Data aktualizacji: 28 kwietnia 2017

PożyczkaOK

Pożyczka do 5 tys zł na 30 rat

Reklama
alegotowka.pl

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego

Pożyczka PożyczkaOK
 Kredytodawca: SMS Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SMS Kredyt sp.j. z siedzibą we Wrocławiu (50-125), przy ulicy Św. Mikołaja 8-11,
 Oprocentowanie:   10%
 RRSO:   96,91%
 Pierwsza pożyczka:   płatna
 Okres pożyczki:  do 6 do 30 miesięcy
 Kwota pożyczki:  1500-5000 zł
 Czas weryfikacji:
 
 Opłata rejestracyjna:  brak
 Max. kwota pierwszej pożyczki:  5000 PLN
 Przedłużenie spłaty:  brak
 Wiek pożyczkobiorcy:  od 25 - 80 lat
 Godziny pracy:  Pon.- Pt.  8.00 – 18.00
 Adres:  ul. Św. Mikołaja 8-11, 50-125 Wrocław
 Telefon:  71 719 33 02
 Adres poczty elektronicznej:  smskredyt@smskredyt.pl
 Adres www:  www.pozyczkaok.pl

 


Pożyczka pozabankowa pożyczkaOK, ratalna oferta do 5000 zł spłacane nawert przez 30 miesięcy.
PożyczkaOK to marka, która należy do SMS Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SMS Kredyt sp.j. Pożyczkodawcy znanego z innej marki - SMS Kredyt, oferującej pożyczki pozabankowe w formie ratalnej.

Nowa propozycja pożyczki ratalnej pod nazwą pożyczkaOK

Dotyczy oferty charakteryzującej się m.in. brakiem konieczności realizowania tzw. przelewu weryfikacyjnego. Umożliwiającego otrzymywanie pożyczek przez osoby nie posiadające konta bankowego czy pożyczkobiorców, którym zależy na omijaniu procedury weryfikacyjnej, za pośrednictwem rachunku bankowego. Wypłata pożyczki poza standardowym przelewem na konto klienta, może być realizowana np. na Poczcie czy w oddziale banku.

Podstawowe parametry

Dostępne kwoty pożyczki od 1500 do 5000 zł, których spłata może być realizowana od 6 do 30 miesięcy.

Pożyczkobiorca musi spełniać wymogi: wiek od 25 do 80 lat, posiadać stałe źródło dochodu, które jest w stanie udokumentować. Posiada numer PESEL i stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski. Nie posiadać złych wpisów w BIK czy BIG.

Pięć kroków w pożyczaniu:

1) Aplikacja o pożyczkę - musimy złożyć wniosek online, w którym podamy podstawowe dane personalne i finansowe, niezbędne do weryfikacji i oceny ryzyka kredytowego.
2) Decyzja kredytowa - za pośrednictwem informacji telefonicznej ew. wiadomości SMS jest przekazywana decyzja kredytowa. Dodatkowo na wskazany adres mailowy, jest przekazywana umowa pożyczkowa wraz z wstępnym programem spłat pożyczki.
3) Podpisanie umowy pożyczkowej - za pośrednictwem kuriera, firma pożyczkowa wysyła do klienta umowę papierową do podpisania. Klient nie ponosi kosztów obsługi kuriera, przy zawieraniu umowy pożyczkowej.
4) Przekazanie pożyczki dla klienta - firma pożyczkowa zaraz po otrzymaniu podpisanej umowy pożyczkowej, przesyła pieniądze pożyczkobiorcy. Zależnie od wybranej formy otrzymania pieniędzy przez klienta, pożyczka może być przelana na konto bankowe, odebrana w okienku Poczty Polskiej, czy w oddziale dowolnego banku.
5) Spłata pożyczki - podobnie spłata rat może odbywać się przelewem z konta klienta na rachunek firmy, przekazem płatności, realizowanym na poczcie czy w oddziale banku.
Kredytodawca nie przewidział możliwości przedłużenia spłaty pożyczki, jednak w sytuacji, kiedy klient ma problemy ze spłatą swojego zobowiązania. Nieodzowny jest pilny kontakt w tej sprawie z Biurem Obsługi Klienta.
Reprezentatywny przykład pożyczki pożyczkaOK udzielonej na kwotę 3000 zł z okresem spłaty 24 miesięcy: spłata realizowana w równych ratach miesięcznych ( kapitałowo-odsetkowych ) na poziomie 244,70 zł, oprocentowanie roczne 10%, odsetki 322,86 zł, prowizja 2550,00 zł, Całkowita ksuma do spłaty przez klienta to 5872,86 zł, RSOO 106,89% (stan na dzień 23.03.2016 r.).

Tabela opłat i prowizji

 Lp.
Opłaty i prowizje  Tryb pobierania
Koszt opłat
1. Porozumienie/Aneks do umowy pożyczki ( przedłużenie okresu spłaty, zmiana warunków spłaty) jednorazowo 30,00 zł
2. Opłata za sporządzenie, przygotowanie, przekazanie informacji o rozliczeniu, spłacie pożyczki ew. pisemnej info. o wyniku weryfikacji w bazach danych. jednorazowo Nie więcej niż czterokrotność wartości opłaty pocztowej pobieranej przez Pocztę Polską za poleconą przesyłkę listowną. Aktualna wysokość opłaty pocztowej 4,20 zł , a jej czterokrotność to 16,80 zł.
3. Przesłanie kolejnego egzemplarza harmonogramu spłat na wniosek klienta. jednorazowo

Nie więcej niż czterokrotność wartości opłaty pocztowej pobieranej przez Pocztę Polską

za poleconą przesyłkę listowną. Aktualna wysokość opłaty pocztowej 4,20 zł , a jej czterokrotność to 16,80 zł.

4. Opłata za dostarczenie środków z przekazem pocztowym Poczta Polska. jednorazowo Zgodnie z cennikiem usług Poczty Polskiej
5. Opłata za zwrot nadpłaty przekazem Poczty Polskiej. jednorazowo 4,80 zł+0,8% kwoty przekazu
6. Opłata w przypadku nie odebrania zwrotu nadpłaty przekazanej przekazem Poczty Polskiej. jednorazowo 5 zł
7. Opłata za zwrot nadpłaty przekazem pocztowy InPost jednorazowo 4,80 zł+0,8% kwoty przekazu

Pytania i odpowiedzi

Dla kogo jest pozyczkaOK.pl?

Oferta jest adresowana do osób, które dysponują stałym dochodem, mają stały miejsce zamieszkania, numer PESEL, mieszczą się w przedziale wiekowym 25 - 80 lat i nie zostali odnotowani w rejestrach osób zadłużonych BIG InfoMonitor, KRD, ERIF, BIK S.A.

Czy mogę spłacić pożyczkę przed terminem?

Chwilówka może zostać spłacona przed terminem, po wcześniejszym uzgodnieniu wszystkich szczegółów z Biurem Obsługi Klienta. Klient zapłaci mniejsze koszt, tylko za czas realny.

Jeśli spłaciłem pożyczkę to kiedy mogę zaciągnąć kolejną?

Bezpośrednio po terminowej spłacie wszystkich zobowiązań i zaksięgowaniu ich na rachunkach bankowych firmy pożyczkowej, klient może ubiegać się o kolejną pożyczkę.

Czy po otrzymaniu pożyczki mogę odstąpić od umowy?

Zgodnie z przepisami dot. kredytu konsumenckiego, pożyczkobiorca może odstąpić od umowy pożyczki do 14 dni od jej zawarcia, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów itp. zdarzeń. Wystarczy złożyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy pożyczki. W ciągu 30 dni, pożyczka musi zostać zwrócona pożyczkodawcy (z odsetkami ustawowymi — określonymi w umowie pożyczki).

Czy pozyczkaOK.pl umożliwia wydłużanie terminu spłaty pożyczki?

Firma nie przewidziała opcji wydłużenia okresu spłaty, której termin klient sam określa. Jednak w uzasadnionych okolicznościach warto zwrócić się z problemem do pożyczkodawcy (BOK).


Dodaj opinie o PożyczkaOK

Oceń firmę, pożyczkę  i wystaw  komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy.

Write a comment

Comments: 8
 • #1

  adam77 (Friday, 05 February 2016 19:52)

  Tylko czy nie za gęste sito weryfikacji, które jest restrykcyjne jak w bankach - brak złych wpisów BIK! No ale może praktyka jest bardziej elastyczna, niż sztywne zapisy regulaminu...

 • #2

  Adaś_66 (Monday, 08 February 2016 20:56)

  Ja miałem zły BIK a tu pożyczkę mi dali...

 • #3

  Adam t (Wednesday, 20 April 2016 18:43)

  Nie polecam, ja miałem dobry BIK i rejestry, stały dochód - 2800 zł i nie otrzymałem pożyczki! Wonga dała mi bez problemów.

 • #4

  77 (Wednesday, 20 April 2016 18:44)

  Mi też nie dali a Vivus dał!

 • #5

  Wacław Warszawa (Wednesday, 20 April 2016 18:46)

  Ta firma to jedna wielka ściema! Lepiej omijać z daleka!

 • #6

  nie (Tuesday, 26 April 2016 12:02)

  nie polecam,

 • #7

  Fedor (Wednesday, 11 May 2016 12:07)

  to oszuści!

 • #8

  ADAM (Monday, 03 April 2017 22:00)

  Zasady takie jak w SMS Kredyt, ale nie oszuści. Oni mają gęste sito weryfikacji! Ostrożnie inwestują w swoje pożyczki.