Promocja Incredit Pożyczka 4 za 3

Incredit obniża 4-tą ratę o koszty

Promocja Incredit Pożyczka 4 za 3

Rynek pozabankowy obfituje w szereg interesujących propozycji promocyjnych, które pozwalają, na uniknięcie lub obniżenie kosztów zaciąganych pożyczek. Klienci mogą przebierać w ofertach pozabankowych oferowanych na preferencyjnych warunkach. Jedną z takich propozycji jest nowa oferta Incredit, która właśnie wchodzi na rynek finansowy w naszym kraju.

 

Firma pozabankowa proponuje dla swoich nowych klientów, propozycję promocyjną — Pożyczka 4 za 3. Nowi klienci mogą ubiegać się o kwoty od 1000 do 4000 zł. Spłata jest zaplanowana z terminem do 4 miesięcy - 4 rat. Jeśli pożyczkobiorca spłaci trzy pierwsze raty zgodnie z harmonogramem, czwartą ratę zapłaci bez kosztów — kapitału, opłaty przygotowawczej, prowizji i odsetek.

 

Kalkulacja kosztów pożyczki — Pożyczka 4 za 3 zaciągniętej np. na kwotę 1000 zł z 4-miesięcznym okresem spłaty:
Kwota - 1000 zł
Okres - 4 miesięcy
Całkowity koszt pożyczki - 343,45 zł
Całkowita kwota do zapłaty - 1343,45 zł
RRSO - 387.9%
Pierwsza Rata - 408,20 zł
Druga rata - 356,15 zł
Trzecia Rata - 329,10 zł
Czwarta rata — w promocji 250 zł (zamiast 277,05 zł)!

Jakie wymogi należy spełnić, aby uzyskać Pożyczka 4 za 3?

Warunkiem uzyskania pożyczki promocyjnej jest spełnienie przez pożyczkobiorcę kilku warunków m.in. dotyczącymi:
 • posiadanie statusu nowego klienta,
 • polskie obywatelstwo,
 • stałe miejsce zameldowanie na terenie kraju,
 • wiek od 21 do 70 lat,
 • własny rachunek bankowy,
 • uzyskiwanie stałych dochodów,
 • brak negatywnych wpisów w bazach gospodarczych, które gromadzą informacje na temat zobowiązań konsumenckich,
 • dysponowanie telefonu komórkowego i adresu e-mail.

Jak uzyskać pierwszą pożyczkę Incredit?

Osoby zainteresowane uzyskaniem pierwszej pożyczki Incredit, powinni spełnić kilka podstawowych wymogów dotyczących:

Wyboru kwoty i czasu spłaty pożyczki za pośrednictwem kalkulatora. Klient na podstawie swoich oczekiwań i potrzeb wybiera najlepszy wariant dla siebie. Klikając w aktywny link ,,Złóż wniosek,, wypełnia formularz internetowy, w którym musi podać swoje dane personalne i finansowe. Do tego celu musi przygotować numer dowodu osobistego, dane dostępu do swojej bankowości internetowej, numer telefonu i adres poczty e-mail. Potrzebne będą m.in. informacje dotyczące wszystkich miesięcznych zobowiązań tj. raty innych pożyczek, kredytów czy leasingu itp. Powinien też ustalić hasło dostępu do swojego panelu klienta i wyrazić niezbędne zgody.
Końcowym etapem aplikacji jest autoryzacja danych personalnych klienta. Firma pozabankowa udostępnia dwa modele weryfikacji, za pośrednictwem przelewu 1 zł. Pożyczkobiorca przelewa 1 zł z własnego konta bankowego na rachunek pożyczkodawcy.
Druga opcja dotyczy specjalnej aplikacji Kontomatik, która umożliwia autoryzację bez wykonywania pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego. Wystarczy, że klient zaloguje się za pośrednictwem Kontomatik na własny rachunek bankowy.
Jeśli dane właściciela konta bankowego są zbieżne z tymi, które zostały podane we wniosku. Autoryzacja zostanie zatwierdzona i firma pozabankowa wyda decyzję kredytową. Jeśli decyzja będzie pozytywna, środki zostaną przelane za pośrednictwem szybkich przelewów Blue Media na konto klienta.

W jakich bazach i rejestrach jest weryfikowany klient w celu oceny ryzyka kredytowego?

Incredit dla właściwej oceny kredytowej korzysta z następujących źródeł informacji:
1. Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jacka Kaczmarskiego 77 (02-679),
2. Rejestr Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Plac Bankowy 2 (00-095),
3. Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Danuty Siedzikówny 12 (51-214),
4. Biuro Informacji Kredytowej S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jacka Kaczmarskiego 77A (02-679),
5. European Union Credit Bureau (www.eucb.info) prowadzonego przez UAB "EUROPE INFO GROUP" z siedzibą w Litwie, adres: Pervalkos g. 29,93104 Neringa.

Pożyczka konsumencka Incredit

Stali klienci, którzy są zainteresowani uzyskanie pożyczki ratalnej Incredit, mogą skorzystać z oferty Pożyczki Konsumenckiej. W ramach, której mogą skorzystać z limitu od 5000 do 35 000 zł, który może być finansowany na przestrzeni od 9 do 30 miesięcy (RRSO: 65%). Uproszczona aplikacja i weryfikacja kompetencji finansowych klienta, pozwala na uzyskanie pożyczki przez internet tylko na dowód osobisty i konto w banku. Bez zastosowania zaświadczeń, poręczeń czy zastawów.

POLECAMY SPRAWDZIĆ RÓWNIEŻ

Dodaj swoją opinię

Write a comment

Comments: 2
 • #1

  ?! (Saturday, 20 July 2019 11:08)

  Incredit nie popisał się soja propozycją pożyczki 4 za 3, oszczędność na kosztach jednej raty to zbyt małpo. W stosunku do analogicznych propozycji konkurencji, która często proponuje pierwszą pożyczkę bez żadnych kosztów!

 • #2

  Kku (Saturday, 20 July 2019 14:30)

  Jak dla mnie to jest OK.