· 

Pożyczka Szybka Gotówka na 60 dni za darmo

Darmowa pożyczka do 6000 zł

Pożyczki za darmo to już standard w ofercie pozabankowej adresowanej dla nowych klientów, większość firm pożyczkowych proponuje od 1000 do 3000 zł darmowej pożyczki. Wspólnym mianownikiem dla tych pożyczkodawców, jest 30-dniowy termin spłaty. Taki zakres proponowanych ofert promocyjnych nie zawsze odpowiada oczekiwaniom konsumentów produktów finansowych, którzy poszukują wyższych kwot z dłuższym okresem spłaty.

Pożyczka Szybka Gotówka na 60 dni za darmo

Szybka Gotówka, odpowiadając na potrzeby klientów, przygotowała specjalną propozycję promocyjną, która jest dwukrotnie wyższa od standardowych pożyczek za darmo. Podobnie wygląda termin spłaty, który w przypadku Szybkiej Gotówki wynosi dwa miesiące. Firma pozabankowa proponuje aż 6000 zł, które można pożyczyć bez kosztowo (RRSO 0%) na okres 65 dni — klient ma dwa miesiące na spłatę darmowej pożyczki! Podstawowym wymogiem stawianym przez pożyczkodawcę dla zachowania warunków promocyjnych, jest terminowa spłata pożyczki zgodnie z harmonogramem ustalonym w umowie pożyczkowej.

 

Pożyczka przez internet udzielana za darmo (pożyczasz np. 1500 zł i zwracasz 1500 zł!) to produkt promocyjny, który jest dedykowany wyłącznie dla nowych klientów, którzy pierwszy raz pożyczają w danej firmie. Instytucje pożyczkowe pragną w ten sposób nawiązać dłuższe relacje z nowymi klientami, za pośrednictwem preferencyjnych warunków. Licząc na zadowolenie pożyczkobiorcy, który założył profil klienta w serwisie i zweryfikuje swoją wiarygodność np. terminową spłatą.

Dla kogo jest adresowana darmowa pożyczka Szybka Gotówka?

Adresatami pożyczek za darmo są osoby, które:
 • są nowymi klientami,
 • mają polskie obywatelstwo,
 • na stałe zamieszkują na terenie kraju,
 • mają ukończone 18 lat,
 • dysponują kontem bankowym, dowodem osobisty, telefonem komórkowym oraz adresem e-mail,
 • posiadają stałe źródło dochodu,
 • nie figurują w bazach osób zadłużonych.

Jak uzyskać pożyczkę za darmo?

Szybka Gotówka reklamuje swój produkt, jako prosty w uzyskaniu z minimalnym zakresem formalności i dokumentów. Przejrzyste procedury bez ukrytych kosztów, drobnego druku, zastawów, poręczeń czy przedpłat. Szybka aplikacja realizowana za pośrednictwem formularza online. Decyzja kredytowa jest podejmowana nawet po minucie, przelew gotówki może być zrealizowany w czasie rzeczywistym. Z możliwością refinansowania pożyczki.

Pierwszym krokiem w aplikacji jest ustalenie kwoty i okresu jej spłaty. Klikając w aktywny link ,,Weź swoja pierwszą pożyczkę'', klient zostanie przeniesiony do formularza online, w którym należy podać m.in. dane personalne, adresowe i finansowe. Wyrazić niezbędne zgody dotyczące oceny ryzyka kredytowego i akceptacji umowy kredytowej.

Dla potwierdzenia danych personalnych klienta niezbędne jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego. W tym celu pożyczkobiorca przelewa jeden grosz z własnego rachunku bankowego, na konto bankowe firmy pożyczkowej. Jeśli dane klienta konta są identyczne z tymi, które zostały podane we wniosku pożyczkowym. Aplikacja zostanie zatwierdzona przez pożyczkodawcę.

Firma pożyczkowa nie akceptuje przelewów weryfikacyjnych wykonywanych z kont osobistych SKOK.

Klient jest weryfikowany m.in. w bazach danych prowadzonych przez KRD BIG S. A. oraz innych źródłach, które gromadzą informacje dotyczące niesolidnych dłużników.

Decyzja kredytowa jest podejmowana przez pożyczkodawcę w kilka chwil o jej treści, klient jest informowany za pośrednictwem wiadomości SMS i e-mail.

Refinansowanie pożyczki Szybka Gotówka

Klient, który ma problemy z terminową spłatą pożyczki może skorzystać z możliwości refinansowania u partnera pożyczkodawcy. Refinansowanie pozwala na przesunięcie okresu spłaty o 7,14 ew. 30 dni. Przesunięcie terminu spłaty w ramach refinansowania jest odpłatne — szczegóły znajdują się w panelu klienta.

Standardowa oferta Szybkiej Gotówki (nieobjęta promocją) to pożyczki od 100 do 8000 zł z okresem spłaty od 1 do 65 dni. Dodatkowy bonus dla stałych klientów, którzy co 5 pożyczkę mają za darmo.

POLECAMY SPRAWDZIĆ RÓWNIEŻ

Dodaj swoją opinię

Write a comment

Comments: 2
 • #1

  Rafał (Wednesday, 17 July 2019 15:11)

  Ja już miałem jedną pożyczkę w Szybkiej Gotówce i wszystko naprawdę było super. Szybki przelew, dość wysoka kwota. Ja polecam

 • #2

  Huu (Saturday, 20 July 2019 14:32)

  Długi czas spłsty.