· 

Pożyczka Plus za darmo

Darmowa Pożyczka Plus do 1000 zł na 30 dni

Pożyczka Plus to kolejna firma pozabankowa, która w okresie trwania pandemii koronawirusa covid-19, zdecydowała się na włączenie do swojej oferty, promocyjną pożyczkę, bez kosztów dla nowych klientów — RRSO 0%. Pożyczkodawca oferuje do 1000 zł darmowej pożyczki, która powinna zostać spłacona w maksymalnym wymiarze czasowym do 30 dni. Wystarczy złożyć prosty wniosek online i zweryfikować swoją tożsamość, za pośrednictwem konta bankowego, i po kilku chwilach gotówka jest przelewana na rachunek bankowy. Oczekiwania klientów w stosunku do kwoty i czasu spłaty, pewnie są zdecydowanie wyższe, ale na dobry początek powrotu do promocyjnych ofert, musi wystarczyć.

Pożyczka Plus za darmo

Pierwsza pożyczka dla nowych klientów jest oferowana do 1000 zł, za darmo (RRSO 0%), na 30 dni, lub do 3000 zł, z okresem spłaty na przestrzeni 30, 35, 40 lub 45 dni (RRSO do 513%). Stali klienci dysponują limitem do 10 000 zł.

Warunki uzyskania pożyczki za darmo Pożyczka Plus

Warunkiem do uzyskania Pożyczka Plus za darmo jest wymóg posiadania statusu nowego Klienta — czyli takiego, który nigdy nie korzystał z oferty pożyczkodawcy (Pożyczka Plus). Jest osobą, która ukończyła 21, ale nie więcej niż 70 lat, posiada stałe źródło dochodu, zameldowanie na terenie kraju. Pożyczka Plus wymaga od swoich klientów dobrej opinii kredytowej, bez negatywnych wpisów w rejestrach informacji kredytowej i gospodarczej. Firma nie stosuje żadnych poręczeń, zastawów ani przedpłat.

Osoby, które ubiegają się o uzyskanie darmowej Pożyczka Plus, są weryfikowani m.in. w Krajowym Rejestrze Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A, Kaczmarski Group, Platformie Wymiany Informacji pożyczkowej (CRIF). Pożyczkodawca nie weryfikuje swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej.

Jak uzyskać darmową Pożyczkę Plus?

Proces aplikacji o darmową pożyczkę rozpoczyna się od ustalenia parametrów oferty, która nas interesuje. W tym celu należy za pomocą suwaków ustalić kwotę i czas jej spłaty na kalkulatorze pożyczkowym. Klikając w aktywny link ,,Weź pożyczkę,, zostaniemy przeniesieni do formularza online, w którym ustalamy swoje dane tj. numer telefonu komórkowego, adres e-mail i wyrażamy niezbędne zgody dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pożyczkodawca za pośrednictwem wiadomości SMS zweryfikuje nasz numer telefonu komórkowego. W drugiej części formularza musimy podać swoje dane osobowe i informacje finansowe o dochodach i wydatkach. W ostatniej części aplikacji musimy potwierdzić swoją tożsamość za pośrednictwem konta bankowego — informacje, które zostały podane we wniosku. W tym celu wykonujemy przelew weryfikacyjny 1 grosza, który przelewamy z własnego konta na rachunek firmy pożyczkowej lub korzystamy z alternatywnego modelu autoryzacji. Korzystając ze specjalnej aplikacji, za pośrednictwem, której logujemy się na swoje konto bankowe, bez potrzeby wykonywania przelewów. Model autoryzacji bez przelewu weryfikacyjnego pozwala potwierdzić swoje dane, w czasie rzeczywistym, bez konieczności czekania za zaksięgowania przelewu. Dzięki czemu nasza pożyczka jest wcześniej przelewana na nasze konto bankowe.

Spłata Pożyczki Plus

Warunkiem zachowania warunków promocyjnych upoważniających do skorzystania z oferty darmowej pożyczki jest terminowa spłata. Zgodna z harmonogramem ustalonym podczas zawierania umowy pożyczkowej. Brak terminowej spłaty powoduje naliczenie opłat zgodnych z cennikiem. Pożyczkodawca umożliwia refinansowanie pożyczki u swojego partnera biznesowego.

Reprezentatywny przykład pożyczki internetowej na dzień 24.06.2020 r.:

,,Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Pierwsza pożyczka wybrana na okres 30 dni na 600 zł kosztuje zaledwie 0 zł. Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki objętej promocją: RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 0%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 600 zł, całkowita kwota do spłaty 0 zł, RRSO (roczna stopa oprocentowania) stałe oprocentowanie wynosi 0%, całkowity koszt 0 zł, w tym prowizja 0 zł, odsetki kapitałowe 0 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 513.92%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1160.85 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) zmienne oprocentowanie wynosi 7.2% (art. 359 § 21 KC – odsetki maksymalne), całkowity koszt 160,85 zł, w tym Prowizja 154,93 zł, odsetki kapitałowe 5,92 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni.''

Źródło: www.pozyczkaplus.pl

Dodaj opinię

Write a comment

Comments: 2
  • #1

    MOM (Wednesday, 19 August 2020 14:30)

    1000 zł za darmo to niezła kwota ale czas spłaty 30 dni jest bardzo krótki!

  • #2

    Kol (Monday, 21 September 2020 11:04)

    Tylko jaka jest przyznawalność?