Pożyczka Fit

04.09.2020

Pożyczka Fit Kasy Stefczyka

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Fit

Kredytodawca: SKOK im. F. Stefczyka,

Oprocentowanie: 6%

RRSO: od 6,23%,

Pierwsza pożyczka: płatna,

Okres pożyczki: do 120 miesięcy,

Kwota pożyczki: od 1000 do 150 000 zł,

Max. kwota pierwszej pożyczki: 150 000 zł,

Wiek pożyczkobiorcy: od 21 lat,

Godziny pracy: Poniedziałek - piątek, w godzinach od 9:00 do 18:00,

Adres: ul. Legionów 126-128, 81-472 Gdynia,

Telefon: 801 600 100, 58 782 93 00,

Adres poczty elektronicznej: kasa@kasastefczyka.pl

Pożyczka Fit

Pożyczka Fit z oferty Kasy Stefczyka to kredyt konsolidacyjny, który służy do konsolidacji zobowiązań np.: kredyt gotówkowy, kartę kredytową, pożyczkę ratalną, kredyt samochodowy, kredyt w rachunku płatniczym, czy debet w rachunku osobistym. Zaciągniętych w innych instytucjach finansowych niż Kasa Stefczyka. Pożyczkę można uzyskać przez internet, przez telefon i w placówce stacjonarnej Kasy. Wymaganym warunkiem do uzyskania pożyczki konsolidacyjnej jest posiadanie konta osobistego w Kasie Stefczyka ew. bezpośrednie założenie konta.

 

Konsolidacja to połączenie kilku różnych zobowiązań z różnymi wysokościami spłacanych rat i terminami ich spłaty. W jedno nowe zobowiązanie, które pozwala na uzyskanie nowego harmonogramu spłaty na nowych warunkach finansowych. Klient, zamiast spłacać wiele rat, płaci jedną z niższymi kosztami.

Podstawowe parametry Pożyczki Fit z Kasy Stefczyka

Pożyczka konsolidacyjna Fit oferowana przez Kasę Stefczyka, jest udzielana w zakresie kwot od 1000 do 150 000 zł, z terminem spłaty od 12 do 120 miesięcy. Brak prowizji, stałe oprocentowanie lub raty malejące, z możliwością indywidualnego dopasowania warunków spłaty. Możliwość uzyskania wakacji kredytowych od spłaty, dla zainteresowanych klientów.

Warunki uzyskania Pożyczki Fit

Osoby zainteresowane uzyskaniem pożyczki konsolidacyjnej od Kasy Stefczyka powinni mieć ukończone 30 lat, ale nie więcej jak 75. Dysponować pełną zdolnością do czynności prawnych, mieć polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terenie kraju. Uzyskiwać stałe dochody na poziomie, który pozwoli na regulowanie nowego zobowiązania — pożyczkodawca może poprosić o zaświadczenie dotyczące wysokości uzyskiwanych dochodów. W uzasadnionych sytuacjach klient będzie musiał przedstawić poręczyciela. Klient weryfikuje swoich klientów w bazach informacji kredytowych tj. Biurze Informacji Kredytowej i Krajowym Rejestrze Długów Biuro Informacji Gospodarczej Spółka Akcyjna.. Wymagana jest stosunkowo dobra ocena historii kredytowej klienta.

Jak uzyskać Pożyczkę Fit?

Pożyczkę Fit można uzyskać w trzech różnych modelach aplikacji:
1. Składając wniosek przez internet, za pośrednictwem prostego formularza online, w którym klient musi określić wysokość i czas spłaty pożyczki, o jaką się ubiega, podać swoje dane teleadresowe tj. imię i nazwisko, miejsce zamieszkania/zameldowania, dane z dowodu osobistego, numer telefonu, informacje finansowe dotyczące m.in. uzyskiwanych przez klienta dochodów i posiadanych zobowiązań.
2. Aplikacja realizowana przez telefon, klient dzwoniąc na infolinię, ustala wszystkie informacje i wyraża niezbędne zgody.
3. Klient udaję się do najbliższego oddziału Kasy Stefczyka, gdzie osobiście aplikuje o pożyczkę.

Pożyczka Fit jest wypłacana na rachunek bankowy klienta w Kasie Stefczyka.

Przykład reprezentatywny Pożyczki Fit

,,Przykład reprezentatywny z dnia 2.01.2018 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 47 880 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 120 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,23%. Czas obowiązywania umowy – 119 miesięcy, 118 miesięcznych rat równych: 536,19 zł oraz ostatnia, 119. rata: 536,57 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 63 806,99 zł, w tym odsetki: 15 806,99 zł. Okres kredytowania od 12 miesięcy do 120 miesięcy.'' Źródło: www.kasastefczyka.pl

Podsumowanie

Zalety
 • wysoka kwota pożyczki konsolidacyjnej do 150 000 zł;
 • długi okres spłaty do 120 miesięcy;
 • możliwość uzyskania wakacji kredytowych;
 • oferta bez naliczania prowizji;
 • wygodna forma aplikacji realizowana za pośrednictwem internetu, telefonu lub stacjonarnie w placówce.

Wady

 • wymagane konto osobiste w Kasie Stefczyka;
 • minimalny wiek klienta powyżej 30 roku życia.

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyk


Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyk to instytucja finansowa, która działa na polskim rynku finansowym od 25 lat. W pierwszych latach swojej działalności Kasa Stefczyka działała na terenie Gdańska, gdzie jej działania ograniczały się do obsługi wybranej grupy zawodowej — związanej z gospodarką morską. Branżowy charakter Kasy został porzucony na rzecz nowych grup konsumenckich, zdobywanych wraz z przejmowaniem innych Kas Spółdzielczych.

Kasa Stefczyka działa na podstawie aktów prawnych dotyczących m.in. Ustawy z dnia 5 listopada 2009 roku o spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych i Ustawy z dnia 16 września 1982 roku — Prawo spółdzielcze oraz Statutu SKOK im. Franciszka Stefczyka.

Dodatkowo Kasa Stefczyka jest obcięta gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, jej działalność jest nadzorowana przez m.in. Komisje Nadzoru Finansowego. Ustawowo, Kasa jest zobowiązana do współpracy z Generalnym Inspektoratem Informacji Finansowej (GIIF).

Kasa Stefczyka to obecnie największa kasa oszczędnościowo-kredytowa w Polsce. Dysponując na terenie kraju ponad 400 stacjonarnymi placówkami, w których obsługuje prawie 1000 000 swoich klientów.

Polecamy również inne pożyczki

Dodaj opinie o Fit

Oceń firmę, pożyczkę Fit i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy.

Write a comment

Comments: 3
 • #1

  Pytanie (Monday, 18 May 2020 13:53)

  Czy to prawda, że pożyczkę fit jest łatwiej uzyskać od zwykłego kredytu gotówkowego? Gdzieś czytałem o tym, ale nie jestem pewien czy jest to prawda? Można prosić o odp.

 • #2

  hOL (Wednesday, 24 June 2020 13:27)

  Wnioskowałem o kredyt w banku i nie uzyskałem, ze względu na słabe zdolności kredytowe a u Stefczyka otrzymałem pożyczkę fit.

 • #3

  Adam W. (Wednesday, 29 July 2020 12:40)

  Pożyczka Fit to produkt kredytowy, który łączy walory kredytu gotówkowego z komfortem i dostępnością pożyczki online.