RataPro

Pożyczki ratalne RataPro

RataPro to pożyczki online, udzielane na uproszczonych warunkach aplikacji od kwoty 1000 do 60 000 zł. Z okresem kredytowym od 1 do 48 miesięcy. Elastyczne warunki kredytowania, renomowani pożyczkodawcy, czy brak ukrytych opłat, to tylko kilka elementów oferty, którą prezentuje RataPro.

RataPro

RataPro — pożyczka online do 60 000 zł na 48 miesięcy;
wymagane: dowód osobisty, konto bankowe, telefon komórkowy, adres e-mail, zameldowanie;
zalety: długi okres spłaty, brak ukrytych opłat, możliwość uzyskania pożyczki w weekend, możliwość zmiany terminu spłaty;
wady: brak kontaktu telefonicznego do RataPro;

RataPro wniosek online

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego RataPro

RRSO: 321%
Pierwsza pożyczka: płatna
Okres pożyczki: od 1 do 48 miesięcy
Kwota pożyczki: 1000 - 60 000 zł
Opłata rejestracyjna: 0.01 zł/0 zł
Max. kwota pierwszej pożyczki: do 60 000 zł
Wiek pożyczkobiorcy: od 20 do 80 lat
Godziny pracy: Pn. - Nd. 8.00 - 22.00
Adres poczty elektronicznej: klient@ratapro.pl

Lista współpracujących pożyczkodawców z RataPro

IPF Polska Sp.z o. o.
Wandoo Finance Sp.z o. o.
Creamfinance Poland Sp.z o. o
MILOAN POLSKA Sp. z o. o.
Net Credit Sp.z o. o.
Aventus Group Sp. z o. o.
Creditperfect Sl.
Aasa Polska SA
Tamga Group Pty Ltd
Easy Payment Services OOD

Jak uzyskać pożyczkę za pośrednictwem RataPro?

APLIKUJ TERAZ O RATAPRO

Osoby zainteresowane uzyskaniem pożyczki ratalnej za pośrednictwem RataPro, powinni określić kwotę swojej pożyczki, korzystając z suwaka kalkulatora pożyczkowego na stronie oferty. Klikając w aktywny link ,,APLIKUJ TERAZ!", który otworzy formularz online wniosku.

1/5 Wniosek online RataPro — Dane osobowe

1/5 Wniosek online RataPro — Dane osobowe

W pierwszej fazie aplikacji, klient musi uzupełnić formularz dotyczący danych osobowych, w którym musi podać imię i nazwisko, PESEL, numer telefonu i adres e-mail. Po wyrażeniu niezbędnych zgód dotyczących przetwarzania danych osobowych. Może przejść do drugiej części formularza.

2/5 Wniosek online RataPro — Informacje adresowe

Druga część wniosku aplikacyjnego dotyczy informacji adresowych wnioskodawcy. Klient, w formularzu online musi podać informacje dotyczące: edukacji, stanu cywilnego, kodu pocztowego, województwa, miasta, ulicy, numer domu i lokalu, liczby mieszkańców, oraz statusu mieszkania. Jeśli wszystkie dane zostały prawidłowo wpisane, można przejść dalej.

3/5 Wniosek online RataPro — Źródło dochodu

3/5 Wniosek online RataPro — Źródło dochodu

Trzecia część formularza online aplikacji, dotyczy informacji źródła dochodu wnioskodawcy. Aplikant musi, określić swoje źródła dochodu, aby móc przejść dalej.

4/5 Wniosek online RataPro — Informacje finansowe

4/5 Wniosek online RataPro — Informacje finansowe

Czwarta część formularza dotyczy informacji finansowych, w których musimy określić: miesięczny dochód, wydatki miesięczne, inne miesięczne wydatki na pożyczki, oraz numer konta bankowego.

5/5 Wniosek online RataPro — Inne informacje

5/5 Wniosek online RataPro — Inne informacje

Ostatnia część aplikacji jest poświęcona innym informacjom, które dotyczą: kraju urodzenia, obywatelstwa, drugiego obywatelstwa (opcjonalnie), numeru dowodu osobistego, daty wydania dowodu osobistego, liczby osób na utrzymania i celu pożyczki. Na koniec musimy zaakceptować niezbędne zgody i oświadczenia. Jeśli nasz formularz został poprawnie wypełniony, klikamy w aktywny link ,,APLIKUJ TERAZ", który spowoduje, że system automatycznie przetworzy dane i wyda wstępną decyzję kredytową. Zwyczajowo jest to pozytywna decyzja, dodatkowo musimy ustalić swoje hasło do naszego konta na portalu pożyczkowym, określić kraj urodzenia i swoje obywatelstwo.

Wstępna decyzja kredytowa Ratapro

W kolejnym kroku musimy potwierdzić swoją tożsamość za pośrednictwem konta bankowego. Realizują przelew weryfikacyjny na kwotę 1 grosza. Istnieje możliwość skorzystania z alternatywnej metody weryfikacji — ekspresowej, która nie wymaga wykonywania przelewu. Wystarczy za pośrednictwem aplikacji zalogować się na swoje konto bankowe. Dopiero po autoryzacji swoich danych personalnych uzyskamy ostateczną decyzję kredytową, o której zostaniemy powiadomieni wiadomością SMS i e-mail.

Weryfikacja tozsamości Ratapro

Poznaj  inne opinie chwilówek online

Write a comment

Comments: 0