Provema do 1500 zł na 6 miesięcy

Provema to szybka pożyczka udzielana online, która nie wymaga zbędnych formalności ani zaświadczeń o dochodach czy poręczeń. Można ją otrzymać do kwoty 1500 zł. Pożyczkę można spłacić w okresie 6 miesięcy. Dzięki temu można skorzystać z dodatkowych środków finansowych na krótki okres bez konieczności wizyt w banku czy składania wielu dokumentów. Provema to wygodne rozwiązanie dla osób, które pilnie potrzebują gotówki na różnego rodzaju wydatki, takie jak naprawa samochodu, zakupy czy pokrycie nieprzewidzianych kosztów. Wszystko można załatwić online, co pozwala zaoszczędzić czas i ułatwia proces ubiegania się o pożyczkę. Provema to sprawdzona i wiarygodna firma, która oferuje szybkie rozwiązania finansowe dla swoich klientów.

7/12/20145 min read

Provema
Provema

Provema to szybka pożyczka udzielana za pośrednictwem internetu bez zbędnych formalności i zaświadczeń o dochodach czy poręczeń do kwoty 1500 zł. Spłacana przez okres 6 miesięcy.

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Provema

Kredytodawca: Provema Sp. z o.o.,
RRSO: od 257%,
Pierwsza pożyczka: płatna,
Okres pożyczki: do 6 miesięcy,
Kwota pożyczki: 1100 - 1500 zł,
Opłata rejestracyjna: 0,01 zł,
Max. kwota pierwszej pożyczki: 1500 zł,
Wiek pożyczkobiorcy: od 20 do 70 lat,
Godziny pracy: poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00,
Adres: ul. Konduktorska 33, 40-155 Katowice,
Telefon: +48 32 700 77 11,
Adres poczty elektronicznej: [email protected]

Reprezentatywny przykład

,,Pożyczka jest udzielana na 6 miesięcy (6 rat). Maksymalne RRSO dla pożyczek wynosi 264% Reprezentatywny przykład kwoty kredytu udzielony na dzień 11.03.2019: Całkowita kwota kredytu 1300,00 zł do spłaty w 6 ratach, całkowita kwota do spłaty 1854 zł, całkowity koszt kredytu 1854 zł (w tym opłata przygotowawcza: 0,01 zł, prowizja: 517,32 zł, odsetki 10%:38,18 zł), 6-miesięcznych rat równych w wysokości 309 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 263%.'' Źródło: provema.pl

1000 - 15 000 zł; do 50 miesięcy; RRSO: 40,33%

Super GroszSuper Grosz
AasaAasa

1000 - 15 000 zł; do 36 miesięcy; RRSO: 48,12%

RatkaRatka

500 - 20 000 zł; do 60 miesięcy; RSOO: 34,97%

SmartneySmartney

3000 - 60 000 zł; do 84 miesięcy; RSOO: 25,99%

WongaWonga

200 - 20 000 zł; do 48 miesięcy; RSOO: 86,09%

ProvidentProvident

300 - 20 000 zł; do 48 miesięcy; RSOO: 19,75%

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu lub pożyczki zostaną przedstawione przez właściwą firmę lub bank w trakcie zawierania umowy.

Pożyczka ratalna Provema

Provema to polska instytucja pozabankowa, która wyspecjalizowała się w udzielaniu szybkich pożyczek za pośrednictwem internetu. Uproszczona forma aplikacji pozwala na uzyskanie — bez zbędnych formalności, zaświadczeń o dochodach czy poręczeń — pilnej pożyczki od kwoty 1100 do 1500 zł. Spłacanej przez okres 6 miesięcy. Firma zastrzega, że jej oferta nie posiada ukrytych kosztów i opłat. Provema posiada m.in. certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo. Provema na przestrzeni kilku ostatnich lat, udzieliła ponad 60 tys. pożyczek swoim klientom na terenie całej Polski.

Warunki uzyskania pożyczki Provema

Firma pozabankowa oczekuje od swoich klientów spełnienia kilku podstawowych warunków, - od których uzależnia przyznania pożyczki tj.:
- wiek konsumenta ubiegającego się o kredyt powinien wynosić więcej niż 20 a mniej niż 70 lat,
- stałego zameldowanie na terenie polski,
- posiadania pełnej zdolności do działań prawnych,
- dysponowania dochodami, które umożliwiają terminową spłatę zobowiązania,
- posiadania rachunek bankowy, telefon komórkowy i pocztę mailową,
- zarejestrowania się, zweryfikowania za pomocą konta bankowego i uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej.

Jak uzyskać pożyczkę Provema?

Osoby, które są zainteresowane uzyskaniem pożyczki przez internet, muszą najpierw zdefiniować jaka kwota ich interesuje. Korzystając z suwaka kalkulatora kwot, ustalają wysokość swojej pożyczki (w zakresie 1100 - 1500 zł). Automatycznie otrzymują informacje dotyczące: wysokości miesięcznej raty, całkowitej kwoty do spłaty przez klienta, wysokości RRSO, formularza informacyjnego i harmonogramu spłaty.

Kolejnym krokiem jest aplikacja online za pośrednictwem aktywnego przycisku ,,Złóż wniosek'' który przenosi nas na nową kartę, gdzie musimy wybrać rodzaj klienta. Czy mamy konto w Provema — w tej sytuacji wystarczy zalogować się do swego panelu klienta. Czy, jesteśmy nowym klientem — w tym przypadku musimy wypełnić wniosek online, w który należy podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego i PESEL. Wyrazić niezbędne zgody dotyczące przetwarzania danych osobowych i akceptacji warunków umowy pożyczkowej. Na nasz numer telefonu zostanie wysłany kod do potwierdzenia numeru telefonu.

Klient musi jeszcze potwierdzić dane personalne zawarte we wniosku online. W tym celu musi wykonać przelew weryfikacyjny — autoryzacyjny, który ma potwierdzić czy dane właściciela konta bankowego są zbieżne z tymi, które zostały zawarte we wniosku pożyczkowym. Pożyczkobiorca przelewa jeden grosz z własnego konta bankowego na rachunek pożyczkodawcy. Jeśli dane się potwierdza — autoryzacja zostanie zatwierdzona.

Jeśli klient uzyska pozytywną decyzję kredytową, pieniądze zostaną przelane na konto klienta, z którego został wykonany przelew autoryzacyjny. Przelew jest realizowany niezwłocznie po udzieleniu decyzji kredytowej jednak nie później niż w terminie jednego dnia po wysłaniu przez Provema do klienta wiadomości SMS o udzieleniu kredytu.

Prawa i obowiązki pożyczkobiorcy Provema

Pożyczkodawca pozwala swoim klientom na rezygnację z umowy w dowolnym momencie.
Spłata kredytu może zostać zrealizowana przed czasem.
Firma nie przewiduje możliwości przedłożenia okresu spłaty. W tych sytuacjach zalecany jest bezpośredni kontakt z pożyczkodawcą.

Konsument może posiadać tylko jedną pożyczkę Provema w tym samym czasie.
Terminowa spłata pożyczki Provema upoważnia do skorzystania z kolejnej oferty firmy.
Brak terminowej spłaty wiąże się z naliczeniem odsetek na poziomie 14%.
Pożyczkodawca przekazuje niespłacone zobowiązania do windykacji.
Pożyczki Provema są monitorowane przez Biuro Informacji Kredytowej (BIK).
Stały dostęp do aktualnych informacji o zakresie posiadanych zobowiązaniach w panelu klienta.

Pożyczkobiorca nie potrzebuje żadnych dokumentów poza dowodem osobistym.
Posiadanie innych kredytów — jeśli te są terminowo regulowane nie są przeszkodą w uzyskaniu pożyczki Provema.

Weryfikacja klienta Provema w bazach danych

W celu oceny ryzyka kredytowego pożyczkodawca weryfikuje klienta w bazach danych tj.:
1. Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.,
2. Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
3. Rejestr Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
4. Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz Związku Banków Polskich – System Bankowy Rejestr
5. Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej S.A.
6. Biuro Informacji Kredytowej BIK S.A.