Promocja konta osobiste Getin Bank

Promocja konta osobiste Getin Bank

Getin Bank wprowadził do swojej oferty, nową propozycję promocyjną dotyczącą konta osobistego, oferowanego z pakietem usług dodatkowych w zakresie zwrotu 15 proc. kosztów za energie elektryczną i 5 proc. wydatków na zakupy. Promocyjna propozycja konta z energią jest adresowana do nowych klientów, którzy dzięki oferowanemu pakietowi mogą zaoszczędzić nawet do 400 zł rocznie. Konto z energią jest dostępne dla klientów od dnia 1 sierpnia 2014 roku.

Nowa propozycja Getin Banku

Nowa propozycja Getin Banku jest wynikiem nawiązania współpracy przez bank z firmą ENEA, która specjalizuje się w dostarczaniu energii elektrycznej. Propozycja dotycząca zwrotu 15 proc. wydatków za prąd, dotyczy klientów, którzy założą Konto Getin UP, i z niego będą opłacali swoje rachunki. Maksymalna kwota refundowanych wydatków za energię wynosi 200 zł w skali rocznej. Kolejne 200 zł w skali roku klienci banku, którzy założą konto z energią, mogą zaoszczędzić na wydatkach związanych z zakupami. Wystarczy że realizacja płatności za wykonywane zakupy, będzie realizowana w formie bezgotówkowej za pośrednictwem karty debetowej wydanej do rachunku Getin UP. Zwrot 5 proc wydatków, musi być poprzedzony co najmniej 5 transakcjami bezgotówkowymi miesięcznie.
Osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty promocyjnej, mogą założyć Konto Getin UP za pośrednictwem internetu, telefonu czy jednej z 500 stacjonarnych placówek banku. Dodatkowo od niedawna taka czynność może zostać wykonana w samoobsługowych oddziałach Getin Point.

Oferta konta Konto Getin Up, to innowacyjna bankowość internetowa i mobilna z obszerną paletą możliwości oszczędzania. Klienci, którzy skorzystają z oferty promocyjnej nie zostaną obciążeni kosztami za otwarcie, prowadzenie i wydanie karty debetowej. Konto posiada darmowe przelewy internetowe i bezpłatne wypłaty gotówki z bankomatów Euronet.

Write a comment

Comments: 0