Pożyczka Pieniędzy

Pożyczka Pieniędzy przez internet

Pożyczka Pieniędzy

Pożyczka Pieniędzy jest dostępna przez internet, na dowód osobisty dla osób od 21 roku życia. Zakres oferowanych kwot rozpoczyna się od 500 do 5000 zł z 30-dniowym okresem spłaty.

Zalety

- uproszczony model aplikacji;

- możliwość skorzystania z alternatywnej metody weryfikacji danych personalnych, który eliminuje przelew weryfikacyjny;

- możliwość refinansowania pożyczki.

Wady

- krótki okres spłaty;

- niska kwota pożyczki;

- utrudniony kontakt z pożyczkodawcą, który nie odpowiada na pytania klientów.

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Pożyczka Pieniędzy

Kredytodawca: POŻYCZKA PIENIĘDZY Sp. z o.o.

RRSO: 1913,99%

Oprocentowanie: 7,2%

Pierwsza pożyczka: płatna

Okres pożyczki: 30 dni

Kwota pożyczki: 500 - 5000 zł

Opłata rejestracyjna: 1 grosz/brak

Max. kwota pierwszej pożyczki: 1500 zł

Wiek pożyczkobiorcy: od 21 lat

Godziny pracy: Pn - Pt od 9:00 do 17:00

Adres: Złota 59, Biurowiec Lumen,00-867 Warszawa

Telefon: +48 22 100 23 07

Adres poczty elektronicznej: info@pozyczkapieniedzy.com

Reprezentatywny przykład

,,Reprezentatywny przykład:

Całkowita kwota pożyczki 1000 zł;

Czas obowiązywania umowy 30 dni;

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1913,99%, stała roczna stopa oprocentowania RSO 7,2%, odsetki kapitałowe 5,92 zł., prowizja 274,66 zł., całkowity koszt pożyczki 280,58 zł., całkowita kwota do zapłaty 1280,58 zł. "Źródło: pozyczkapieniedzy.pl

Pożyczka Pieniędzy do 5000 zł

Pożyczka Pieniędzy to oferta pozabankowa adresowana do konsumentów indywidualnych, którzy poszukują szybkich rozwiązań finansowych na uproszczonych warunkach. Pilna pożyczka jest dostępna przez internet, na dowód osobisty dla osób od 21 roku życia. Zakres oferowanych kwot rozpoczyna się od 500 do 5000 zł z 30-dniowym okresem spłaty. Pożyczkodawcą jest spółka POŻYCZKA PIENIĘDZY Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która należy do międzynarodowego koncernu finansowego.

Podstawowe parametry oferty Pożyczka Pieniędzy

Pożyczka Pieniędzy jest oferowana przez internet od kwoty 500 do 5000 zł z 30-dniowym terminem spłaty. Pierwsza pożyczka jest dostępna do sumy 1500 zł, druga do 3000 zł i trzecia do 5000 zł. Termin spłaty jest stały dla wszystkich wariantów. Pożyczkodawca umożliwia odpłatne refinansowanie pożyczki dla osób, które mają problemy z terminową spłatą pożyczki.

Kto może ubiegać się o Pożyczka Pieniędzy?

Osoby, które są zainteresowane uzyskaniem pożyczki w ramach oferty Pożyczka Pieniędzy. Powinni spełniać kilka wymogów w zakresie:
- posiadania zameldowania na terenie kraju;
- mieć polskie obywatelstwo;
- dysponowanie dochodami, które pozwolą na terminową spłatę pożyczki;
- posiadać minimum 21, ale nie więcej niż 75 lat;
- dysponować dowodem osobisty, kontem bankowym i telefonem komórkowym.

Pożyczkodawca gwarantuje dla emerytów i rencistów korzystniejsze warunki finansowe (niższe oprocentowanie pożyczki) w zamian za okazanie legitymacji emeryta-rencisty.

W jakich bazach są weryfikowani klienci Pożyczka Pieniędzy?

Nasz serwis wielokrotnie zwracał się telefonicznie i korespondencyjnie do pożyczkodawcy z tym pytaniem, jednak nie uzyskaliśmy żadnej odpowiedzi. Z informacji, jakie udało nam się znaleźć na stronie firmy pozabankowej, można wywnioskować, że pożyczkodawca korzysta m.in. z Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. i Credit Check (branżowa baza danych o zobowiązaniach w instytucjach pozabankowych). Brak informacji o innych bazach informacji kredytowych i gospodarczych, które mogą być weryfikowane w procesie aplikacji.

Jak uzyskać Pożyczka Pieniędzy?

Osoby, które chcą uzyskać pożyczkę w ramach oferty Pożyczka Pieniędzy, muszą na stronie wniosku skorzystać z kalkulatora kredytowego. Korzystając z suwaków wybrać kwotę pożyczki i czas jej spłaty, jaka nas interesuje. W kolejnym kroku klikamy aktywny link ,,Złóż wniosek", który przeniesie nas do formularza rejestracyjnego. Gdzie musimy wpisać swój numer PESEL, imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego i ustalić hasło do panelu klienta. Niezbędne jest udzielenie zgód na przetwarzanie danych osobowych w procesie oceny kredytowej.

W kolejnej części aplikacji musimy weryfikować podane, dotyczące naszych kanałów kontaktowych tj. np. numer telefonu. Danych personalnych, które należy zweryfikować za pomocą konta bankowego klienta. Przelewając 1 grosz z własnego rachunku bankowego na konto firmy pożyczkowej lub korzystając z alternatywnego sposobu - bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego. Dokonując weryfikacji za pomocą Usługi Instantor, która wymaga jedynie zalogowania się na własny rachunek bankowy za pośrednictwem aplikacji.

Decyzja kredytowa jest podejmowana do 30 minut a wypłata pożyczki, odbywa się w ciągu jednego dnia roboczego.

Czy mogę przedłużyć okres spłaty pożyczki?

Pożyczkodawca umożliwia przedłużenie terminu spłaty o 30 dni, niezbędne jest jednak opłacenie odsetek. Brak terminowej spłaty pożyczki wiąże się z naliczeniem dodatkowych kosztów i brakiem możliwości skorzystania z następnej pożyczki u pożyczkodawcy.

Poznaj  inne opinie chwilówek online

Dodaj opinie o Pożyczka Pieniędzy

Write a comment

Comments: 0