Pan Kredyt opinie

Pan Kredyt to pośrednik finansowy, który oferuje możliwość uzyskania finansowania przez internet, dla osób indywidualnych w zakresie od 500 do 150 000 zł. Z terminem spłaty na przestrzeni od 1 do 120 miesięcy. W ramach pilnych pożyczek online udzielanych bez zbędnych formalności, które nie wymagają od wnioskodawców zabezpieczeń i zaświadczeń.

POŻYCZKI RATALNE

4/30/20192 min read

Pan KredytPan Kredyt

➤ Pan Kredyt — pożyczka online do 150 000 zł na 120 miesięcy;
wymagane: dowód osobisty, konto bankowe, telefon komórkowy, adres e-mail, zameldowanie;
zalety: możliwość uzyskania pożyczki w weekend, bez przelewu weryfikacyjnego;
wady: pożyczka dla osób od 20 roku życia, wymagany brak negatywnych wpisów w BIG i BIK;

Pan Kredyt wniosek online

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Pan Kredyt

Kredytodawca: MoneyBeat Sp. z o.o.
Oprocentowanie: 7,2%
RRSO: 34.96%
Pierwsza pożyczka: płatna
Okres: od 1 do 120 miesięcy
Kwota: od 500 do 150 000 zł
Czas weryfikacji: 15 minut
Opłata rejestracyjna: 0 zł
Max. kwota pierwszej pożyczki: 150 000 zł
Wiek: 20 - 70 lat
Godziny pracy: Pn-Pt – od 8:00 do 20:00, Soboty – od 9:00 do 16:00, Niedziele – od 10:00 do 15:00
Adres: ul. Aleje Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa
Telefon: +48 22 100 84 85
Adres poczty elektronicznej: brak danych.

Reprezentatywny przykład

,,Reprezentatywny przykład pożyczki: Pożyczana kwota 2000 zł; Okres pożyczki 12 msc; Oprocentowanie 7.2%; Odsetki od kwoty pożyczki 344 zł; RRSO 34.96%; Całkowita kwota do spłaty 2344 zł; Wysokość raty 195.33 zł." Źródło: www.pankredyt.pl

Szybka Pożyczka online Pan Kredyt

Pan Kredyt to pośrednik finansowy, który oferuje możliwość uzyskania finansowania przez internet, dla osób indywidualnych w zakresie od 500 do 150 000 zł. Z terminem spłaty na przestrzeni od 1 do 120 miesięcy. W ramach pilnych pożyczek online udzielanych bez zbędnych formalności, które nie wymagają od wnioskodawców zabezpieczeń i zaświadczeń.

Kto może uzyskać pożyczkę Pan Kredyt?

Osoby obiegające się o uzyskanie finansowania w ramach oferty Pan Kredyt, muszą spełnić kilka wymogów formalnych dotyczących m.in.:
wiek od 20 do 70 roku życia;

➭ posiadanie stałego miejsca zamieszkania na terenie kraju;
➭ dysponowanie stałym dochodem pochodzącego np. z umowy o pracę, zlecenie, o dzieło, renty czy emerytury;
➭ posiadanie konta bankowego i aktywnego numeru telefonu komórkowego;
➭ brak przeterminowanych zobowiązań i negatywnych wpisów w rejestrach informacji gospodarczej i kredytowej.

UwagaPan Kredyt wymaga od swoich klientów posiadanie pozytywnej historii kredytowej potwierdzonej w rejestrach BIK, BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD).

Jak uzyskać o pożyczkę w Pan Kredyt?

Jeśli oferowane warunki kredytowe przez Pan Kredyt spełniają nasze oczekiwania (dot. kwoty, okresu spłaty i kosztów). Klient powinien na stronie oferty, określić preferowane parametry pożyczki takie jak: wysokość kwoty pożyczki, o jaką się ubiega i czas jej spłaty. Zapoznać się z kalkulacją kosztów spłaty, jaka zostanie zaproponowana przez system i klikając w aktywny link ,,Złóż wniosek". Wypełnić formularz online, w którym należy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego i PESEL. Pożyczkodawca wymaga od swoich klientów wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych m.in. dla określenia kompetencji kredytowych wnioskodawcy. Dlatego należy zaznaczyć we wniosku zgody i zaakceptować regulamin.

Dla potwierdzenia swojej tożsamości należy ją zweryfikować za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Kontomatik, która pozwala w szybki i bezpieczny sposób dokonać autoryzacji danych i weryfikacji źródeł i wysokości dochodów. Klient jednorazowo loguje się na swój rachunek bankowy.

Jeśli proces weryfikacji został poprawnie przeprowadzony, a sytuacja finansowa wnioskodawcy spełnia oczekiwania pożyczkodawcy, to pożyczka zostanie niezwłocznie przelana na konto klienta.