Opłatomaty PKO BP

Opłatomaty PKO BP

PKO Bank Polski wprowadza nowe technologie w zakresie usług finansowych. Jako pierwszy bank w Polsce umożliwił, dokonywanie opłat telefonem za należności na rzecz miasta. Na terenie Wrocławia, Szczecina i Stargardu Szczecińskiego zostały zamontowane opłatomaty. Dzięki, którym klienci banku mogą opłacać, przy zastosowaniu telefonu z zainstalowaną aplikacją IKO, podatki czy inne zobowiązania.

 

Opłatomaty PKO to urządzenia samoobsługowe, które służą do wykonywania opłat na rzecz miasta np za podatek, prawo jazdy czy inne opłaty administracyjne. Urządzenia posiadają funkcję skanowania dokumentów podatkowych zaopatrzonych w dwuwymiarowy kod QR.

W krótkim czasie, z nowej formy dokonywania opłat skorzystało już prawie dwa tysiące klientów indywidualnych i czterysta firm..

W krótkim czasie, z nowej formy dokonywania opłat skorzystało już prawie dwa tysiące klientów indywidualnych i czterysta firm..

PKO, jako istotny partner wielu samorządów terytorialnych, wychodzi z nowym patentem na wykonywanie szybkich opłat na rzecz jednostek terytorialnych

Bank obsługuje finanse m.in. Poznania i 307 jednostek powiązanych z miastem, ,,...budżety województw: mazowieckiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, lubelskiego i kujawsko-pomorskiego, a także wielu miast, w tym: Wrocławia, Szczecina, Zamościa, Grudziądza, Zielonej Góry, Płocka i Włocławka..,,

Korporacyjna karta w euro

Korporacyjny charakter firm, pociąga za sobą mobilność i częste podróże pracowników. Zarówno krajowe jak i zagraniczne, które wymagają stosownych rozliczeń finansowych. Takim rozwiązaniem, może być propozycja dotycząca karty przedpłaconej Millennium MasterCard Prepaid Commercia, która od niedawna jest oferowana również walucie euro.

Oferowana karta nie jest związana z rachunkiem firmy, a jej limit jest uzależniony od środków, którymi została zasilona. Po realizacji przelewu, karta jest w pełni aktywna i zdolna do użytku. Można realizować płatności bezgotówkowe, korzystać z bankomatów w kraju i zagranicą. Wydatki związane z korzystania z karty, można kontrolować online, za pośrednictwem bankowości internetowej banku poprzez Millenet. Dowolnie ustalać parametry karty, takie jak limit transakcyjny, kontrola wydatków przez sprawdzanie historii transakcji, zasilanie i wycofanie środków, czy zastrzeganie karty. Parametry karty pozwalają również, na swobodny wybór transakcji, które karta ma realizować. Dostępne wersje karty, to tradycyjna (plastikowa) i wersja internetowa (wirtualna).

Bank w ofercie Karty MasterCard Prepaid Commercial EUR, umożliwia klientom korporacyjnym wykorzystanie karty przedpłaconej w transakcjach złotówkowych i euro. Wyróżnikiem propozycji zawartej w obsłudze walutowej, jest brak przeliczeń walutowych dla transakcji wykonywanych w strefie euro.

Karty MasterCard Prepaid Commercial, nie są wystawiane na konkretną osobę, ale na firmę, co pozwala na swobodne wykorzystanie, w zależności od zaistniałych okoliczności i potrzeb. Posiadają swoje własne konto, które nie dotyczy rachunku korporacji i każda transakcja wymaga autoryzacji kodem PIN.