Promocja konta Credit Agricole " Jesteśmy gotowi! - edycja 2 "

Promocja konta Credit Agricole " Jesteśmy gotowi! - edycja 2 "

Credit Agricole po raz drugi wdraża kampanię promocyjną dotyczącą konta osobistego "Jesteśmy gotowi!", która zyskała duże uznanie wśród klientów banku, podczas pierwszej edycji. Bank zachęcony dużą popularnością oferty, postanowił uruchomienie " Jesteśmy gotowi! - edycja 2 ", która jest aktywna od 28 września do 30 listopada 2014 r. Każdy kto w tym okresie założy konto objęte promocją, ma szanse na uzyskanie od banku specjalnej premii sięgającej do kwoty 1000 zł.

 

Zasadniczym warunkiem skorzystania z bonusu proponowanego przez Credit Agricole jest codzienne bankowanie. Klienci banku, którzy wezmą udział w promocji.

 

" Jesteśmy gotowi! - edycja 2 " muszą zasilać konto wynagrodzeniem za wykonywaną pracę w minimalnym zakresie kwoty miesięcznej 1500 zł.

 

Pierwsze zasilenie konta spowoduje, przyznaniem przez bank jednorazowego bonusu o wartości 100 zł. Kolejny bonus na sumę 300 zł jest do uzyskania na przełomie 18 miesięcy. W ramach premii lojalnościowej przyznawanej przez bank. Zwrotu 5 proc. kosztów poniesionych na opłacanie rachunków za pośrednictwem konta za prąd, gaz, telefon, internet, telewizję i wodę. Niezbędnym warunkiem jest dostarczenie do banku osobiście lub za pośrednictwem internetu faktury (tylko raz), która potwierdzi dane personalne klienta i rachunek na który jest realizowana płatność.

I bonus do kwoty 600 zł, który jest do uzyskania w ramach usługi CAsaver, umożliwiającej odkładanie drobnych kwot. System CAsaver zaokrągla w górę wydatki za zakupy, realizowane kartą wydana do konta, a różnicą jest transferowana na konto oszczędnościowe. Wystarczy wykonać za pośrednictwem karty debetowej miesięcznie tranzakcje na minimalną sumę 300 zł. Do kwoty zaoszczędzonej przez klienta, bank dołoży połowę do maksymalnego wymiaru 33,33 zł miesięcznie.

Podsumowanie

Promocja " Jesteśmy gotowi! - edycja 2 " konta osobistego Credit Agricole trwa od
28 września do 30 listopada 2014 r. Dostępna kwota premii w ramach promocji sięga do 1000 zł, którą ban wypłaci w postaci:
  • 100 zł za pierwsze zasilenie konta (min 1500 zł, za wynagrodzenie za wykonywana prace)
  • 300 zł w ramach premii lojalnościowej zwrotu (5 proc. opłat za media)
  • 600 zł w programie CAsaver (zaokrąglanie w górę rachunków za zakupy realizowane kartą i zaliczka od banku)

Write a comment

Comments: 0