i raczej nic złego nie było. Pożyczka spłacona i jestem zadowolona z ich oferty.

 • #3

  BRAWO (Tuesday, 26 March 2019 16:04)

  Super Grosz z RRSO 7,77% w ofercie ratalnej jest konkurencyjna dla kredytów bankowych.

 • #4

  Super Grosz jest OK (Thursday, 09 May 2019 19:31)

  Super Grosz to dobra oferta, która nie wymaga zbyt wiele zachodu, aby uzyskać gotówkę na konto. Szybka aplikacja za pomocą prostego formularza online i po kilku chwilach miałem już przelew na swoim koncie. Polecam.

 • #5

  Piotr (Monday, 03 February 2020 12:21)

  Interesująca propozycja chwilówki.