PożyczkaOK

PozyczkaOK to polska platforma internetowa, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek pozabankowych. Nasza oferta obejmuje pożyczki ratalne o kwotach od 2 000 zł do 20 000 zł. Dzięki naszemu internetowemu wnioskowi, możesz samodzielnie dostosować okres spłaty, który może się rozciągać nawet na 60 miesięcy. Co więcej, PozyczkaOK.pl dba o zadowolenie klientów i oferuje trzy różne warianty wypłaty pożyczki: przelew na konto, odbiór na poczcie lub odbiór osobisty w placówce bankowej. Naszym celem jest zapewnienie szybkiej i wygodnej obsługi, pozwalając Ci spełnić Twoje finansowe potrzeby.

POŻYCZKI RATALNE

5/6/20173 min read

PożyzkaOKPożyzkaOK

PożyczkaOK jest oferowana od 500 do 20 000 zł, spłata może być realizowana od 1 do 60 miesięcy.

PożyczkaOK wniosek online

Formularz informacyjny kredytu konsumenckiego PożyczkiOK

Kredytodawca: Money Beat Sp. z o.o. ,
RRSO: 96,91%,
Oprocentowanie: 9%,
Pierwsza pożyczka: płatna,
Okres pożyczki: od 1 do 60 miesięcy,
Kwota pożyczki: 500 - 20 000 zł,
Opłata rejestracyjna: 1 gros/0zł,
Max. kwota pierwszej pożyczki: 20 000 zł,
Wiek pożyczkobiorcy: od 25 do 80 lat,
Godziny pracy: Pon.- Pt. 8.00 – 18.00,
Adres: ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa,
Telefon: 611 100 414,
Adres poczty elektronicznej: b/d

Podstawowe parametry PożyczkaOK

Dotyczy oferty charakteryzującej się m.in. brakiem konieczności realizowania tzw. przelewu weryfikacyjnego. Umożliwiającego otrzymywanie pożyczek przez osoby nie posiadające konta bankowego czy pożyczkobiorców, którym zależy na omijaniu procedury weryfikacyjnej, za pośrednictwem rachunku bankowego. Wypłata PożyczkaOK poza standardowym przelewem na konto klienta, może być realizowana np. na Poczcie czy w oddziale banku.

Dostępne kwoty PożyczkaOK od 500 do 20 000 zł, których spłata może być realizowana od 1 do 60 miesięcy.

Pożyczkobiorca musi spełniać wymogi: wiek od 25 do 80 lat, posiadać stałe źródło dochodu, które jest w stanie udokumentować. Posiada numer PESEL i stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski. Nie posiadać złych wpisów w BIK czy BIG.

Pięć kroków w pożyczaniu PożyczkaOK

1) Aplikacja o pożyczkę - musimy złożyć wniosek online, w którym podamy podstawowe dane personalne i finansowe, niezbędne do weryfikacji i oceny ryzyka kredytowego.
2) Decyzja kredytowa - za pośrednictwem informacji telefonicznej ew. wiadomości SMS jest przekazywana decyzja kredytowa. Dodatkowo na wskazany adres mailowy, jest przekazywana umowa pożyczkowa wraz z wstępnym programem spłat pożyczki.
3) Podpisanie umowy pożyczkowej - za pośrednictwem kuriera, firma pożyczkowa wysyła do klienta umowę papierową do podpisania. Klient nie ponosi kosztów obsługi kuriera, przy zawieraniu umowy pożyczkowej.
4) Przekazanie pożyczki ratalnej online dla klienta - firma pożyczkowa zaraz po otrzymaniu podpisanej umowy pożyczkowej, przesyła pieniądze pożyczkobiorcy. Zależnie od wybranej formy otrzymania pieniędzy przez klienta, pożyczka może być przelana na konto bankowe, odebrana w okienku Poczty Polskiej, czy w oddziale dowolnego banku.
5) Spłata pożyczki - podobnie spłata rat może odbywać się przelewem z konta klienta na rachunek firmy, przekazem płatności, realizowanym na poczcie czy w oddziale banku.

Kredytodawca nie przewidział możliwości przedłużenia spłaty PożyczkaOK, jednak w sytuacji, kiedy klient ma problemy ze spłatą swojego zobowiązania. Nieodzowny jest pilny kontakt w tej sprawie z Biurem Obsługi Klienta.

Przykład reprezentatywny

,,RRSO - rzeczywista roczna stopa oprocentowania obliczona została dla kwoty pożyczki o wartości 3 000 zł udzielonej na okres 30 miesięcy, spłacanej w równych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem stałym w wysokości 9% rocznie. Kwota raty wynosi 213,30 zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 3 399,89 zł (w tym: opłata operacyjna: 2 997,00 zł, odsetki 402,89 zł) całkowita kwota do spłaty 6 399,89 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla przykładowej pożyczki wynosi 96,65 %. Kalkulacja została dokonana na dzień 18.03.2020 r.,, Źródło: www.pozyczkaok.pl

Dla kogo jest PożyczkaOK?

Oferta jest adresowana do osób, które dysponują stałym dochodem, mają stały miejsce zamieszkania, numer PESEL, mieszczą się w przedziale wiekowym 25 - 80 lat i nie zostali odnotowani w rejestrach osób zadłużonych BIG InfoMonitor, KRD, ERIF, BIK S.A.

Czy mogę spłacić PożyczkaOK przed terminem?

Chwilówka może zostać spłacona przed terminem, po wcześniejszym uzgodnieniu wszystkich szczegółów z Biurem Obsługi Klienta. Klient zapłaci mniejsze koszt, tylko za czas realny.

Jeśli spłaciłem pożyczkę to kiedy mogę zaciągnąć kolejną?

Bezpośrednio po terminowej spłacie wszystkich zobowiązań i zaksięgowaniu ich na rachunkach bankowych firmy pożyczkowej, klient może ubiegać się o kolejną pożyczkę.

Czy po otrzymaniu pożyczki mogę odstąpić od umowy?

Zgodnie z przepisami dot. kredytu konsumenckiego, pożyczkobiorca może odstąpić od umowy pożyczki do 14 dni od jej zawarcia, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów itp. zdarzeń. Wystarczy złożyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy pożyczki. W ciągu 30 dni, pożyczka musi zostać zwrócona pożyczkodawcy (z odsetkami ustawowymi — określonymi w umowie pożyczki).

Czy PozyczkaOK umożliwia wydłużanie terminu spłaty?

Firma nie przewidziała opcji wydłużenia okresu spłaty, której termin klient sam określa. Jednak w uzasadnionych okolicznościach warto zwrócić się z problemem do pożyczkodawcy (BOK).