Ranking kredytów gotówkowych


10000 zł na 24 miesiące - wrzesień 2014 r

Ranking Kredytów gotówkowych 10000 zł na 24 miesiące - wrzesień 2014
W sytuacji, kiedy nasze oszczędności są ograniczone, a rodzina i znajomi też nie mogą nas skutecznie wesprzeć pożyczką. Stajemy przed wyborem oferty kredytu gotówkowego i zakresu jego wysokości. Musimy wybrać ofertę konkretnego kredytu gotówkowego z najmniejszymi kosztami, które będziemy musieli ponosić przez określonym zakresie czasu. Zazwyczaj jest to kilkanaście miesięcy. Więc zależy nam aby raty miesięczne, które będziemy spłacać nie uszczuplały zbyt mocno naszego budżetu domowego.
Przy wyborze kredytu gotówkowego, klienci oczekują od instytucji bankowych informacji, które pozwolą ocenić realne koszty, jakie kredyty gotówkowe odbiorca musi ponieść, w trakcie spłaty zobowiązań kredytowych.
Okazuje się, że zakres oprocentowania i inne parametry produktu, które są dostarczane w ramach oferty. Nie spełniają oczekiwań konsumentów w zakresie informacji. Stanowiąc mało czytelny i nie zrozumiały przekaz. To co dla analityków bankowych, jest esencją wiedzy o kredycie. Dla przeciętnego klienta jest mało opisowe.
Interaktywny Instytut Badań Rynkowych przeprowadził badania na zlecenie BNP Paribas, na 800 osobowej grupie losowo wybranych internautów od 18 do 50 roku życia. Dotyczące oceny wiedzy i potrzeb Polaków w przedmiocie kredytów gotówkowych. Za pośrednictwem ankiety internetowej w dniach 12-14 lutego 2014 r. techniką RTS. Zadali szereg pytań m.in. Czy Twoim zdaniem banki przedstawiają ofertę kredytów gotówkowych w sposób: zdecydowanie jasny i zrozumiały? Tylko 5% badanych, odpowiedziała pozytywnie na tak zadane pytanie. 20% stwierdziła że raczej jasny i zrozumiały. Dla 52% przekaz banków jest trudny i niezrozumiały. 22% nie miała zdania.
Aż 72% osób badanych, stwierdziła że banki nie informują o wszystkich kosztach kredytu w sposób wystarczający.
Na pytanie dotyczące oczekiwanych informacji, jakie powinny znaleźć się w ofercie kredytów. Większość pytanych (60%) stwierdziła że najbardziej pomocne informacje przy ocenie i wyborze produktu to całkowity koszt kredytu.
Dla tego postanowiliśmy przedstawić prostą analizę kredytów gotówkowych, w zakresie realnych kosztów miesięcznych, jakie są konsekwencją wyboru poszczególnych ofert. Ile zapłacimy raty miesięcznej i jaką sumę całkowitą musimy spłacić przy wyborze konkretnych wartości produktu.

Najlepsze kredyty gotówkowe na 10 tys zł/24 mies


Lp. Bank Oproc.
Prowizja
Rata miesięczna
RRSO
Ubezpieczenie
1
Getin Bank 13,80%
0,99%
475,39 zł
13,80%
Nie
2
Citi Handlowy 14,37% 0,50% 477,80 zł 14,37% Nie
3
Bank PEKAO 14,92% 0,00% 480,08 zł 14,92% Nie
4
ING Bank Śląski 14,93% 0,00% 480,13 zł 14,93% Tak
5
BNP Paribas 17,79% 2,99% 491,96 zł 17,79% Tak
6
Euro Bank
11,4% 3,1% 482 zł
15,49% Nie
7
T-Mobile Usługi Bankowe 16,0% 0,0zł 490 zł 17,23% Nie
8
BZ WBK 16,0% 0,0zł 490 zł 17,23% Nie


Kredyt gotówkowy eurobank
Kredyt online iGotówka
Kredyt gotówkowy Alior Bank
Kredyt na start dla nowych firm
Kredyt gotówkowy Mini Ratka

netpozyczka24.pl, to portal finansowy obejmujący swoim zakresem podstawowe zagadnienia finansowe. W przedmiocie firm i pożyczek pozabankowych. Prezentujemy, omawiamy i gromadzimy opinie konsumentów na temat instytucji pożyczkowych i ich ofert. Informujemy, komentujemy i udostępniamy obszerny zakres wiedzy o wszystkich elementach, procesu korzystania z produktów finansowych.
Nasz zakres zainteresowania został skoncentrowany na legalnych instytucjach, które działają na podstawie przepisów o kredycie konsumenckim i prawa cywilnego. Posiadają wiarygodność i stabilną pozycję na rynku. Nie promujemy instytucji i produktów, które mogą stanowić zagrożenie dla konsumentów.
W naszym portalu prezentujemy ponad 50 instytucji pozabankowych, które oferują krótkoterminowe chwilówki online i pożyczki ratalne — długoterminowe.
Ostrzegamy przed zagrożeniami w nieodpowiedzialnym korzystaniu z produktów kredytowych. Wskazując na potrzebę przemyślanego i odpowiedzialnego procesu decyzyjnego w podejmowaniu decyzji finansowych. Konsekwencji, jakie mogą stać się udziałem pożyczkobiorców, którzy nie przestrzegają zasad odpowiedzialnego korzystania z pożyczek online.
Gromadzimy opinie i doświadczenia klientów instytucji finansowych dla lepszego poznania właściwości firm i ich ofert. Przedstawiamy praktyczny wymiar propozycji w zetknięciu z rzeczywistym konsumentem, prezentując wszystkie elementy składowe omawianych pożyczek.
Nasza informacja ma na celu przedstawienie rzeczywistego obrazu produktu, który jest proponowany na rynku pozabankowym. Dostarczamy konsumentowi ,,nagiej,, prawdy o rzeczywistej ofercie, a nie jej wykreowanym — reklamą — obliczu. Z omówieniem praktycznych zastosowań, jak i negatywnego obciążenia.
Serwis finansowy netpozyczka24.pl nie udziela pożyczek pozabankowych i nie gromadzi danych osobowych. Za pośrednictwem naszego portalu, można skorzystać z oferty pożyczkowej najlepszych instytucji pozabankowych na rynku.

Write a comment

Comments: 0