Ratkomat

Pożyczka ratalna Ratkomat

Pożyczka Ratkomat jest udzielana od kwoty 1000 do maksymalnej wartości na poziomie 10 000 zł. Spłata w ratach miesięcznych, może odbywać się od 10 do 24 miesięcy.

Ratkomat

Formularz informacyjny kredytu konsumenckiego Ratkomat

Kredytodawca: Aasa Polska S.A.,
RRSO: od 52.75%,
Pierwsza pożyczka: płatna,
Okres pożyczki: do 24 miesięcy,
Kwota pożyczki: 1000 - 10 000 zł,
Max. kwota pierwszej pożyczki: 10 000 zł,
Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat,
Godziny pracy: Pn - Pt 8.00-21.00,
Adres: Raciborska 35 A, 44-200 Rybnik,
Telefon: +48 793 884 510,
Adres poczty elektronicznej: kontakt@ratkomat.pl

Ratkomat do 10 000 zł

Ratkomat umożliwia uzyskanie pożyczki na uproszczonych zasadach, wyłącznie za pośrednictwem internetu. W ramach pozabankowej pożyczki udzielanej, przez skandynawskiego pożyczkodawcę należącego do grupy finansowej Aasa Global (w Polsce znanej pod marką Aasa Polska). Pożyczka Ratkomat jest udzielana od kwoty 1000 do maksymalnej wartości na poziomie 10 000 zł. Spłata w ratach miesięcznych, może odbywać się od 10 do 24 miesięcy.

Warunki udzielenia pożyczki Ratkomat

Firma pozabankowa uzależnia udzielenie kredytu od spełnienia kilku podstawowych warunków, przez klientów m.in.:
wiek kredytobiorcy powinien mieścić się w przedziale od 20 - 80 lat;
osoba ubiegająca się o pożyczkę, nie może widnieć w bazach osób zadłużonych BIG (InfoMonitor, ERIF);
dysponować stałym źródłem dochodu na terenie kraju, które można zweryfikować (umowa o prace, renta, emerytura);
pożyczkobiorca musi na stałe być zameldowany na terenie Polski.

Wniosek o pożyczkę w Ratkomat

Klient dla skorzystania z oferty Ratkomat musi wypełnić wniosek online, w którym powinien podać podstawowe dane osobowe, zakres kwoty i okres na jaki chce zaciągnąć pożyczkę. Decyzja kredytowa jest podejmowana tego samego dnia i za pośrednictwem wiadomości mailowej ew. telefonicznej przekazywana pożyczkobiorcy, który za pośrednictwem poczty elektronicznej otrzymuje wstępne zapisy umowy pożyczkowej i harmonogram spłaty. Kurier na adres klienta dostarcza umowę w formie papierowej do podpisania (na koszt firmy pożyczkowej). Natychmiast po otrzymaniu podpisanej umowy, Ratkomat przelewa pieniądze na konto ew. za pośrednictwem czeku GIRO do realizacji w wybranej placówce pocztowej.

Uproszczona weryfikacja pożyczki Ratkomat

Standardowo firma nie wymaga od swoich klientów przesyłania dodatkowych dokumentów i zaświadczeń. Jednak w wyjątkowych sytuacjach dla potwierdzenia danych zawartych we wniosku. Może poprosić o przesłanie np. wyciągu z banku czy innego zaświadczenia.

Istnieje możliwość zaciągnięcia drugiej pożyczki przed terminem spłaty pierwszej, pod warunkiem uregulowania minimum połowy rat pierwszej pożyczki.

Spłata odbywa się przelewem bankowym na indywidualne konto, przypisane do konkretnego klienta. Zmiana terminu spłaty jest możliwa po wcześniejszym uzgodnieniu z Biurem Obsługi Klienta.

Ratkomat dla firm

Ratkomat dla firm to możliwość uzyskania kredytu obrotowego nawet do 20 000 zł na 36 miesiące dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Pożyczka jest dostępna już od pierwszego dnia prowadzenia działalności, bez potrzeby gromadzenia dokumentów finansowych, rejestracyjnych czy księgowych. Firma pozabankowa nie oczekuje od swoich klientów zabezpieczeń, poręczeń itp. formalności. Wystarczy mieć stałe miejsce zamieszkania i adres prowadzonej działalności gospodarczej na terenie kraju i nie figurować w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, KRD lub ERIF).

,,Zgodność z etyką reklamową Google: Minimalny okres trwania umowy (okres spłaty) pożyczki wynosi 12 miesięcy, maksymalny okres to 24 miesiące. Maksymalne RRSO wynosi 81,07 % przy pożyczce 5000zł na okres 23 miesięcy z ratą w wysokości 373,59 zł (stan na dzień 24.08.2018 r.).

Wskazane parametry oferty mają charakter informacyjny, są oparte o wyliczenia na podstawie informacji publicznie dostępnych na stronie należącej do Aasa Polska S.A. Salelifter Sp. z o.o. oraz MarkOnline Sp. z.o.o nie ponoszą odpowiedzialności za treść powyższej oferty.
Minimalny okres spłaty wynosi 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty to 24 miesiące.
Całkowite Maksymalne RRSO wynosi 247,64%.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 23 miesięcy wynosi 83,95%. Rata miesięczna 378,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,91 zł, opłata przygotowawcza 300 zł, prowizja 2 880 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 694,91 zł (stan na dzień 16.10.2018 r.).,, Źródło: ratkomat.pl

Poznaj  inne opinie pożyczek online

Dodaj swoją opinię o Ratkomat

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy

Write a comment

Comments: 0