Pożyczki gotówkowe PKO

Jeśli szukasz pożyczki gotówkowej, PKO ma dla Ciebie doskonałą ofertę. Skorzystaj z naszej promocji - 0 zł prowizji! Możesz otrzymać pieniądze nawet w jeden dzień, a cała procedura jest całkowicie online. Wystarczy, że skorzystasz z aplikacji IKO lub zalogujesz się do serwisu iPKO. Kwota pożyczki może wynieść nawet 300 000 zł, których spłatę możesz rozłożyć na maksymalnie 24 raty. Co więcej, oferta dotyczy również tych, którzy wcześniej nie skorzystali z naszej pożyczki ani kredytu gotówkowego. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów, którzy codziennie składają wniosek o pożyczkę online. Aż 98% z nich docenia łatwy proces w IKO i iPKO. Nie zwlekaj, skorzystaj z oferty już dziś!

POŻYCZKI RATALNE

7/17/20234 min read

Pożyczka gotówkowa w Banku PKO BP!

Jeśli potrzebujesz gotówki, to Bank PKO BP może Ci pomóc! Oferujemy pożyczki gotówkowe, a pieniądze mogą być na Twoim koncie nawet tego samego dnia. Co więcej, nie musisz posiadać konta w naszym banku, aby skorzystać z naszej oferty. Kwota pożyczki może wynosić od 1500 zł, a czas spłaty do 96 miesięcy. Wymagamy, abyś miał ukończone 18 lat, pełną zdolność do czynności prawnych, stałe i udokumentowane źródło dochodu, zdolność kredytową oraz zamieszkanie i uzyskiwanie dochodów na terenie Polski. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i spełnij swoje potrzeby finansowe!

,,Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 20,14%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 22 100,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 35 368,61 zł oprocentowanie zmienne 12,74% całkowity koszt kredytu 13 268,61 zł (w tym: prowizja 3 226,61 zł, odsetki 10 042,00 zł), 65 miesięcznych rat równych po 535,70 zł i ostatnia rata: 548,11 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 24.03.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie."

Logo PKO BP
Logo PKO BP

Pożyczka gotówkowa Debiut w Banku PKO BP!

W Banku PKO BP dostępna jest atrakcyjna oferta pożyczki gotówkowej Debiut. Dzięki temu rozwiązaniu możesz otrzymać potrzebne środki na koncie nawet tego samego dnia. Co więcej, bank oferuje obniżone oprocentowanie w wysokości tylko 9,39% oraz 0% prowizji. Kwota pożyczki może wynosić nawet do 255 550 zł, a okres spłaty do 24 miesięcy. Aby skorzystać z tej oferty, musisz spełnić kilka wymagań, takich jak brak historii kredytowej w banku PKO BP, ukończone 18 lat, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych, stałe i udokumentowane źródło dochodu, posiadanie zdolności kredytowej oraz zamieszkanie i uzyskiwanie dochodów na terenie Polski. Jeśli spełniasz te warunki, skorzystaj z pożyczki Debiut w Banku PKO BP i zrealizuj swoje potrzeby finansowe.

,,Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,82%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13 700,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 15 081,60 zł oprocentowanie zmienne 9,39% całkowity koszt kredytu 1 381,60 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 1 381,60 zł), 23 miesięczne raty równe po 628,34 zł i ostatnia rata: 629,78 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 24.03.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie."

Dla kogo jest pożyczka gotówkowa PKO?

Jeśli jesteś klientem PKO, możesz otrzymać pożyczkę w 100% online za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO lub aplikacji IKO. Jeśli złożysz wniosek za pomocą aplikacji IKO lub serwisu iPKO, pieniądze mogą zostać przelane na Twoje konto nawet w ciągu 30 sekund od akceptacji umowy. Jeżeli chcesz wziąć pożyczkę przez internet, musisz podać aktualny dokument tożsamości.

Jeśli nie jesteś klientem PKO, możesz podpisać umowę pożyczki zdalnie, o ile kwota pożyczki nie przekracza 6 700 zł. Aby potwierdzić swoją tożsamość, wystarczy dokonać przelewu na kwotę 1 zł. Ta oferta jest również dostępna dla osób, które obecnie nie korzystają z produktów PKO Banku Polskiego. Sprawdź, jak złożyć wniosek, jeśli nie masz konta w PKO Banku Polskim i wypełnij go online.

Pożyczka konsolidacyjna PKO

Pożyczka konsolidacyjna PKO to doskonałe rozwiązanie dla osób posiadających wiele różnych pożyczek i chcących uporządkować swoje finanse. Dzięki tej pożyczce możesz spłacać wszystkie swoje zadłużenia w jednej wygodnej raty, co ułatwia kontrolę nad swoimi finansami. Dodatkowo, korzystając z naszej oferty online, nie musisz martwić się prowizjami - 0% prowizji to nasza gwarancja. Co więcej, jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki na nagłe wydatki, również możemy Ci ją udostępnić. Nasze elastyczne podejście pozwala rozłożyć spłatę pożyczki na aż 120 miesięcy, co daje Ci wiele możliwości. Nie zwlekaj, skorzystaj z naszej oferty konsolidacyjnej i uporządkuj swoje finanse już dziś!

,,Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,94%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 31 700,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 51 379,91 zł oprocentowanie zmienne 13,99% całkowity koszt kredytu 19 679,91 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 19 679,91 zł), 89 miesięcznych rat równych po 570,62 zł i ostatnia rata: 594,73 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 24.03.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie."

Dla kogo jest pożyczka konsolidacyjna PKO?

Jeśli chcesz skorzystać z propozycji online, wystarczy zalogować się do serwisu iPKO lub aplikacji IKO, aby sprawdzić dostępność. Jednak, jeżeli chcesz wziąć pożyczkę przez internet, ważne jest, aby Twoje dane osobowe w banku były aktualne. Jeśli masz potrzebny dokument tożsamości, jak możesz go zmienić w serwisie iPKO? Jeśli nie masz jeszcze konta u nas, to wciąż możesz skorzystać z pożyczki konsolidacyjnej. Wystarczy skontaktować się z doradcą i zamówić rozmowę.

Pożyczkę konsolidacyjną możesz przeznaczyć na spłatę kredytów i pożyczek przenoszonych do PKO Banku Polskiego z innych banków. Gdy umowa zostanie zaakceptowana, pieniądze na spłatę kredytów zostaną przekazane do innych banków. Dodatkowo, jeśli zawnioskujesz o dodatkową gotówkę, otrzymasz ją od razu, nawet w ciągu 30 sekund od momentu akceptacji umowy w aplikacji IKO lub serwisie iPKO.

Aby ubiegać się o pożyczkę konsolidacyjną w serwisie iPKO lub w aplikacji IKO, wypełnij wniosek online. Po złożeniu wniosku możesz sprawdzić warunki i zaakceptować umowę elektronicznie. Po zaakceptowaniu umowy, pieniądze zostaną przekazane na spłatę kredytów w innych bankach, a dodatkowa gotówka trafi na Twoje konto. Ta opcja pozwala Ci skonsolidować swoje kredyty w jednym miejscu i korzystać z wygodnej spłaty.