· 

Pożyczka Samoobsługowa Provident

Pożyczka Provident przez internet do 20 000 zł

Provident kojarzy się z drogimi kredytami, sprzedawanymi za pośrednictwem pracowników firmy w domu klienta. Innym charakterystycznym elementem była tygodniowa forma spłaty, która miała odróżniać ich od pozostałych pożyczkodawców. Opinie klientów były dość jednomyślne i nie pozostawiały suchej nitki na firmie pożyczkowej.

Provident Pożyczka Samoobsługowa

Nowe regulacje prawne uchwalone w ramach Ustawy Antylichwiarskiej, które narzuciły zakres dostępnych obciążeń, jakie instytucje finansowe mogą stosować, w sprzedaży swoich kredytów konsumenckich. Zasadniczo przemodelowały rynek instytucji pozabankowych. Krótkoterminowe pożyczki zaczęły ustępować miejsca ofertom ratalnym, które są oferowane na dłuższy okres i wyższe kwoty.

Provident chcąc nawiązać do nowych trendów na rynku finansowym i zoptymalizować opłacalność świadczonych usług. Poszerzył zakres oferowanych produktów i wprowadził nowe kanały sprzedaży m.in. za pośrednictwem — Pożyczki Samoobsługowej, która jest dostępna całkowicie przez internet.

Pożyczka Samoobsługowa pozwala na uzyskanie przez internet od 300 do 20 000 zł. Termin spłaty może zostać ustalony na 3, 6, 12, 18, 24, 36 i 48 miesięcy.

Kalkulacja kosztów, jakie klient musi ponieść, jeśli zdecyduje się na zaciągniecie Pożyczki Samoobsługowej na kwotę 5000 zł na okres 12 miesięcy:

Wnioskowana kwota - 5 000 zł
Rat miesięcznych - 12
Wysokość raty - 675,65 zł
Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta - 8 107,80 zł
RRSO 163,14%

Jakie są warunki uzyskania pożyczki internetowej Provident?

Osoby ubiegające się o uzyskanie Pożyczki Samoobsługowej za pośrednictwem internetu, muszą spełnić warunki formalne dotyczące m.in.:
 • ukończenia 18 roku życia,
 • posiadania polskiego obywatelstwa i stałego zameldowania na terenie kraju,
 • uzyskiwanie dochodów, które pozwolą na terminową spłatę pożyczki,
 • dysponowanie dowodem osobistym, kontem bankowym, telefonem komórkowym i pocztą e-mail.

W jakich bazach są weryfikowani klienci Provident?

Firma pozabankowa weryfikuje swoich klientów w rejestrach dłużników tj. Biuro Informacji Gospodarczej S.A. oraz Biuro Informacji Kredytowej S.A. Pożyczkodawca stosuje własne kryteria oceny kompetencji finansowej, które według wielu znawców tematu są dość wyrozumiałe dla wnioskodawców. I oferty pożyczkowe firmy Provident, uchodzą za najłatwiej dostępne produkty pozabankowe do uzyskania.

Jak uzyskać Pożyczkę Samoobsługową?

Pożyczka Samoobsługowa Provident jest udzielana całkowicie przez internet do jej uzyskania, należy złożyć wniosek za pośrednictwem formularza internetowego. W tym celu należy kliknąć aktywny link ,,ZŁÓŻ WNIOSEK'' i wypełnić formularz rejestracyjny, w którym należy podać: imię i nazwisko, PESEL, numer dowodu osobistego i numer telefonu komórkowego. Założyć swój panel klienta, podając adres e-mail i określając swoje hasło do panelu klienta i potwierdzić niezbędne zgody.

W drugiej części formularza dotyczącego danych kontaktowych musimy podać informacje dotyczące państwa urodzenia, obywatelstwa, stanu cywilnego, liczby osób na utrzymaniu i posiadania samochodu. Dokładny miejsce zamieszkania, zameldowania, status zatrudnienia, nazwę pracodawcy i okres zatrudnienia — ilość lat.

Trzecia część formularza jest poświęcona stanowi finansów klienta, w której pożyczkobiorca informuję firmę pozabankową m.in. o koncie bankowym, dochodach i wydatkach, posiadanych kartach kredytowych itd. Klient musi określić cel pożyczki i dzień spłaty.

Instytucja pożyczkowa może przyznać inną kwotę pożyczki od tej, o którą wnioskował klient. Jeśli wysokość wnioskowanej kwoty będzie za wysoka w stosunku do jego kompetencji finansowych.

Jeśli zostanie przyznana pożyczka, klient musi zweryfikować swoje konto bankowe i dane personalne, które zostały podane we wniosku. W tym celu musi wykonać przelew weryfikacyjny - 1 zł — z konta bankowego, którego jest właścicielem na rachunek Provident. Jeśli dane są identyczne, pożyczka zostanie przelana na konto pożyczkobiorcy.

Spłata Pożyczki Samoobsługowej jest realizowana za pośrednictwem przelewu bankowego, realizowanego na konto bankowe firmy pożyczkowej.

POLECAMY SPRAWDZIĆ RÓWNIEŻ

Dodaj swoją opinię

Write a comment

Comments: 7
 • #1

  ...07 (Saturday, 31 August 2019 19:48)


  Pożyczka samoobsługowa Provident dostarcza klientowi pożyczki z kwotą do 20 000 zł, która może być spłacana nawet przez 48 miesiące. Szkoda tylko że RRSO oferty jest dość wysokie np. RRSO 163,14% przy kredycie 5000 zł na 12 rat.

 • #2

  Ra (Wednesday, 23 October 2019 19:05)

  RRSO jak na produkt pozabankowy to nie jest wysokie.

 • #3

  Rot (Wednesday, 15 January 2020 14:22)

  Pożyczka samoobsługowa dobrze się zapowiada. Złożę wniosek online i sprawdzę na własnej skórze jak to działa.

 • #4

  Arek33 (Wednesday, 15 January 2020 17:37)

  Sprawdziłem pożyczkę samoobsługowa i nie mam większych zastrzeżeń do oferty Provident.

 • #5

  Ewa Olsztyn (Sunday, 19 January 2020 15:56)

  Kiedyś Provident pożyczał tylko w domu klienta, spłata tygodniowa i koszty kosmiczne! Dziś, pożyczka samoobsługowa, która sprowadza do prostego formularza online przy niskich kosztach obsługi.

 • #6

  Adam76 (Tuesday, 21 January 2020 17:45)

  Interesujące warunki finansowe i wygodny długi okres spłaty.

 • #7

  Jasia M. (Friday, 21 February 2020 15:14)

  W końcu provident udziela pożyczek przez internet i z miesięczną spłatą. Brawo