Pożyczka Fit od Kasy Stefczyka

Pożyczka Fit oferowana przez Kasę Stefczyka to doskonała opcja dla osób poszukujących wsparcia finansowego. Ta elastyczna pożyczka dostępna jest w przedziale od 1000 do 150 000 zł, dając Ci możliwość dostosowania jej do swoich indywidualnych potrzeb. Bez względu na to, czy potrzebujesz środków na remont domu, zakup nowego samochodu czy spłatę innych zobowiązań, Pożyczka Fit może Ci pomóc. Co więcej, termin spłaty wynosi aż 120 miesięcy, co pozwala na rozłożenie obciążenia na dłuższy okres czasu i łatwiejszą spłatę rat. Kas Stefczyka to zaufana instytucja finansowa, która oferuje konkurencyjne warunki i profesjonalne podejście do klienta. Skorzystaj z Pożyczki Fit i ciesz się zwiększoną stabilnością finansową.

POŻYCZKI RATALNE

5/4/20204 min read

Pożyczka Fit od Kasy StefczykaPożyczka Fit od Kasy Stefczyka

Pożyczka Fit oferowana przez Kasę Stefczyka, jest udzielana od 1000 do 150 000 zł, z terminem spłaty do 120 miesięcy.

➤ Zalety

➭ wysoka kwota pożyczki do 150 000 zł;

➭ długi okres spłaty do 120 miesięcy;

➭ możliwość uzyskania wakacji kredytowych;

➭ oferta bez naliczania prowizji;

➭ wygodna forma aplikacji realizowana za pośrednictwem internetu, telefonu lub stacjonarnie w placówce.

➤ Wady

➭ wymagane konto osobiste w Kasie Stefczyka;

➭ minimalny wiek klienta powyżej 30 roku życia.

Pożyczka Fit wniosek online

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Pożyczka Fit

Kredytodawca: SKOK im. F. Stefczyka

RRSO: 11,52%

Pierwsza pożyczka: płatna

Okres: do 120 miesięcy

Kwota: od 1000 do 160 000 zł

Opłata rejestracyjna: 1 grosz

Max. kwota pierwszej pożyczki: 160 000 zł

Wiek: od 21 lat

Godziny pracy: Poniedziałek - piątek, w godzinach od 9:00 do 18:00

Adres: ul. Legionów 126-128, 81-472 Gdynia

Telefon: 801 600 100, 58 782 93 00

Adres poczty elektronicznej: [email protected]

Przykład reprezentatywny Pożyczki Fit

,,Przykład reprezentatywny z dnia 16.08.2022 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł / 0%, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 10,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 11,52%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1 231,11 zł oraz ostatnia 107. rata: 1 231,35 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 131 729,01 zł w tym odsetki: 47 729,01 zł.'' Źródło: www.kasastefczyka.pl

Podstawowe parametry Pożyczki Fit z Kasy Stefczyka

Pożyczka Fit oferowana przez Kasę Stefczyka, jest udzielana w zakresie kwot od 1000 do 150 000 zł, z terminem spłaty od 12 do 120 miesięcy. Brak prowizji, stałe oprocentowanie lub raty malejące, z możliwością indywidualnego dopasowania warunków spłaty. Możliwość uzyskania wakacji kredytowych od spłaty, dla zainteresowanych klientów.

Pożyczka Fit konsolidacja do 160 000 zł

Pożyczka Fit z oferty Kasy Stefczyka to kredyt konsolidacyjny, który służy do konsolidacji zobowiązań np.: kredyt gotówkowy, kartę kredytową, pożyczkę ratalną online, kredyt samochodowy, kredyt w rachunku płatniczym, czy debet w rachunku osobistym. Zaciągniętych w innych instytucjach finansowych niż Kasa Stefczyka. Pożyczkę można uzyskać przez internet, przez telefon i w placówce stacjonarnej Kasy. Wymaganym warunkiem do uzyskania pożyczki konsolidacyjnej jest posiadanie konta osobistego w Kasie Stefczyka ew. bezpośrednie założenie konta.

Konsolidacja to połączenie kilku różnych zobowiązań z różnymi wysokościami spłacanych rat i terminami ich spłaty. W jedno nowe zobowiązanie, które pozwala na uzyskanie nowego harmonogramu spłaty na nowych warunkach finansowych. Klient, zamiast spłacać wiele rat, płaci jedną z niższymi kosztami.

Warunki uzyskania Pożyczki Fit

Osoby zainteresowane uzyskaniem pożyczki konsolidacyjnej od Kasy Stefczyka powinni mieć ukończone 30 lat, ale nie więcej jak 75. Dysponować pełną zdolnością do czynności prawnych, mieć polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terenie kraju. Uzyskiwać stałe dochody na poziomie, który pozwoli na regulowanie nowego zobowiązania — pożyczkodawca może poprosić o zaświadczenie dotyczące wysokości uzyskiwanych dochodów. W uzasadnionych sytuacjach klient będzie musiał przedstawić poręczyciela. Klient weryfikuje swoich klientów w bazach informacji kredytowych tj. Biurze Informacji Kredytowej i Krajowym Rejestrze Długów Biuro Informacji Gospodarczej Spółka Akcyjna.. Wymagana jest stosunkowo dobra ocena historii kredytowej klienta.

Jak uzyskać Pożyczkę Fit?

Pożyczkę Fit można uzyskać w trzech różnych modelach aplikacji:

1. Składając wniosek przez internet, za pośrednictwem prostego formularza online, w którym klient musi określić wysokość i czas spłaty pożyczki, o jaką się ubiega, podać swoje dane teleadresowe tj. imię i nazwisko, miejsce zamieszkania/zameldowania, dane z dowodu osobistego, numer telefonu, informacje finansowe dotyczące m.in. uzyskiwanych przez klienta dochodów i posiadanych zobowiązań.

2. Aplikacja realizowana przez telefon, klient dzwoniąc na infolinię, ustala wszystkie informacje i wyraża niezbędne zgody.

3. Klient udaję się do najbliższego oddziału Kasy Stefczyka, gdzie osobiście aplikuje o pożyczkę.

Pożyczka Fit jest wypłacana na rachunek bankowy klienta w Kasie Stefczyka.

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyk

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyk to instytucja finansowa, która działa na polskim rynku finansowym od 25 lat. W pierwszych latach swojej działalności Kasa Stefczyka działała na terenie Gdańska, gdzie jej działania ograniczały się do obsługi wybranej grupy zawodowej — związanej z gospodarką morską. Branżowy charakter Kasy został porzucony na rzecz nowych grup konsumenckich, zdobywanych wraz z przejmowaniem innych Kas Spółdzielczych.

Kasa Stefczyka działa na podstawie aktów prawnych dotyczących m.in. Ustawy z dnia 5 listopada 2009 roku o spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych i Ustawy z dnia 16 września 1982 roku — Prawo spółdzielcze oraz Statutu SKOK im. Franciszka Stefczyka.

Dodatkowo Kasa Stefczyka jest obcięta gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, jej działalność jest nadzorowana przez m.in. Komisje Nadzoru Finansowego. Ustawowo, Kasa jest zobowiązana do współpracy z Generalnym Inspektoratem Informacji Finansowej (GIIF).

Kasa Stefczyka to obecnie największa kasa oszczędnościowo-kredytowa w Polsce. Dysponując na terenie kraju ponad 400 stacjonarnymi placówkami, w których obsługuje prawie 1000 000 swoich klientów.