Provident stawia na pożyczki przez internet

Data aktualizacji: 01.12.2018

Nowa pożyczka przez internet

Provident stawia na pożyczki przez internet
Firma Provident jest znana ze swoich długoterminowych pożyczek, oferowanych za pośrednictwem swoich agentów w domu klienta. Jako lider na rynku sprzedaży pożyczek ratalnych, Provident wprowadza istotne modyfikacje dotyczące zakresu oferowanych usług. Poszerzając dotychczasowe propozycje o nowy produkt dostępny wyłącznie za pośrednictwem internetu.
Jeszcze w tym roku firma zapowiada wprowadzenie na rynek nowej pożyczki przez internet, która będzie sygnowana pod marką ,,hapi,,. Zapowiadana propozycja będzie oferowana w przedziale od 1500 do 7500 zł. Pożyczkobiorcy którzy spłacili co najmniej jedną pożyczkę, będą mogli ubiegać się o podwyższony zakres pożyczki do 15 000 zł. Spłata proponowanej oferty będzie możliwa w okresie od 3 do 36 miesięcy. Obsługa Pożyczka Samoobsługowa Provident nie będzie się różniła od podobnych produktów pozabankowych przez inne firmy. Klient otrzyma do dyspozycji narzędzie do wyboru parametrów oferty w odniesieniu do wysokości pożyczki i zakresu kredytowania. Novum będzie 7 dni na zapoznanie się z umową pożyczkową przez klientów, którzy zostaną pozytywnie zweryfikowani. Środki standardowo będą przelewane na konto bankowe pożyczkobiorcy.
Provident pomimo znaczących zysków ze sprzedaży swoich ofert długoterminowych. Sprzedawanych w propozycji zawierającej obsługę agentów. Dostrzega zasadniczy trend na rynku produktów pozabankowych, wyrażający się w powszechnym włączaniu przez firmy pożyczkowe ofert długoterminowych. A co za tym idzie wzrost konkurencji na rynku w przedziale pożyczek ratalnych. Dodatkowym bodźcem jest wzrastające zainteresowanie konsumentów produktami online. Pożyczka internetowa Provident ma wzmocnić konkurencyjność produktów firmy w obliczu konsekwentnego wkraczania konkurencji na rynek pożyczek ratalnych.
Firma zapowiada, że wprowadzana na rynek polski oferta Hapi i dotychczasowa propozycja Provident, będą funkcjonowały jako dwa różne zakresy biznesowe, które mają się wzajemnie uzupełniać. Nie ma mowy o eliminacji tradycyjnej propozycji nowym wymiarem oferty. Jednak obserwując rynek usług internetowych nie trudno dostrzec istotnego wzrostu na znaczeniu elektronicznej formy sprzedaży usług finansowych, które systematycznie wypierają tradycyjne kanały sprzedaży. W nieodległej przyszłości należy spodziewać się całkowitego zaprzestania sprzedaży pożyczek tradycyjnymi formami w ramach obsługi domowej.

Pożyczka dla Ciebie

Pożyczka chwilówka dla Ciebie dotyczy oferty pożyczkowej, która umożliwia uzyskanie nawet do 10 000 zł. Z okresem kredytowania na 30, 45, 60 i 90 tygodni. Pożyczka jest oferowana w opcji na przelew (z internetowa obsługą) i Obsługą Domową.

Pożyczka dla firm

Szybka pożyczka na uproszczonych zasadach, wystarczy dowód osobisty i wydruk CEiDG z ostatnich 30 dni oraz adres e-mail. Koszty pożyczki mogą zostać doliczone do kosztów prowadzonej działalności gospodarczej. Maksymalny wymiar kwoty w ramach oferty firmowej to 10 000 zł.


Pożyczka dla Seniora

Pożyczka dla Seniora dotyczy oferty do 10 000 zł, która jest proponowana z darmowym pakietem medycznym.

Polecamy również inne tematy dotyczące pożyczania przez internet

Comments: 0