Pożyczka Dopasowana Provident

Data aktualizacji: 01.12.2018

Pożyczka Dopasowana Provident

Pożyczki z oferty firmy pożyczkowej Provident, cieszą się wyjątkowo złą opinią. Odstraszać mają warunki finansowe, w postaci wysokich kosztów obsługi i niekorzystna forma spłaty w ratach tygodniowych. Obsługiwanych przez pracowników firmy pożyczkowej, którzy w domu klienta finalizowali wypłatę pożyczki jak i jej spłatę. Provident dla wielu konsumentów jest synonimem lichwy itp.

Śmiało można stwierdzić, że wspomniane oceny i opinie straciły na znaczeniu i nie opisują rzeczywistej oferty. Zmiany jakie zaszły w sektorze pozabankowym pod wpływem nowych regulacji prawnych (w ramach tzw. ustawy antylichwiarskiej) jak i walka o klienta przez instytucje pozabankowe (wzrost konkurencji na rynku). Doprowadziły do zasadniczych zmian i modyfikacji w ofercie kredytowej instytucji pozabankowej.

Provident dostosowując swoje propozycje pożyczkowe

Provident dostosowując swoje propozycje pożyczkowe, do zmieniających się warunków rynkowych. Przeprowadził szeroki zakres zmian, swojej oferty produktowej. Wprowadzając na rynek, nowe produkty i praktyki np. w przedmiocie obsługi klientów za pośrednictwem internetu. Dotychczasowa, tygodniowa forma spłaty pożyczek, została uzupełniona o miesięczny tryb regulacji zobowiązań. Radykalnie zwiększając konkurencyjność swojej palety produktowej. Zmianie uległy też koszty obsługi, które zostały zasadniczo zmniejszone.


Propozycje pożyczek w ramach oferty Pożyczki Dopasowanej

Pożyczka z ratą tygodniową

Pożyczka z ratą tygodniową
Klienci Providenta mają do swojej dyspozycji m.in. propozycje pożyczek w ramach oferty Pożyczki Dopasowanej:
Pożyczka z ratą tygodniową - udzielana do kwoty 10 000 zł na uproszczonych zasadach. Spłata jest realizowana w tygodniowych ratach od 30 do 90 tygodni. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) już od 132,55 %.

Pożyczka z miesięczną ratą

Pożyczka z miesięczną ratą - obsługiwana przez pracownika firmy w domu klienta (wpłata i spłata jest realizowana w formie gotówkowej) ew. za pośrednictwem internetu (wypłata gotówki na konto i spłata jest wykonywana na rachunek bankowy). Zakres dostępnych kwot sięga do 15 000 zł, spłacane od 3 do 24 miesięcy. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) już od 114,05%.

Pożyczka za 0 w miesiąc

Pożyczka za 0 zł w miesiąc

Pożyczka za 0 zł w miesiąc - wystarczy wybrać Pożyczkę z miesięczną ratą na przelew lub w gotówce i zwrócić całkowitą sumę pożyczki przed upływem terminu spłaty pierwszej raty. Aby nie ponosić dodatkowych kosztów i opłat - pożyczka jest za darmo!

Dla zainteresowanych klientów, istnieje możliwość dodatkowej ochrony w ramach ubezpieczenia, Pakietu Medyczny, zapewnianego przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Firma dysponuje ofertą dla firm - w ramach dostępnego limitu kredytowego do 15 000 zł. Możliwość skorzystania z promocji Osobisty Prawnik dla Firm.

Polecamy również inne pożyczki

Dodaj swoją opinię

Comments: 2
  • #2

    Jan W. (Tuesday, 21 January 2020 17:43)

    Dobra oferta pozabankowa.

  • #1

    ala22 (Sunday, 05 May 2019 20:53)

    Pożyczka Dopasowana Provident to dobry produkt na atrakcyjnych warunkach promocyjnych.