Provident stawia na pożyczki przez internet

Nowa pożyczka przez internet

Provident stawia na pożyczki przez internet
Pożyczki przez internet
Firma Provident jest znana ze swoich długoterminowych pożyczek, oferowanych za pośrednictwem swoich agentów w domu klienta. Jako lider na rynku sprzedaży pożyczek ratalnych, Provident wprowadza istotne modyfikacje dotyczące zakresu oferowanych usług. Poszerzając dotychczasowe propozycje o nowy produkt dostępny wyłącznie za pośrednictwem internetu.
Jeszcze w tym roku firma zapowiada wprowadzenie na rynek nowej pożyczki przez internet, która będzie sygnowana pod marką ,,hapi,,. Zapowiadana propozycja będzie oferowana w przedziale od 1500 do 7500 zł. Pożyczkobiorcy którzy spłacili co najmniej jedną pożyczkę, będą mogli ubiegać się o podwyższony zakres pożyczki do 15 000 zł. Spłata proponowanej oferty będzie możliwa w okresie od 3 do 36 miesięcy. Obsługa pożyczki internetowej nie będzie się różniła od podobnych produktów pozabankowych przez inne firmy. Klient otrzyma do dyspozycji narzędzie do wyboru parametrów oferty w odniesieniu do wysokości pożyczki i zakresu kredytowania. Novum będzie 7 dni na zapoznanie się z umową pożyczkową przez klientów, którzy zostaną pozytywnie zweryfikowani. Środki standardowo będą przelewane na konto bankowe pożyczkobiorcy.
Provident pomimo znaczących zysków ze sprzedaży swoich ofert długoterminowych. Sprzedawanych w propozycji zawierającej obsługę agentów. Dostrzega zasadniczy trend na rynku produktów pozabankowych, wyrażający się w powszechnym włączaniu przez firmy pożyczkowe ofert długoterminowych. A co za tym idzie wzrost konkurencji na rynku w przedziale pożyczek ratalnych. Dodatkowym bodźcem jest wzrastające zainteresowanie konsumentów produktami online. Pożyczka internetowa Provident ma wzmocnić konkurencyjność produktów firmy w obliczu konsekwentnego wkraczania konkurencji na rynek pożyczek ratalnych.
Firma zapowiada, że wprowadzana na rynek polski oferta Hapi i dotychczasowa propozycja Provident, będą funkcjonowały jako dwa różne zakresy biznesowe, które mają się wzajemnie uzupełniać. Nie ma mowy o eliminacji tradycyjnej propozycji nowym wymiarem oferty. Jednak obserwując rynek usług internetowych nie trudno dostrzec istotnego wzrostu na znaczeniu elektronicznej formy sprzedaży usług finansowych, które systematycznie wypierają tradycyjne kanały sprzedaży. W nieodległej przyszłości należy spodziewać się całkowitego zaprzestania sprzedaży pożyczek tradycyjnymi formami w ramach obsługi domowej.
 

Pożyczka dla Ciebie

Pożyczka chwilówka dla Ciebie dotyczy oferty pożyczkowej, która umożliwia uzyskanie nawet do 10 000 zł. Z okresem kredytowania na 30, 45, 60 i 90 tygodni. Pożyczka jest oferowana w opcji na przelew (z internetowa obsługą) i Obsługą Domową.

Pożyczka dla firm

Szybka pożyczka na uproszczonych zasadach, wystarczy dowód osobisty i wydruk CEiDG z ostatnich 30 dni oraz adres e-mail. Koszty pożyczki mogą zostać doliczone do kosztów prowadzonej działalności gospodarczej. Maksymalny wymiar kwoty w ramach oferty firmowej to 10 000 zł.

Pożyczka dla Seniora

Pożyczka dla Seniora dotyczy oferty do 10 000 zł, która jest proponowana z darmowym pakietem medycznym.

Data aktualizacji: 3 stycznia 2018


Infolinia Związek Firm Pożyczkowych dla konsumentów pożyczek pozabankowych

Infolinia Związek Firm Pożyczkowych dla konsumentów pożyczek pozabankowych
Infolinia

Reklama
provident.pl

Dodaj swoją opinię

Write a comment

Comments: 2
  • #1

    elka (Saturday, 18 March 2017 20:07)

    Najwyższy czas na wdrożenie pożyczek przez internet przez Provident.

  • #2

    To.ja (Tuesday, 30 May 2017 14:18)

    Lepiej późno niż wcale.